חצי
לא ממש בגריל

אני אוהב אנשים עם שריטות

נמשך לנשים שיודעות לדבר ושותקות שזה נכון קול זה משהו שמרשים כמו רעם אחרי שכבר ראיתי ת'ברק
לגובה שלה יש משמעות רק שתדע לגדול איתי
<איקון זה משמש לא כחיבוק, אלא להמחשת הגודל> ולהשאר "נמוך" כשצריך
ועכשיו לפתיח שלך שבראיה רחבה יותר הוא גם נוגע לאנשים שאנחנו מכירים בחיים ביום יום ולתחושות שמתלוות לרגעים הקטנים האלה ,משהו שאצלי מאוד עמוק .

Donna4f

New member
קול זה...זה...חשוב מאוד ../images/Emo70.gif

רק מחדדת את הנקודה.
קולללללללללללל זה דבר חשוב. ומבט -
ונעימות גוף... וריח. וא י נ ט י ל י ג נ צ י ה !!!!!!!! :) D

אפשר שוב הסבר

לגביי הסימן הזה
?? טוב.. לא יוצאת לדייטים..וגם לא מחפשת סטוצים אז יש לי פטור נכון?? נ"ב הכלל שתמיד לוקח אצלי: אין מצב לשקרנים פתולוגיים.. לגביי שאר הסעיפים והרחבות.. אני בשביזות יום א מבטיחה תשובה מפורטת אחורי זה

מיכאלל34

New member
Turns off כימיקלים ותורת המשחקים

למרות הרשימות הברורות שכל אחת ואחד שפכו פה, לדעתי אין חוקים. בפגישה ראשונה אנחנו מתייקים אנשים למה שאנחנו מכירים אומרים שלוקח 30 שניות לתייק ואחר כך שנים לשנות את הרושם הראשוני. בעצם, אנחנו פוסלים את מה שלא מוכר ומחפשים את מה שמוכר, מחפשים משהו שיתאים לפנטזיה שיצרנו בראש, מסרטים, מחברים... תארו לכם כמה אנחנו מפסידים בשיטה הזו. תארו לכם כמה אנחנו נופלים בפח בגלל סממנים חיצוניים, צורת דיבור, עיניים יפות... ומגלים את זה מאוחר מידי. למה מגלים מאוחר מידי שלא מתאים? רושם ראשוני קשה לשנות, רושם ראשוני טוב גורר ציפיות, ציפיות יוצרות אהבה ראשונית ומשנית אהבה משחררת חומרים כימים: פנילאתילאמין, נוראדרנלין ודופמין, שהם נוירוטרנסמיטורים הקשורים לאהבה ולהתאהבות. אלו גורמים לתופעות של אופוריה, האופייניות להתאהבות הראשונית הנמשכת 3-4 שנים.... ולמה אנחנו נשארים עם הטעות ולא משנים אחרי שנים? שיכנוע עצמי. כמה פעמים בא חבר אליכם ואמר על חברה שלו שהיא דומה לדוגמנית בעוד אתם חושבים שהיא דומה לדליה איצק? מיכאל

התחלת יפה וזייפת לקראת הסוף

אני ממש לא מסכים שכולנו [ודיברת בהכלל ] נופלים ב"פח" הזה שדיברת עליו ,וכולנו קולטים שטעינו [נוווו אז עכשיו תגיד הנה אתה פה ! זה לא רלוונטי לטיעונים שלך ]ללא הסממנים הראשונים לא יהיה בכלל המשך הם המיון הראשון והחשוב אל תזלזל בו כי הוא יצוץ לך במפגיע גם אם תהיה מאוהב מעל הראש בשלב זה או אחר בדיוק כמו שכל תכונה אחרת [אופי ] תצוץ

מיכאלל34

New member
אני לא מזייף.

לא ברור לי מאיפה הקביעה שכתבתי שכולנו נופלים בפח... תיארתי מסלול פחות מוכר. ולגבי הסתברויות... מחקרים מראים ששליש מרוצים מהבחירה, שליש לא מרוצים ולא עושים כלום ושליש לא מרוצים ונפרדים. מיכאל

זו לא קביעה זה דעה

תראה איך אתה מגיב ,ברור לך לחלוטין שהעובדה שאמרתי "התחלת יפה" מגיעה לך ועל זה אין שום התיחסות חיוך או תודה סולטי משהו שאדע שקראת את כל התגובה ,אבל ל "סוף זייפת" ישר קפצת ואני בכללי אהבתי את מה שכתבת אתה מרוצה מהבחירה שלך ? -זה מה שחשוב בסוף

אתה צודק, לא יעזור -

הכימיה עובדת. ואין מקום מוצלח יותר מהווירטואליה להוכיח ולחזק את העובדה. אתה "פוגש" ניק בעולם הווירטואלי, שיחות שאתם מנהלים קורמות להן עור וגידים. מילים שחולפות ביניכם חושפות עולמות, אתם מוצאים עניין, מוצאים חן ומוצאים סקרנות איש ברעהו. המתח וההתרגשות גוברים. אתה נשבע לעצמך, שתדע להפריד בין מראה חיצוני לבין פנימיות. (קראת כבר הכל, אתה לא תיפול בפח). האדם שאיתו אתה מדבר הוא בדיוק מה שאתה מבקש לעצמך בפנימיותו, בדבריו,בקולו. ובכלל. אתה לא תיתן למראה חיצוני לקלקל, להפריע ולחבל. הרי אתה מבין ויודע שמראה עיניים איננו הכל. ואז, מגיעה הפגישה - הדייט - הבליינד דייט. כל מגדל התקוות שלך מתמוטט בשלושים שניות. החושים שלך, הפילטרים העדינים והמפונקים הללו, נכנסו לכוננות על, ובהבזק אחד מוטטו את המגדל ואת החומות שניסית לבנות לעצמך, מפני עצמך. מאותו רגע, אתה מבקש לשכוח את כל המילים, החשיפה, וגילו הלב שהיו מנת חלקך בשיחות שניהלת. אתה מבקש למחוק הכל. עד הפעם הבאה, שבה תישבע שוב, שלא תיתן לפילטרים החושניים שלך "להרוס" לך. (בסרט שאינני זוכרת את שמו, לא יכול היה השחקן הראשי, לאהוב אישה שנראתה כדוגמנית על, וזאת בגלל שהאצבע השנייה ברגליה היתה יותר ארוכה מהבוהן... יש turn off יותר רציני מזה???) הנכתב מופנה לגברים ונשים כאחד
אמילייה.

סקסיית

New member
כל כך נכון, הרעיון הזה שהמבט הראשון

הוא זה שעליו יקום ויפול כל דבר אחר, לפעמים מרתיע לצאת לדייטים. נדיר שגבר ייתן second chance למישהי שלא ממש עומדת בסטנדרטים שלו ובעיקר בסטנדרטים החברתיים (מטופחת, נאה, מתוחכמת, רזה וכו') בעוד שלדעתי נשים יותר להיות סלחניות ולהביט יותר לעומק האדם\ למרות שגם כאן יש כאלו שרק החיצוניות מדברת עבורן... אצלי, מודה, זה משולב, גם המראה החיצוני וגם הפנימי. לא שוללת על חוסר "בראד פיטיות" אלא נותנת צ'אנס לראות אולי יש בפנים איינשטיין או לפחות לפחות משהו חביב

magic fingers

New member
לוקח חופש מפרו"ס ועונה.

מה עובר לגבר כשהוא מציע מקום כזה לפגישה ראשונה? כנראה שלא הרבה באותו רגע בפרט, ולא הרבה בכלל, אז טוב שביטלת... TURN OFF זה ללא ספק חוסר כנות. מישהי שמצהירה על עצמה כרזה או בעלת "מראה ספורטיבי" והיא ממש לא, מישהי שמצהירה על עצמה כבעלת תואר והיא לא, באופן כללי, חוסר כנות. מה יגרום לי לתת צ'אנס למרות שלא ממש נראה לי? אינטיליגנציה, בגרות... דברים כאלה יוכלו להשפיע על ההחלטה שלי אם להמשיך או לא, למרות "עיגול פינות" שכזה.

עונה לך באופן כללי...

בוחרת לענות לך מהצד השני- מה יגרום לי להמשיך... חייב להיות איזשהו ניצוץ שמופיע ממש מההתחלה. כימיה שזורמת בין המילים. שהוא גורם לי לרצות לספר על עצמי, מסקרן אותי לדעת עליו, חוש הומור בהחלט לא מזיק, כנות, נותן את המרחב ועם זאת יודע גם להתקרב. אז בעצם כל מי שהוא ההיפך יגרום לי להפסיק...

honey bundle

New member
אז מה עושה לי את זה?

אדם ערכי שיש לו דעה משלו, חוש הומור (הכרחי), נותן אמון באנשים, איש של אנשים, חיים עשירים ומגוונים, שפה עשירה, קשב, כל אלה יחד מרכיבים איש שיחה מעניין. [ולא לא לא דיונים פוליטיים או ויכוחים לשם הויכוח] תוסיפו לכך פתיחות, ישירות, בטחון ושלמות עצמית וקיבלתם גם יכולת לאינטימיות. טוב אבל את זה מגלים רק אחר כך. בשלב המקדים מעדיפה תכתובת מסרים או מיילים, אני מסרבת למסנג'ר משום שלדעתי התקשורת שם שטחית כל כך ולא מעניינת. אפשר ללמוד המון, על התאמה בקצב, בשיחה, בחוש ההומור וגם על סגנון ויכולת הביטוי. אחרי שנוצר עניין ראשוני מעדיפה להיפגש כבר ולא למתוח את הקשר הוירטואלי על זמן ארוך משום האפשרות שהפנטזיות לגבי הצד השני ילכו וישתרשו ובסוף לא יתאמו את האדם האמיתי. זה סתם מזיק. ואחרי כל הנאום הזה, יש דבר אחד שיכול לטרוף לי את כל הקלפים, ריח
לכאן או לכאן.

למעלה