טיפים

צוחקת...

New member
טיפים

מוקדש לכל אלה שסובלים כמוני מכל נציגי הטלמרקטינג, שמצאו אותי בספר הטלפונים ולא מניחים לי. :) להלן 7 דרכים לאמלל את חיין של נציג טלמרקטינג. 1. אמור לאדם שהתקשר אליך הביתה, שאתה עסוק כרגע, בקש את מספר הטלפון בביתו שלו על מנת שתוכל להחזיר לו צלצול.כשהוא יסרב בטענה שזה אסור עפ``י כללי החברה...אמור לו....``כנראה שאתה לא רוצה שאנשים זרים יטרידו אותך`` וכשיענה בחיוב תאמר:``עכשיו בדיוק אתה יודע כיצד אני מרגיש``... ונתק 2. צעק בהפתעה: ``ליאורה זו את?זו באמת את? מה שלומך??`` בתקווה שזה יעניק לליאורה מספר דקות של שתיקה מביכה כדי לנסות ולהיזכר מאיפה יתכן והיא מכירה אותך. 3. אם זו חברה שרוצה להלוות לך כספים השב :``בדיוק פשטתי את הרגל איזה מזל שהתקשרתם`` 4. ספר למוכר שצילצל שאתה נמצא במעצר בית ושאל אם בדרכו אליך להציג את המוצר שלו הוא יכול לקנות לך כמה בירות וצ`יפס. 5. כאשר הוא שואל אותך ``מה שלומך אדוני?`` השב : ``אני כל כך שמח ששאלת כי נראה שבימים אלה לאף אחד כבר לא איכפת ממני ויש לי כל כך הרבה בעיות...הגב כואב לי, הכלב שלי מת אתמול... 6. התעקש שהמתקשר הוא בעצם חברך הטוב דני, המותח אותך. ``בחייך דני, אני יודע שזה אתה`` וכך תמשיך עד שהוא יתייאש. 7. בקש מהמוכר לדבר ב-א-י-ט-י-ו-ת רבה ולחזור על כל משפט שלוש פעמים כי אתה רוצה לכתוב כל מילה שלו... בהצלחה חברים/רות

דיןדון*

New member
חחחחחחחחח צוחקת..

אם היה לך מספר חסום לא היית סובלת וכמובן שלא היית צריכה גם את כל הטיפים תחשבי על זה דיןדון

גילית.

New member
כתבתי לך הודעה והיא נעלמה......

אז בראשי פרקים, אני מאמצת בחום את 1 ו6 ורושמת ליד הטלפון, מפנימה, ומשתמשת בעת הצורך , תודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדה גילית

undo

New member
צוחקתתתת .....מה לגבי אנשי המכירות.

שמתדפקים על דלת הבית ? ניסיתי גדר חשמלית ,שדה מוקשים ואפילו תעלה עם תנינים מסביב לבית, מה עושים ??

צוחקת...

New member
יו...

לא חשבתי על זה לעומק אני פשוט עונה בקול ציפציפ ש... ``אמא לא בבית`` עד כה זה עזר :)

undo

New member
ניסיתי.......ניסיתי גם...

``...כבר תרמנו...`` לא עוזר..

למעלה