חפר"ס פלוס

Tu Lus

New member
חפר"ס פלוס ../images/Emo103.gif

אהם..חברי הפורום היקרים! ברצוני להודיע לכם הודעה משמחת/מצערת (תלוי בזוית המבט שלכם)
בעקבות שיפוץ קל שהחדר שלי עובר (וכבר מזמן הוא היה צריך מתיחת פנים) המחשב שלי נזרק החוצא לסלון כיוון שלא שילם את שכר הדירה הקבוע. אני כותבת כרגע מהמחשב של אבא שלי וזמני קצת קצר אז הנה החפירה סוף סוף: יום רביעי בצהרים הזכרתי לבוס הזמני שלי שאני לא מגיעה מחר, שוב היה באלגן בעבודה כי בשבועיים האחרונים היה לחץ ולא אהבו את זה שאני בחופש אבל מי שואל אותם? אני בקורס!! אני רוכשת השכלה גבוהה!! למחרת כמובן הגיע יום חמישי בבוקר, קמתי ולקחתי את הכלבה שלי לטיול בבנק כדי לברר על כמה עומד תלוש המשכורת שלי של החודש הקודם, ויודעים מה? יותר טוב שלא תדעו
חחח עשיתי כמה סידורים בבית, מה שיכולתי ושהיה לי זמן ויצאתי ב4 וחצי על הרכבת לתל אביב. היתה נסיעה הזויה כמו תמיד והרכבת דפקה איחור של חצי שעה!! כל תחנה היא התעכבה יותר וממש פחדתי שאני אאחר כי אני לא מהמאחרים! מכירים את זה שלצילומים (או במקרה שלנו הקלטות) מי שגר הכי רחוק מגיע הכי מוקדם? אז ככה אני מאז ומתמיד וזה הכי טוב. אז הפעם דאגתי והתקשרתי לחברה מהקורס בתקווה שאולי היא נוסעת באותו כביש שאני אמצא בו וניסע ביחד אבל לא יצא. עד שהרכבת כן הגיעה בסוף הרמתי את התיק הענקי שלי ודפקתי ריצה מטורפת מהרציף בתחנת ת"א ההגנה עד לתחנת רכבת (מזל שהיו לי מים) כי בזכות הריצה הזו הגעתי לאוטובוס בזמן. אני לא ארחיב את הפאדיחות בנסיעה כי העיקר שהגעתי ובזמן! השיעור התחיל והבנו שנדבב את הסדרה : "בנות הפאוור-פאף" אחרי השלמות קטנות של פערים התחלנו את השיעור בשאלה הנפוצה : "אז מי ראשון?" ולאחר ויכוח קטן שנגמר בצעקה מבהילה של ידידנו מהקורס נכנסתי לחדר הקטנטן! :-O טליה (כמו מישהו) הציעה לי לעשות את בטרכאף (פ), וניסיתי רפליקה ראשונה אבל הצרידות שהכנסתי לקול העצבני שלה התבררה כלא מתאימה הפעם, לכן עשיתי את בלוסום. קרו לי טעויות מפדחות לאורך כל השיעור: פשוט לא הצלחתי לומר את השם של בטרכאף נכון. הגיתי אותו כל הזמן עם ף' ולא פ' והתבלבלתי בשמות של הבנות. פתאום דיבבתי את באבלס וזה היה קצת לא נעים כי אחר כך שראינו את כל הכמעט פרק שדיבבנו ראיתי שיש מקומות שהדמות שלי דיברה בהם אנגלית כי לא הספקתי לדבב בגלל הטעויות שלי. חוץ מהדמות של בלוסום קיבלתי לעשות גם דמות של "ילדה מרגיזה" שהפריעה למוג'ו ג'וג'ו לאכול גלידה והציקה לו. היה נחמד מאוד למרות שאולי זו אני אבל יצאו לי הרבה צלילים של ש' במילים כמו: שלי, חמישה שקלים, שאני ובטח הבנתם למה כוונתי. אבל זה אמור להיות דיבוב לילדה קטנה ואחרי הכל ככה הם מדבים
אז יופי. אהבתי דווקא את הצרחות שעשינו בקורס. זה היה פרק מצחיק שבנות הפאוור-פאף התחברו ביחד ולא שלטו על האיברים שלהן אז זה היה מצחיק נורא כל הצעקות שלהן שהן נופלות/מתרסקות ומתערבלות
שסיימתי צפיתי בשאר חברי לקורס מדבבים. לא הופתעתי שהבחור היה מוצלח כרגיל וממש אהבתי את הדיבוב של שאר הבנות. אגב בזכות אחת מהן יש לי משפט השבוע : "אני לא יודעת לאן א-נ-י הולכת." בום! היה נחמד ואני כבר חושבת מה אני יעשה שהקורס ייגמר?
בזכות זה יש לי מצב רוח וגם משהו לרשום ב"משהו דיבובי שקרה לי השבוע"
עד שיהיה משהו אמיתי דיבובי. טוב הקורס נגמר ולקחתי את התיק הענק שלי והמשכתי ביחד עם חברי לקורס לירושלים (וכמה כיף שיש חברה לדרך) אל חבר שלי לסופ"ש. הבעיה היתה שהתעכבנו כל כך בנ.ל.ס וגם חיכינו שיאספו עוד מישהי מהקורס ששחכנו שהאוטובוס האחרון ממש מתפספס לנו. ישבנו 50 דקות בתחנה עד שהבנו שהוא לא יעבור... והמון מוניות ניסו לשכנע אותנו לנסוע איתם אבל אהםםם לא... אז עלינו על אוטובוס אחר שהוריד אותנו בתחילת רחוב אבן גבירול והרחוב ארוך ואני עם תיק ענק וכולי פיצית (ככה אומרים) אז הלכנו יותר מ 20 דקות עד שהגענו לתחנה מרכזית ארלוזורוב (ליד רכבת מרכז) לאוטובוס לירושלים. זה היה לילה ארוך כל כך ונסיעה מצחיקה לחלוטין אבל הגעתי לבית של חבר שלי בסוף ב12 וחצי בלילה . . . היה קצת לא נעים אבל אין מה לעשות. שלא שמים לב פשוט לא שמים לב. . . זהו אני כבר ממש מחכה למפגש קורס הבא. מעניין אותי איזו סדרה תהיה ואם אני אוכל לדבב דמות שאני אוהב או ייצא לי לעשות מתישהו שוב קול מצחיק כמו בדיג'ימון. בקיצור הסקרנות הורגת אותי :] זהו שמחה שקראתם חסר לכם שלא תגיבו (חן ספר גם על הקורס שלך)

amityosovich

New member
מגנייייב לאלללה!!!

ממש אהבתי את הקורס הזה אם כי הייתי די גרוע והספקתי אז לדבב אולי איזה ארבע רפליקות של מוג'ו הוא ממש הצחיק אותי "ילדה קטנה ומעצבנת עלייך לחכות בתורך, שבו אני ראשון ואת שנייה, מה שהופך אותך לאחרונה כי שתיים בא אחרי אחת" את הרפליקה הזו אני זוכר ממש ממש טוב. היא כמובן של מוג'ו ג'וגו' פרק הזוי לחלוטין. דיבבנו אותו גם במפגש קורס האחרון שלנו, ואז כל ההקלטות נמחקו והיינו צריכים שוב. עכשיו אני מחכה לאבישג אהמאהמ שתשלח לי את הקבצים ואז נראה לכם את הגרסא של למ"ל לפרק הנ"ל (חרוז) שחלק ממנה גם המצאתי כמה דברים מצחיקים XD בכל מקרה, אני שמח שאת נהנית בקורס ונשמע שאת מתקדמת D: תמשיכי ככה, תתני את כל כולך. קורס אחרון זה ממש עצוב, לא רציתי לעזוב את נלס באותו היום. אבל מצד שני זה אומר שמתחילה העבודה, אז בהצלחה לך D:

Tu Lus

New member
או תודה עמית ../images/Emo103.gif

יש לי חשק להירשם כבר לעוד קורס אבל החשבון בנק צועק עלי
והרפליקה היא כזו: "ילדה מעצבנת חכי לתורך, כי אני הייתי ראשון, ואת היית שניה וזה הופך אותך לאחרונה, כי אחד בא לפני שתיים!!!" ואז תורי לבכות! ככה לצעוק עלי? אני גם פיצית!

chenkun

New member
חפר"ס

לפני שאתחיל....שתדעו שאין לי מושג מה זה אומר המילה הזאת, אבל מי אני שאשבור מסורת
טוב אז אצל יפה גבאי הקורס דווקא הולך לי לא רע.....אני לא רוצה להשוויץ אבל נראה לי שאני מתקדם שם יחסית מהר. אני נסעתי ביום רביעי, לאחר יום מפרך של עבודה מ-7 בבוקר ועד 4 וחצי, וישר לאחר מכן נסעתי לקורס (החיים שלך דבש מבחינת עבודה טובל, אצלי אין שחרורים). היו פקקים מ-ט-ו-ר-פ-י-ם שכמעט גרמו לי לאחר (שונא את ת"א) אבל בסופו של דבר הגעתי 5 דקות לפני תחילת השיעור. בשיעור עצמו שוב פעם עשינו קליפורד ואני מתחיל קצת להשתעמם מזה. הפעם עשיתי קטע של לארי והבוס שלו (מי שמכיר את הסרט) כשפיט צריך לפטר את לארי. לארי יצא לי ממש טוב ופיט קצת פחות, טוב זה בגלל שניסיתי לעבות את הקול שלי בשבילו, אבל אני עדיין לא מיומן להביע רגשות בקולות שאני עושה אז בסוף דיבבתי אותו בקול הרגיל שלי. לאחר מכן דובבתי את החבר שלי הילדה הקטנה, לא זוכר מה שמה, כשהם מחפשים את קליפורד בים. יפה נתנה לי רק מחמאות באותו יום, למרות שאני לא הייתי מרוצה כל כך מעצמי: דיקציה על הפנים וחוסר זרימה עם הטקסט. בקיצור - אני מקווה שבפעם הבאה אני אשתפר ושיפה תעיר לי פחות + שתחליף את הסרט למשהו אחר לצורך הגיוון. טובל - אני לא יודע איך המורה שלך אבל אני מאוד נהנה לראות שהיא מגוונת לכם בתכניות, בעיקר שהם מוכרות. זה עושה את זה יותר מעניין לפי דעתי. אבל גם יפה לא רעה, היא לא תיתן לך להמשיך עד שלא תגיע למקסימום שהיא מצפה ממך, ובגלל זה אני מאוד מכבד אותה, בתור מדובבת ובתור מנחה

amityosovich

New member
מגניב!!

אנחנו עשינו את הקטעים האלה רק בקורס האחרון אצל יפה!! טוב, כי היא שינתה את המבנה של הקורס אני מניח. ממש מגניב אבל!! רק תיקון קטן, דיבבתי ולא דובבתי, ומדבבת ולא מדובבת.

Tu Lus

New member
לחן ../images/Emo103.gif

החיים שלי לא דבש ואין לי ברירה אלא לקחת חופש וכן היו רמיזות על פיטורים באוויר ושאני אפסיק ללכת לקורס אבל מה אני יעשה לא אלך באמת?? אין לי אוטובוסים מהעבודה וזה המצב. העיקר הדיבוב! המורה שלי נהדרת ורבים מהפורום חושבים כמוני
הכל עושה את הקורס ממש כיפי. וגם טליה ממש מתעקשת על דברים שלי חשבתי שהיא תתעקש עליהם כי זה "רק קורס" אבל אני שמחה שזה ככה ואני לא ארחיב. טוב שאתה גם נהנה!

AvishagChan

New member
יפהה ../images/Emo175.gif

איזה נוסטלגיות מהקורס... למ"ל, אני מתגעגעת!!! כל הטעויות שאת מציינת הן גם טעויות שקורות לי! בעיקר הלא-להספיק-לדבב-בגלל-טעויות... גם אני חשבתי מה אני אעשה כשהקורס ייגמר. תמיד עצוב כשדבר טוב נגמר, אבל העיקר שזה משאיר טעם של עוד וחברים טובים. למדתי המון דברים בקורס, ואם לא הייתי הולכת לשם לא הייתי מגיעה לכאן וזה באמת היה פספוס ענק. אבל אל תדאגי, הקורס הוא חוויה שלעולם לא תשכחי ^^ הוא תמיד ייזכר -לי לפחות- בתור חוויה מדהימה! [וגם את רואה את טליה שהיא בנאדם ממש מדהים! XD].

lsabag

New member
חתיכת חפירה אבל בהחלט כיף לקרוא

אגב את מוזמנת תמיד לספר חוויות בפורטל הדיבוב שלנו
www.dubbing.co.il

Tu Lus

New member
אני חייבת להיכנס שוב מתישהו ../images/Emo103.gif

והשתדלתי לקצר אבל מה לעשות שאני חפרנית?

Eyal 1 2 3

New member
פשש אתם כבר בבנות הפאוורפאף?../images/Emo176.gif

יפה D: גם אני הרגשתי כמוך, שלא רציתי שהקורס יגמר אבל כן רציתי לדבב במציאות ;-; אני יכול לתת לך הימורים לפעמים הבאות, אבל עדיף שזה ישאר לך כהפתעה לפעם הבאה P: מקווה שילך לך טוב אז!

Tu Lus

New member
כן זה נכון ../images/Emo103.gif

בקרוב חפר"ס חדש שיהיו לי יותר אנרגיות! היה מדליק.

למעלה