יום הזכרון בנחשולים .

z 2 s

New member
ניתגלתה גלקסיה חדשה במסיבת העצמאות

אתמול בנחשולים...התמונות מהשמחה מוצמדות באותו שרשור לתמונות האבל והיגון כמו במציאות... הצילום ללא עיבוד כלשהו...ואין לי מושג ירוק איך מתקבלת מין סימטריה כזאת...

z 2 s

New member
והנה תקריב ל"מפץ הגדול"....

כניראה שתפסתי שם את הליבה של חלקיק שניית הפיצוץ...מעניין שהחדות הזאת הושגה בצמצם מאוד פתוח 2.8 ומהירות לא מי יודע נמוכה - שניה אחת...

z 2 s

New member
עוד זיקוקים מעניינים לדעתי...

אמנם לא צבעוניים...עם זום...

z 2 s

New member
פורטרט אישתי היפה...

אור אחורי מזווית ימנית , ופלאש עדין...

z 2 s

New member
"ולפעמים החגיגה ניגמרת"...../images/Emo29.gif../images/Emo79.gif

"כיבוי אורות"... לא להבהל , הוא סתם נירדם על השולחן , ומה שהוא שתה זה אולי הספרייט שם...וגם זה לא בטוח...
שרפתי לו ת'אוזן...שונא ת'פלאש הזה...

לגביי כל התמונות...

הראשונה מאוד יבשה לטעמי, אולי הפרח מתמזג יותר מידי ברקע... התמונה עם הקבר מאוד חזקה... אני לא בטוחה כמה להכנס ממש לעניין הזה של אבל, אפשר לראות גם עם ההורים, הילד לא יצא בחיתוך הכי טוב אבל עם הבעה טובה... התמונה עם הדגל והאש יפה מאוד! הזיקוק הראשון ממש מדהים!!! גם השניים האחרים לא נופלים ביופיים... בסך תמונות יפות מאוד!!! :)

z 2 s

New member
למה החיתוך לא טוב ?... ../images/Emo12.gif

יש לצילום הזה בעיות טכניות קשות , אבל דווקא החיתוך , והזווית המגמדת ליד האמא מאוד מצאו חן בעיני... תודה על התגובה !

החיתוך לא גורע מהתמונה...

התמונה ממש סיקרנה אותי, במיוחד ההבעה של הילד, לדעתי אפשר היה לצלם אותו פול שוט לצד אימו... התמונה עדיין הייתה מגמדת אותו אם זו הייתה המטרה שלך אבל ככה זה קוטע את הגוף שלו... ובאמת חבל שזה חשוך...

z 2 s

New member
נכון...זה בתת חשיפה קטלנית....

זה גם חיתוך פרט מתמונה הרבה יותר גדולה , אלה שההבעה שלו כל כך מרתקת ובוגרת , שהיא מחפה בשבילי על הכל... וש/ל עושה הבדל ענק...הנה... תודה על הדיאלוג המענין . תרם לי .

על לא דבר :)

השחור לבן מכהה את התמונה עוד יותר... ואכן ההבעה שלו עושה את כל התמונה!!!

למעלה