טוב אז ככה בנות זה חשוב התשובה שלכן דחוף.....

רוני פ41

New member
טוב אז ככה בנות זה חשוב התשובה שלכן דחוף.....

אז ככה אתן לא מבינות איזה התקף לב החייל עשה לי. הוא החליט שהוא הולך לקרבי. הפרופיל שלו הוא 64 והוא עומד לשלוח בקשה לרופא הצבאי שיעלה לו ל72 או 80 ומשהו כדי שזה יהיה קרבי ואז הוא ילך לגיבוש ויהיה קרבי אני כל כך מפחדת ולא יודעת מה לעשות... כמה זמן לוקח תהליך כזה? ואם בכלל יאשרו לו כי יש לו בעיות בלב משהו כזה... אני כל כך מפחדת מהקרבי הזה ואם אני אתערב הוא יאשים אותי כל החיים שאני עצרתי אותו ללכת לזה... מה לעשות בנות? אני מפחדת

אני לא חושבת שזה בכלל קשור אלייך.

אם כל הכבוד לזה שאת חברה שלו, זאת החלטה שלו. הוא צריך ללכת אחריי מה שהוא מאמין ומה שהוא רוצה. ואם יש לו את הנתונים המתאימים וגם את הרצון לשרת בקרבי הוא צריך לעשות את זה. אני חושבת שאם תתערבי, ובגללך הוא לא יילך ויוותר על מה שהוא באמת רוצה לעשות, אז הוא לא ייסלח לך על זה וגם את לא.. החלטות כל כך משמעותיות צריכות להיות אובייקטיביות ואמיתיות. בהצלחה :) ואל תדאגי, הוא יהיה בסדר, גם בתור קרבי וגם אם לא.

רוני פ41

New member
אז זהו רשמתי שאני לא רוצה להתערב אבל..

הוא אמר לי ש50 אחוז זה החלטה שלי ולא יודעת דיברתי עם אמא שלי על זה והיא אמרה לי כמוך לא לשנות לבן אדם את הגורל כי אחרת אני אסבול מזה וגם הוא... אני לא יודעת כמה יש לו נתונים מתאימים אבל הוא מנסה לפי מה שהבנתי הצבא לא מתעסק בבעיות לב וכאלה ולא לוקח סיכונים... אבל לא יודעת אמרתי לו שאני לא רוצה שילך לקרבי ואז אחרי שעה שלחתי לו הודעה לאפלפון שאין לי בעיה שילך לקרבי כי אמא שלי אמרה לי לא לנסות לשנות לו את ההחלטה וזהו... מבאס אותי הדברים האלה אבל מה אני יעשה כבר ? לא נעים לי כבר ממנו הוא כל יום בוכה שחרא לו בצבא והוא לא אוהב את התפקיד. כי זה כמו פקידה. וצודק מקווה שלא הרסתי לנו את הקשר התנהגתי בסדר לדעתך?

GrowingMadness

New member
*נדחפת*

אם הוא אומר שיש לך סיי בעניין, אז תגידי לו מה את חושבת. אבל תחשבי שאולי זה לטובה אם הוא ילך לקרבי? בגלל שאת מפחדת את רוצה שחבר שלך ידפק בתפקיד שהוא שונא 3 שנים שלמות?
לדעתי את צריכה להסביר לו שאת מעדיפה שהוא לא ילך לקרבי, אבל את תהיי פה ותתמכי בו בכל החלטה שהוא יעשה. בקשר לפרופיל- אם זה בגלל בעיות לב או דברים כאלה יותר חמורים מפלטפוס או אסטמה, אז כנראה שלא יעלו לו. מה שהוא כן יכול לעשות זה להתנדב לקרבי, ואז הוא סוגשל מוריד מהצבא אחריות על המצב הבריאותי שלו. אבל אני חושבת שכרוכה בזה המון בירוקרטיה ואישורים מרופאים וכאלה ואולי הוא יצטרך לחתום דח"ש ודברים כאלה. אני לא מכירה מישהו שעשה את זה ואיך זה עובד אז אל תתפסי אותי במילה.

GrowingMadness

New member
למה התקף לב?

אם זה מה שהוא רוצה, למה לא? אני חושבת שלא כדאי שתנסי לשנות את דעתו, כי באמת שזו החלטה שלו בלבד לדעתי. אם הוא אמר שגם לך יש say בעניין אז ברור שתגידי לו מה דעתך, אבל אל תנסי לשכנע אותו לרדת מזה וכאלה אם הוא נורא סובל בתור ג'ובניק... אניווי, אין לך מה לפחד גם אם הוא באמת יעלה את הפרופיל וילך למשהו קרבי כי זה לא סוף העולם .. עדכני.

רוני פ41

New member
העדכון היחידי שאני יכולה לתת לך שהוא זרק אותי

אני שבורה כמו לא יודעת מה הוא פגע בי כל כך עמוק זה קרה אתמול בעצם... רבנו אצלי בבית עשה לי את הסצנה הכי ענקית שראיתי בחיים שלי קם והלך והייתי צריכה ללכת אחריו שלא ילך שיקחו אותו מהבית שלא ילך בחושך... בסוף נשאר איתי אמר אני 5 דקות נשאר והולך.. אמרתי טוב.. בסוף נשאר לישון איתי.. כאילו דיי כבר מה נסגר הוא ישן אצלי ואומר לי שהוא נפרד ממני.. בסוף היום הוא ביקש סליחה אבל דיי כמה סליחות אפשר? איאפשר כל הזמן לבקש סליחה הוא כבר עושה לי נזק במוח באמת לגבי זוגיות בעתיד.. בקיצור הוא הזמין אותי לאכול מחר ארוחה לא יודעת מתי כשיחזור מהצבא.. מה אתן אומרות על זה? אני באמת לא הפסקתי לבכות וזה לא נראה כזה מזיז לו

לא כ"כ הבנתי מה כתבת

אז הוא זרק אותך, למה? יצאת אחריו ואז הוא ישן אצלך הוא ביקש סליחה והכל חזר לקדמותו?
וזה שאת בוכה וזה לא מזיז לו זה לא בסדר!! לפי דעתי לפחות..

רוני פ41

New member
כן הוא זרק אותי

כי אין לו כוחות לזה והוא אמר שזה יושב לו בצוואר כמו עלוקה ואוף אני לא רוצה להפרד ממנו. אני עוד לא מוכנה לזה!!! אבל הוא לא יודע לקבל החלטות בחים ונמאס לי כבר

GrowingMadness

New member
לא הבנתי כלום!

כתבת שהוא זרק אותך, ואז רבתם, רצת אחריו החוצה, הוא נשאר לישון ביקש סליחה והזמין אותך לארוחה. אז.. לא הבנתי ! זה לא נשמע כאילו הוא זרק אותך... להפך זה נשמע כאילו הוא אמר את זה מתוך כעס ואז התחרט ורוצה לפצות אותך..

רוני פ41

New member
אני אסביר

בשישי הוא בא אלי כבר רבנו באוטו כי נסענו לאנשהו.... הגענו לבית שלי והוא היה עם פרצוף תחת וניסיתי להגיד לו שהכול בסדר ושבאנו לכייף לא לריב.. והוא התחיל להשתגע ואמר אני קם והולך באיזה 9 בלילה התחלתי ללכת אחריו ואמרתי לו שלא ילך שישאר אצלי ושיתקשר למשפחה שלו שיבואו לאסוף אותו מהבית שלי... אחרי חצי שעה הוא נכנס לבית שלי אמר שהוא נשאר שם 5 דקות ובסוף הוא נשאר לישון נכנסתי למיטה שלי איתו והוא התחיל לחבק אותי ואמר שאני אסלח לו... יום למחרת שאלתי אותו מה נפרדנו? הוא אמר נראה לי שכן ועכשיו כל פעם שמדברים ואני אומרת לו שאני צריכה אותו הוא אומר שהוא לא כל כך יכול לעזור כי הוא לא רוצה לחזור! כאילו מה עשיתי לעזאזסל אני כל כך צריכה אותו כל כך רציתי עתיד בא לי לא יודעת מה לעשות להעלם מפה באמת שאני מרגישה רע ולא שווה כלום ריקה.. הוא אמר לי שהיום שהוא יחזור מהבסיס נשב ונדבר אבל כבר מה אני אשמע ממנו כמה שהוא לא רוצה לחזור?

קרבי זה לא אומר שהוא הולך לשרת בגבול.מה הדאגה

קרבי זה אומר שהוא יהיה לוחם יסתובב עם נשק ויעשה אימונים. ובואי נגיד יש מלחמה. גם לא כל מלחמה מקפיצים את כל הקרביים,עושים כוננות הרבה לפני זה ורק מסויימים שולחים. ולא יכניסו אותו מהר כל כך לקרבי.אל תנסי לשכנע אותו אחרת כי אז אם הוא לא יצליח להכנס לקרבי והוא יבוא "לבכות" לך,לא תוכלי לנחם כי ברגע שתנחמי זה יהיה צבוע כי את בעצמך לא רוצה א יכנס לקרבי. בקיצור תתמכי בו גם אם את לא רוצה. וכשנגיע לגשר נחצה אותו...קודם שיתקבל.זה לא פשוט מג'וב להעלות פרופיל ולהגיע לקרבי.

GrowingMadness

New member
תיקון קטן ^^

הוא אולי לא ישרת בגבול, אבל אימונים זה ממש לא כל מה שהם עושים
חי"ר למשל מסתובבים בגזרות שלהם ונכנסים לכפרים ערביים ועושים סיורים.. למשל חבר שלי, הוא משרת באיזור בית לחם שמה וכל הזמן נכנס למחנות פליטים וכפרים ערביים ותמיד זורקים עליהם בקבוקי תבערה ודברים כאלה.

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifוגם לא כולם מסתובבים בכפרים ערביים.

יש גם כאלה ששומרים על ישובים/התנחלויות של יהודים :) ולא באיזור יהודה ושומרון איפה שהבלאגן חח סתם בכיף (עאלק כיףף..) לעמוד לשמירה, להיסתכל על כביש ריק וזהו חח

GrowingMadness

New member
לא אמרתי שכולם עושים את זה!

נתתי דוגמא של מה חבר שלי עושה, למשל. הוא גם שומר על התנחלויות של דוסים וכאלה, אבל אמרתי את זה כדי להראות שהם לא רק מתאמנים ועושים גם דברים שהם דיי מסוכנים...

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifחחחחח כן בסדר.

והתנתחלויות זה לא רק של דוסים. איפה שחבר שלי יש איזה 5-6 התנחלויות שיש מצב שאולי אחת מהן זה של דתיים בקושי. והם קוראים לזה ישוב ועושים לחבר שלי שטיפת מוח שזה ישובים ואני קראתי באינטרנט שזה התנחלות חחחחחחח איזה ויכוח היה לנו על זה XD

GrowingMadness

New member
אממ כן זה תלוי איפה ואיזה :)

חבר שלי נגיד שומר על דוסים מעצבנים ;; והם סתם אהבלים, אני גרה ביישוב, הם גרים בהתנחלות
אני מקווה שחבר שלך לא מקשיב לזיוני שכל שלהם

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifהוא אמר לי שגם הצבא קורא לזה ישוב..

ואז הוא גם אמר לי "מה?? הם לא יודעים שהם התנחלות?" חחחחחחחחחחחחחחחחחחח ברור שהם יודעים! אבל הם רוצים לגור שם אז הם קוראים לעצמם ישוב. מי שנגד הבניה באיזורים האלו קורא לזה התנחלות. המחנכת שלי גרה בהתנחלות בשומרון ועד שהיא הופיעה בעיתון לפני חודש ודיברה על התנחלויות היא אמרה לנו שהיא גרה בישוב ליד אורנית ולא הסכימה להגיד את השם חח

GrowingMadness

New member
אעלק "יישוב" ../images/Emo6.gif

הם לא "מתיישבים" שם, הם מתנחלים שם! פשוט ככה. אז שלא יתנו לזה שמות יפים כמו "יישוב".
מעצבן אותי שהם עושים כאלה דברים והחברים שלנו עוד אמורים לשמור עליהם.

למעלה