טריאתלון חוף כרמל - 442 ספורטאים

cobra_1

New member
ובשנת 2002 יהיו 50 שלשות אם רק...

תהייה התיחסות נכונה ורצון טוב. הפוטנציאל קיים וצועק ממש

קוברה יקח ניהול בנושא ?? ../images/Emo47.gif ../images/Emo24.gif

אני מוכן לעשות הכל ומבקש שתרכז את הנושא לכל תחרות או אולי ספציפית לאילת. כי תמיד אנשים מחפשים כל מני השלמות ולא תמיד מוכנים להגיע לארוע. אני מוכן להציע פרסים ויחס לכול המקומות 1,2,3 וגם לתת גביע לכל השלשה וכו´.

cobra_1

New member
יקח גם יקח, אבל צריך עבודת הכנה ../images/Emo71.gif

הטלפון שלי אצלכם באיגוד , בוא נשב מסודר כי יש כמה נושאים שטעונים בדיקה ולאחר מכן הכל יהיה פשוט יותר. לא יודע ספציפית על אילת אבל כל היתר בתוקף. שיהיה לנו שבוע טוב

yuvalhets

New member
טריאתלון בשלשה = קרב עשר לעשיריה

לדעתי שלשה בטריאתלון הינה גימיק בלבד. כל העסק הינו שאותו משתתף מבצע את כל המקצועות (כמו קרב-רב באתלטיקה). חלוקת הנטל בין מספר משתתפים אינה מהווה "טרי"אתלון (יעני 3אתלון) כי זו למעשה נבחרת שמורכבת מהטוב ביותר בכל תחום ולא אדם רב תחומי. בקיצור - חארטה. (מבלי להעליב אף משתתף בשלשה). בכל אופן, אני מאחל הצלחה לכל משתתף.

הגישה הישנה לוקה בחסר

אנחנו רוצים למשוך כמה שיותר ספורטאים לספורט בשביל שיהיה לנו נפח, עוצמה וממון- זה יתן לנו להפיק ארועים יותר גדולים ויותר איכותיים ולתמוך ביותר ספורטאים וכן הלאה... אנחנו רוצים כדור שלג מתגלגל מעלה, מחנות אימוןבארץ ובחו"ל ואין סוף ליקוקוים שעוד לא חזו בארץ!! אם נקדם את השלשות אפילו בעזרת מפורסמים שונים , אנשים אלו אחרי פעמיים יתחילו לבצע טריאתלון. כבר שמעתי שמיקי חליקה עושה הסבה ? שמועה או אמת אני לא יודע? מה שכן בטוח שחיינים, רוכבים, ואצנים יכולים למצות עצמם ולהגיע להשגים יותר טובים בענף זה. גם אנשים מבוגרים כמוני לדוגמא שלא יכולים לזכות בתיכה בענפים השונים כמו שלנו במהרה ישובו... וכן הלאה. בגישתך אפשר היה להגיד שגם ספרינט לא נחשב!! אתה יודע מה? אולי נפתח מרחק ילדים למבוגרים? למה לא!!

gil kurtz

New member
להיות פתוחים ../images/Emo11.gif

מסכים עם מייקי. אחת הדרכים היותר מוצלחות למשוך ספורטאים לענף היא להגביר מודעות. ספורטאי על (ומבחינתי חליקה הוא אחד כזה) ימשכו תשומת לב ויאפשרו חשיפה.

למעלה