טראק אינו מזוהה...

Turbine

New member
טראק אינו מזוהה...

אני מחפש טראק חזק במיוחד אין לי מושג חדש או לא... שמעתי אותו בינתיים רק פעם אחת במסיבה שהייתה בפאב "Q" (קיו) שבאשדוד... הוא הולך משהו ככה... "הפה הפה הפה הפ ה, הפה הפה הפה הפ ה" וכמעט במשך כל השיר זה ככה... מי שיוכל לעזור לי אני ישמח! תודה...

ז י ג ז ג

New member
אח שלי האשדודי...

אין לי מושג מי אתה.. ואין לי מושג מה הטראק שאתה מחפש.. רק רציתי להגיד שגם אני בוגר מקיף ג´
אהה וגם רציתי לשאול.. מי לעזאזל יוצא ל Q ??? |בנדנה_

Turbine

New member
לזיגזג

לא יצאתי לשם עברתי משם ושמעתי את זה ונגנבתי אם מישהו רציני יוכל לעזור לי זה יהיה נהדר אני פשוט חייבבבבב את הטראק הזה

ז י ג ז ג

New member
שלא תחשוב לרגע שאני לא רציני!

אני וכל אחד כאן ישמח לעזור לך.. אתה חייב להיזכר בעוד פרטים אבל.. קשה לי להאמין שלפי "הפה הפה הפה" מישהו יזהה ת´טראק שלך גבר! בהצלחה!!

Turbine

New member
אתה צודק אבל...

אני מבין אותך אבל זה טראק כזה חזק שישהו פה חייב להכיר אותו לפי ה "הפה הפה הפה ה פה" אין כל השיר כמעט זה ככה וזה שיר סוף הדרך! מישהו חייבבבבבבבבב לעזור לי!

ז י ג ז ג

New member
בא נתחיל מזה שתנקד לנו את ה "הפה"

אם את לא יודע איך לנקד תודיע ואני אסביר לך במדרים..

Turbine

New member
אף אחד לא יכול לעזור לי?

אף אחד לא יכול לעזור לי? לפחות להפנות אותי למישהו? או משהו בסגנון השיר הזה זה סגנון האוס טראנס כזה

Turbine

New member
זה הולך ככה (עם ניקוד)

זה הולך ככה... אֶה פָה הֶפָה הַפָה אֵה פָה! מישהו חייב לעזור לייייי...

שמש27

New member
מצאתי - ממש במקרה

הייתי אתמול בחתונה - ופתאום אני שומע "הפה הפה הפה הפה"... נו, שאני אנטוש את משמרתי ? רצתי לתקליטן, והוא התיז מבין שפתיו הקפוצות (כאילו שזה עולה לו כסף) את שם הטראק, רק שבגלל הרעש, לא הבנתי עד הסוף. אז ככה: שם הטראק (בטוח): FIESTA שם המבצע (לא בטוח): AFTER TIME או AFTER TOUCHE או משהו עם AFTER. זהו. מקווה שזה זה.

Turbine

New member
תודה אבל...

זה לא זה... זה שיר עתיק לאללה מה שהבאת לי אחי שלי זה משהו שונא לגמרי לא וופה וופה מהיר כזה אה פה! הפה הפה אפ אה!

למעלה