יום חמישי בערב

אורי-

New member
יום חמישי בערב

מי מגיע לאן? אני ככל הנראה אגיע להרצאה של ארז, כי צלילה חפשית יותר מעניינת אותי. מי שמעוניין בטרמפ מוזמן ליצור קשר. כמו כן - צלילה ביום שישי , עדיפות לאיזור המרכז- יש מעונינים? גם לכך אשמח לצרף טרמפיסט.

אורי-

New member
בהחלט אפשרות , אולי גם אקווה דורה

יש צלילות מסירה מחר. צריך לחשוב על זה . . . אני לא רוצה להזמין מקום ולבטל (או שאפשר לבטל בבוקר ואז אני ארשם).

אורי-

New member
לריף מול מעגן מיכאל.

נראה לי יקר אגב , המחיר של ול טל עבור מיכלים ומשקולות לצלילה אחת. וזה גם שיקול. הייתי בא לצלול איתך בשמחה , ובהזדמנות שם את החותמת שלך בלוג בוק. אבל כלום לא סגור... מה הסיכוי שמחר בבוקר ישארו מקומות אם אחליט רק אז?

אוקי, לפי רצונך.

אני לא יודע מה יהיה מצב המקומות בבוקר, אתה יכול להתקשר החל מ09:00 במידה ותחליט להגיע. בקשר לחותמת, לא קיבלת כזו בצלילתנו באילת? אם לא, אז אני חייב לך.

אורי-

New member
המחיר שנמסר לי- 180 ש"ח

למיכל ומשקולות. נראה לי יקר אבל נרשמתי , אם יהיה משהו אחר אני אבטל (נמסר שאפשר לבטל מחר בבוקר).לא ידועה לי הנחה - נפתלי, קיים איזה משהו? אני מעדיף חוף דור ודרומה. באתר של בועות רשום שמחיר צלילה בחוף דור ,דרכם, מסירה עולה 90 ש"ח למיכל ומשקולות (לריף מול מעגן מיכאל).

ניב ד

New member
האם אתה בטוח שזהו מחיר ללא

ציוד (פרט למיכל ומשקולות) ? מכיון שאם כן, זו באמת שערוריה.

tom 1

New member
הגזימו, החברה

במחיר הזה תוך 10 צלילות החזרת רכישת מיכל...

למיטב ידיעתי 180ש"ח כולל ציוד מלא.

מיכל ומשקולות לאתר קרוב ובכלל זה ספינת המלט הטורקית, 120ש"ח. אולי היתה אי הבנה כלשהי אורי?

ניב ד

New member
זה כבר יותר סביר. ולמה אתה לא

מארגן שם איזה הנחה לפורום נפתלי?

אורי-

New member
לא זה ולא זה

אקווה דורה הודיעו שהיום לא יצאו צלילות, מול-טל הודיעו לי שתהיה צלילה, בדרך הודיעו על ביטולה. עשיתי פרסה ושמתי (שוב) את המאזן לתיקון בדוגית. לא יודע איך מצאתי את עצמי עם חליפה קצרה לקיץ של "ספא".

אורי-

New member
החום משפיע עלי../images/Emo178.gif

וברחו כמה מילים מההודעה... בקיצור אחרי כמה מדידות של חליפות לקיץ מצאה חן בעני יותר מכולם חליפה קצרה 3 מ"מ חצי יבשה של ספא ולכן החלטתי לצרף אותה לציוד הצלילה שלי. בקצב הזה אני לא יודע מתי אני אשתמש בה אבל העיקר הכוונה.

למעלה