חן

מצב
הנושא נעול.

רועי ב

New member
מה קרה לאיש ולאגדה חן ???

חן
האם מתוכננת תחנת רכבת בלה גרדיה ואם לא למה ?
זה לא בצחוק הבן אדם ממוחה ברכבות אני לא יודע איזה קשר לרגבות יש לו אבל אני שאבא שלי עובד בדן לא מבין כלום באוטובוסים

four seasons

New member
לא נראה לי, המרחק קרוב מדי

זה לא בצחוק הבן אדם ממוחה ברכבות אני לא יודע איזה קשר לרגבות יש לו אבל אני שאבא שלי עובד בדן לא מבין כלום באוטובוסים
הצעתי, להמשיך את אחד הרציפים של תחנת ההגנה לגשר לה גרדיה, שלחתי הצעה לרכבת ישראל לפני שנה והעשה זאת שוב בקרוב, הסוגיה שמטרידה אותי, קשורה להעלאת אופניים לרכבת, בזמן המנכ"ל הקודם עוזני, העלתי את הסוגיה בפגישה עם דובר הרכבת במסגרת פגישה עם עמותת ת"א בשביל אופניים, טענתם היתה שזה יהיה רלוונתי עם הגעת רכבות הקומותיים (עדיין לא יצא לי להיות בתוך רכבת כזו).

רועי ב

New member
אני חושב על ימי חמישי בערב

הצעתי, להמשיך את אחד הרציפים של תחנת ההגנה לגשר לה גרדיה, שלחתי הצעה לרכבת ישראל לפני שנה והעשה זאת שוב בקרוב, הסוגיה שמטרידה אותי, קשורה להעלאת אופניים לרכבת, בזמן המנכ"ל הקודם עוזני, העלתי את הסוגיה בפגישה עם דובר הרכבת במסגרת פגישה עם עמותת ת"א בשביל אופניים, טענתם היתה שזה יהיה רלוונתי עם הגעת רכבות הקומותיים (עדיין לא יצא לי להיות בתוך רכבת כזו).
יש לי מנוי למכבי ת"א בכדורסל ואני הולך בימי חמישי בערב למשחקים הבעיה שאני נאלץ ללכת לישוןאצל חברים באזור לקום ב6 ולקחת את האוטובוס של 6:15 כדי להספיק להיות בבית ספר שלי ברחובות עד 7:40 ועם הרכבת בעיה זאת תפטר

nitsansh

New member
עד כמה שאני יודע...

יש לי מנוי למכבי ת"א בכדורסל ואני הולך בימי חמישי בערב למשחקים הבעיה שאני נאלץ ללכת לישוןאצל חברים באזור לקום ב6 ולקחת את האוטובוס של 6:15 כדי להספיק להיות בבית ספר שלי ברחובות עד 7:40 ועם הרכבת בעיה זאת תפטר
עד כמה שאני יודע...
יש תוכנית להקים תחנה בגשר יצחק שדה. התחנה תוכל לשרת גם את הנוסעים ליד אליהו. לא הגיוני שיעשו גשר בלה גרדיה שממש קרוב לתחנת ההגנה, שכבר נמצאת בשלבי בנייה אחרונים ותפתח במשך הקיץ. אגב, לפי התוכנית היא כבר היתה צריכה להפתח בנובמבר 2001... פתיחת התחנה תפתור, לפחות חלקית, את הבעיה שלך... גם במצב הנוכחי, אתה יכול לקחת את הרכבת של 6.47 מתחנת השלום ולהגיע לרחובות ב-7.17.

רועי ב

New member
אני צריך רכבת בערב

עד כמה שאני יודע...
יש תוכנית להקים תחנה בגשר יצחק שדה. התחנה תוכל לשרת גם את הנוסעים ליד אליהו. לא הגיוני שיעשו גשר בלה גרדיה שממש קרוב לתחנת ההגנה, שכבר נמצאת בשלבי בנייה אחרונים ותפתח במשך הקיץ. אגב, לפי התוכנית היא כבר היתה צריכה להפתח בנובמבר 2001... פתיחת התחנה תפתור, לפחות חלקית, את הבעיה שלך... גם במצב הנוכחי, אתה יכול לקחת את הרכבת של 6.47 מתחנת השלום ולהגיע לרחובות ב-7.17.
אני צריך רכבת בערב
בחמישי בלילה תקראי שוב ותביני שאני הולך לישון אצל חברים לא באזור יד אליהו אלה במועצה מקומית אזור ואין מצב שאני אתפוס את הרכבת של 23:00 כי עד שאני אגיע לשם !!!!!!!

nitsansh

New member
לא כתבת איפה החברים שלך...

אני צריך רכבת בערב
בחמישי בלילה תקראי שוב ותביני שאני הולך לישון אצל חברים לא באזור יד אליהו אלה במועצה מקומית אזור ואין מצב שאני אתפוס את הרכבת של 23:00 כי עד שאני אגיע לשם !!!!!!!
לא כתבת איפה החברים שלך...
אז חשבתי שהם באיזור יד אליהו... נכון לעכשיו, הרכבת האחרונה מת"א לרחובות יוצאת מתחנת השלום ב-23.20. זה לא טוב בשבילך? מתי האוטובוס האחרון מת"א לרחובות? אני חושב שבסביבות 23.30... תבדוק באתר של אגד... גם לא ברור לי למה מאזור לרחובות לוקח יותר משעה ביום ששי בבוקר... אם יש לך טענות, אולי הכתובת צריכה להיות מי שקובע אירועים בשעה שאין תחבורה ציבורית... אם המשחק היה מתחיל ב-8 במקום ב-9, לא היתה לך בעיה, ואתה לא היחיד במצב הזה... ואולי בימים שיש משחקים ביד אליהו, צריך להוסיף רכבת יותר מאוחרת... באירופה לא היה קורה מצב כזה שלא ניתן לחזור מאירוע בתחבורה ציבורית!

nitsansh

New member
אה.... כן כתבת...

אני צריך רכבת בערב
אה.... כן כתבת...
אני חשבתי שאזור זה אזור (א עם צרה, ו עם חולם), כלומר שהחברים באזור של יד אליהו, וזה מקור הטעות... בעיה של עברית בלי ניקוד... בכל זאת, אם המשחק מסתיים עד 11 בלילה צריך להיות אפשרי להגיע לרכבת של 23.20... אם אין אוטובוס בשעה הזו (בדקת?), אולי כדאי לך להתארגן עם עוד כמה חבר´ה וביחד לקחת מונית לתחנה, זה יעלה לכם לא יותר מ-20 ש"ח ביחד. אם רוצים, יש פתרונות... אתה בטח משקיע מאות שקלים בכרטיסים למשחקים, והוצאה של עוד 10 ש"ח לא תרושש אותך... יש להניח שעד העונה הבאה התחנה של ההגנה תיפתח ולא תהיה לך בעיה להגיע לרכבת ב-23.23 אפילו ברגל... תבדוק במודיעין של דן אם קו 33 נוסע מיד אליהו לתחנת השלום בשעה שמתאימה לך... הנסיעה האחרונה שלו ב-23.30, אבל בלילה התדירות נמוכה... בכוון ההפוך אתה יכול לנסוע איתו לתחנה המרכזית... אגב, לדעתי יש סיכוי לתפוס מונית שרות מת"א לרחובות גם בשעה מאוחרת כזו... בקיצור, אני לא רואה סיבה שלא תגיע הביתה ביום חמישי בלילה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה