חרדה מהחיים

מימי1786

New member
יש לי אוסידי , וכבר זמן ארוך שיש לי חרדות ממש מציקות שגורמות לי לסבל ענק. אני מתעסקת כל הזמן בשאלה איך היקום נוצר. ופוחדת מזה. זה לא באמת מעניין אותי אני פשוט פתאום מתה מפחד. מהכל כמעט. אני מאוד אוהבת כלבים וקשה לי להסתכל על כלבים ברחוב ואפילו על הכלבה שלי כי אני כל הזמן חושבת איך היא נוצרה ומה זה בעצם כלב ולמה היא נראית ככה וכו... וישר נתקפת חרדה. עוד משהו זה שקשה לי להסתכל על אנשים,אני חושבת מה זה אנ שים ומה זה ידיים מה זה רגליים מה זה אף פה ועוד ועוד .. ברמה שאני בחרדה אפילו להסתכל על הוריי או על חברות או על עצמי אפילו. בנוסף אני חושבת על זה שאני ואחי נולדנו , שיצאתי מהבטן של אמא שלי ומפחדת כי זה תהליך שמרגיש לי כל כך "מוזר" ולא ידוע. אני פשוט מפחדת מהקיום בגדול. קשה לי ללכת ברחוב בלי לפחד וקשה לי להיות בבית בלי לפחד. אני יכולה לפחד אפילו מזבוב,מציפור,מחיה כלשהי... כל הזמן מחשבות של איך הם נוצרו ומה זה בעצם מה שנמצא מולי (ציפור,זבוב וכו..)אני בוכה כל הזמן וישנה כל הזמן וממש רע לי. אני מרגישה שבאלי לצרוח הצילוו ושמישהו יעזור. שההפרעה הזאת תעוף לי כבר מהראש. נמאס לי לסבול כל כך הרבה . אני ממש ממש ממש סובלת ואני רוצה כבר להתחיל לממש את החיים שלי,אני בת 22. וההפרעה הזאת מונעת ממני לעשות זאת. בבקשה תעזרו לי. שמישהו יעזור. אין לי כוחות כבר. אציין גם שאני מטופלת תרופתית ושיש לי פסיכולוגית בגישה דינמית. עדיין המצוקה שלי היא אדירה.

in bal1

Well-known member
את יודעת מימי.מעבר ל ocdשאת סובלת ממנו אולי את פשוט סקרנית וחשוב לך לדעת ולחקור את הדברים.אז אולי כל שאלה שמענינת אותך נסי למצוא עליה מידע.

למעלה