טוב יש לי שאלה

• פותח הנושא matyc
  • פורסם בתאריך

TDAVID46

New member
חייב שיהיה ניגודים

בן בני בזוג כי אחרת אזה משעמם היה ובשביל זוגיות מוצלחת צריך שני אנשים שבאים ממקומות שונים כך יש יותר הצלחה בזוגיות

angel_s

New member
וזאת דעתי...

בהרבה דברים חשוב מאד שהזוג יהיה דומה כמו שמישהי כתבה לפני, אם התחומי עניין יהיו שונים לגמרי לאורך זמן זה לא יחזיק כי בעצם הם לא יאהבו לעשות שום דבר ביחד.... תמיד מישהו יצטרך לוותר על האהבות שלו והרצונות שלו בכדי שהשני יהיה מרוצה וכאשר התחומי עניין דומים וחופפים החיים זורמים פשוט בכיף כי את כל הדברים שאתה אוהב אתה יכול לעשות עם הפרטנר שלך (או בלעדיו)... מצד שני אם הבני זוג יהיו דומים בכל קווי האופי זה יכול להוות בעיה ושעמום ולכן עדיף שמהבחינה הזאת הם כן ישלימו אחד את השני (אחד טוב בבישול השני טוב בניקיון האחד יותר טכני והשני יותר רוחני...) וזאת דעתי ובעצם מה שאני מחפשת בפרטנר שיהיה גם דומה לי וגם ישלים אותי... ושוב לא חייב בכל התחומים אכל כן בחלק מהם... כי העניין שהשוני עורר כשנפגשים יכול לגרום להרבה חיכוכים...

לא מחפש את עצמי בדמות אחרת

מחפש דמות שתשלים אותי ותקבל את מה שיש לי ומה שאני אוהב..

raynman28

New member
לפי דעתי

בני זוג צריכים להיות קצת /שונים ולא 100% אותו דבר כי אחרת זה כבר ישעמם ברגע שיש דברים שונים אצל השני זה נחמד

תשובה

חשוב לי שהוא יבין במוסיקה, אותו סגנון שלי, כי מוסיקה אצלי זה אספקט חשוב ונרחב. בתחום הקולינרי, לא אכפת לי שיסתפק בלהכין שקשוקה, כי אני בשלנית דיי מומחית, למרות שיש לי תמונה בראש שאנו עומדים במטבח יחד ומבשלים, אבל אם לא בא לו, אז לא., כלומר, אני אסתפק ב 90 אחוז שיהיה קרוב אליי, 10 אני משאירה לו לעשות ככל העולה על רוחו, הדברים הכי מוזרים ולא נוגעים לחיי,החל מקליית חרגולים, או לצבוע את גופו בכחול צהוב לעודד את מכבי תל אביב.. להיפרד?, ב 2 מערכות היחסים הכי רציניות וכואבות שהיו לי עד כה, נפרדתי בגלל שטות אחת קטנה שהתגלתה כבדויה, שחשבתי שהוא לא אוהב אותי מספיק. בשום אופן בלי קשר לכך שהוא שתה נס קפה ואני קפה שחור.

מתוקיזז

New member
לא ב100% אבל ב70% שיהיו לנו תחומי

עיניין משותפים ופחות או יותר אותו ראש.. כשניסיתי לצאת עם בחורים שהיו האנטיתזה שלי, הקשר הסתיים מהר מאד

אההה, לא איך יכול ליהיות מושלם?

השאלה פה היא לא בשטחי העיניין והתחביבים אלא היכולת האישית של כל אחד לקבל את אהבותיו של השני , גם אם שונות מאוד.

matyc

New member
תודה רב לכולכם על התשובות עכשיו

הבנתי שלא רק אני לא מחפשת את התאום . כי הX שלי אמר לי שהדבר היחידי שמפריע לו זה שאני לא דומה לו ב100% ולמרות שהייתי עושה איתו דברים שהוא אהב. תודה רבה לכם

למעלה