חשבתי שעברתי למכבי הכל ורוד

חשבתי שעברתי למכבי הכל ורוד

אבל מסתבר שלא ממש....... חשבתי שמקבלים 83% החזר מההפריות פותר את כל הבעיות אבל מסתבר, שהמונופור לא זולה בכלל במכבי יענו יצאתי קירחת מכאן ומכאן/-: היום הייתי בבית מרקחת ועל מונפור הם רוצים לחבילה של 10 אמפולות 500 ומשהו ש"ח שלעומת זאת בלאומית עלתה לי חבילה 157.5 שח'. נראה לי שאצטרך לעבור למונוגון.
מישהי יודעת אם יש אפשרות להשתמש במונופור שנשאר לי ואז לעבור למונוגון באותו טיפול? מצטערת על הקיטורים

קוקיקית

New member
כן, אפשר

צר לי שזה ככה, אבל בכל קופה יש יתרונות ויש חסרונות ותקווי שמחיר המונופור הוא היתרון היחיד בלאומית
(וסליחה עם כל שאר החברות בלאומית). היה לי טיפול בו קיבלתי מונופור מחברה ושאלתי את הרופא אם ניתן להתחיל איתו ואח"כ לעבור למנוגון והוא אמר שאין בעיה, זה אותו דבר רק שהראשון סנטטי והשני טבעי. בהצלחה

אוביטרל לא בסל?

לי הוא עולה 28 ש"ח אז לא הגיוני שהוא לא בסל. אני בכללית.

אוביטרל

אני החודש עברתי לאוביטרל אחרי שתמיד קיבלתי פרגניל - זה נבע מהחלפת הרופא וכנראה שכל רופא עובד עם הסוג שהוא מעדיף. אוביטרל עלה לי 28 ש"ח ו-80 אג' לאמפולה - אני מניחה שזה אומר שהוא בסל, לא?

העין ה 3

New member
אני במכבי

ולי הוא עולה 40 ומשהו ש"ח. לעומת זאת, דקא 0.1 עולה במכבי 4.90 ובכללית 11 ש"ח (לא יודעת לגבי שאר הקופות) כך שיש יתרונות ויש חסרונות לכל קופה.

מיועד להצטרף לסל הכוונה לכך שהמחיר

יהיה במקום 40 שקל לאמפולה למיטב ידיעתי יהיה רק 12 ש' כמו כל תרופה רגילה שנכללת בסל תרופות. זה הבדל משמעותי!!!

מה עדיף פרגניל או אוביטרל????

הן מבחינת מחיר והן מבחינת הצלחות. זה מאוד חשוב לי כי אמרו שיש בעיות עם אוביטרל אבל הוא עולה יקר יותר מפרגניל!!!

למעלה