טלויזיה ישראלית בארה"ב -לידיעתכם

• פותח הנושא IRISP
  • פורסם בתאריך

IRISP

New member
טלויזיה ישראלית בארה"ב -לידיעתכם

הי לכל חברי הפורום מפתיע אותי שאף אחד לא הזכיר פה (או שפיספסתי ואז עמכם הסליחה) את העובדה שכבר מספטמבר יש טלויזיה ישראלית בכל רחבי ארה"ב (כן, ממש התוכניות מהארץ, כולל מבט ותוכניות מערוץ אחד ומערוץ 2). החיבור הוא באמצעות לוין וניתן להתחבר ממש בכל חור בארה"ב וקנדה. אני מתכוונת להירשם מיד עם הגיעי לניו יורק (לא שאני חובבת גדולה של טלויזיה, אבל בכול זאת יהיה ממש כיף לשמוע מבט אצלי בסלון בכפר ניו יורקי קטן ועוד מעט די מושלג. אם תרצו יותר פרטים אשמח לצרף אן אותם מקווה שחידשתי משהו שנה אזרחית טובה עירית

Yaniv-DC

New member
ובתור נביא הזעם של הפורום

או מצנן ההתלהבות במקרים האלה, והרי הצד היפה פחות: 20 דולר לערוץ בודד, יותר יקר מערוצי הפרימיום... לכך להוסיך עלות של צלחת+התקנה, במידה ואת פונה לשמיים דרומיים שלא מוסתרים ע"י בניינים אחרים. ניו יורק, אמנם השתנה קו הרקיע, אך עדיין הרבה בניינים מוסתרים שם.. הספקית - "דיש". מי שמתחבר דרכם, יראה ליין-אפ כל כך גרוע של ערוצים, במחיר לא סביר, במיוחד בהשוואה לדיירקט טי.וי., מחיר, כמות ואיכות. שלוש פעמים ביום כל תכנית... חלק מזה, פרפר נחמד וכיו"ב. חלק, תוכניות שאינן קיימות בארץ יותר (עובדה, חלום עליכם). הדברים הטובים באמת, לא שם (רק בישראל, חלומות בהקיציס) אתר שבנוי ברמה לא גבוהה, ולא ממש מזמין. שווה בעיקר אם את אוהדת ספורט. אלו דברי... יא... שויינשטוק לא תתבע אותי עכשיו...

למעלה