חשוב----חשוב---- חשוב

חשוב----חשוב---- חשוב

שלום, אנו נועה שקד וזוהר בוכריס בנות 17 ומתגוררות בגליל העליון. שתינו לוקחות חלק בעמותת "קו הזינוק" המעודדת פיתוח מנהיגות צעירה בקרב בני נוער. השנה, כחלק מהתוכנית, אנו יוצאות לשנת מיזמים, שנה שבה עלינו להקים פרויקט למען צורך שאנו מזהות בקהילה שלנו. אנחנו בחרנו להתמקד בנפגעות תקיפה מינית מכיוון שהנושא מאוד קרוב לליבנו , יש לנו רגישות רבה אליו, ואנו רואות חשיבות גדולה במתן כלים לנפגעות תקיפה מינית. לכן אנו פונות אליכן. הרעיון הכללי שלנו , הוא ליצור קבוצה של נשים שיחוו ביחד סדנאות מגוונות, שיכללו תרפיה באמנות, העצמה נשית, הגנה עצמית וכלים נוספים . כעת אנו בשלב מיפוי הצרכים. אנו זקוקות לעזרתכן על מנת ליצור רעיון ממוקד , שיענה על הצרכים הספציפיים. נשמח אם תוכלו לענות לנו על כמה שאלות קצרות: לכל שאלה ניתנות ארבע אופציות לתשובה הנמצאות בסוגריים המרובעים. תודה רבה על שיתוף הפעולה ! 1.אני מרגישה בנוח לדבר על הרגשות שלי [תמיד/לעיתים קרובות/כמעט ולא/אף פעם לא] 2.אני מרגישה בנוח בקשר רומנטי [תמיד/לעיתים קרובות/כמעט ולא/אף פעם לא] 3.אני חשה מוגנת ובטוחה בחברה [תמיד/לעיתים קרובות/כמעט ולא/אף פעם לא] 4.הייתי רוצה להכיר שפה/כלים נוספים לבטא דרכם את תחושותיי [תמיד/לעיתים קרובות/כמעט ולא/אף פעם לא] 5.אני מרגישה שאני נותנת אמון באנשים [תמיד/לעיתים קרובות/כמעט ולא/אף פעם לא] 6.אני נעזרת באנשי מקצוע בכדי להתמודד עם קשיים [תמיד/לעיתים קרובות/כמעט ולא/אף פעם לא] 7.שהות בחברת נשים שחוו חוויות דומות לשלי יכולה לתרום לי [תמיד/לעיתים קרובות/כמעט ולא/אף פעם לא] ניתן לפנות גם ישירות למייל [email protected]. נועה וזוהר.

למעלה