חמודים חמודים חמודים !

ShuNka

New member
פרק מצחיק :].

יאא אני אוהבת ביישנים
(כזאת אני) ולהוריד פורנו למחשב זה לא הרעיון הכי טוב בעולם, כי כל אחד יכול לבוא ולראות את זה. לא רק ג'אי וטד :-.P הקטע עם המשחק תפקידים היה גדול
שון: איך קוראים לך? טום: לנצ'יקה. שון: זה שם מעניין. מאיפה הוא? טום: *לא יודע מה להגיד* אתה לא מכיר אותי! שון: מה את עושה בשעות הפנאי? קיאן: יש לי חוות קקטוסים. ואני אוהבת לקרוא. שון: בסדר. קיאן: אני חוקרת הרבה. שון: חוקרת? מה את חוקרת? קיאן: קקטוסים. LOL XDD והאישה שרצתה להתחתן איתו XD

חחח איזה פרקק יפההה!!!!!!

וסוריי לאכזב את כולםם פהה אבל היום היהה פרק 11 בעונה 2 ובעונה הזאת יש 17 פרקיםם עד כמה שאני יודעתת(אם יש יותר אז תתקנו אותיי)ככה שעוד 6 פרקיםם טאץ נגמרת....עכשיוו תגידו ליי ווקשהה אם ערוץ 3 רכשו את עונה 3 של טאץ????

taltalros

New member
../images/Emo68.gifאדיר

מאיפה הם הפליצו את זה אין לי מושג אני עד עכשיו צוחקת

פרק ממש יפה ושון ממש חמוד,אבל

אני לא מבינה דבר אחד,בסוף אחרי שאמרו לשון שיש לו 14 תשובות של כן ואחרי זה שהוא יכול להמשיך בקשר עם מי שהוא רוצה דרך האינטרנט,אז אני באמת לא מבינה,כל הקטע שהחמישה סידרו לו ערב שכזה(והבנתי גם שהם לא ידעו שזה ייגמר בצורה כזאת גרועה),שהוא ייצור קשרים מחוץ לאינטרנט,וזה נגמר איך שנגמר אז ממש בזבוז זמן,ובכלל מה הקטע של ערב כזה?שבסופו יוצרים קשר אינטרנטי?זה ממש דפוק.

D a n D i n a

New member
כן, גם אני חושבת ככה..

אבל לא נראה לי שהם ידעו שככה זה ייגמר, שבסופו של דבר הם צריכים ליצור קשר דרך האינטרנט.. ראו לפי התגובה שלהם.

כתבתי שהם לא ידעו שככה זה יגמר

ואלה שמנהלים את הערבים האלה ממש פתטים,כי כל הכוונה בזה זה להיות בקשר אמיתי ולא וירטואלי.

D a n D i n a

New member
אהה.. אז כנראה לא קראתי נכון ../images/Emo3.gif

ואת צודקת, זה ממש טימטום..

D a n D i n a

New member
היה פרק קורעעעעעע ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

ממש אהבתיייי
חחחחחחחח אהבתי את הקטע שהם שיחקו את הדייט של שון.. איזה חמודיםםםם
ושון לא משהו

amazing mf

New member
פרק יפההההה

כולם היו סופר נחמדים היום, הסטרייט הביישן- נחמד, קיאן המסביר הרגוע טד מעצבן ג'אי דווקא היה היום סבבה טד חמוד וקרסון, אוי קרסון, מה יהיה הסוף איתו? הוא קורע!!! אחד הפרקים האהובים עלי מהזמן האחרון, יפה יפה, לאט לאט הם חוזרים ומשתפרים בגדול!

השון הזה פשוט מתוקקקקקקקק

אם הוא היה הומו, הוא היה מאוד מתאים לג'אי...בקיצר הוא מאמייייייייייי לא הייתי מסרבת לו בחייםםםםם...

ShuNka

New member
חח לא נראה לי ../images/Emo3.gif

לא נראה לי שהיו מקבלים מישהו לסדרה אם הוא היה סטרייט. לפחות ניסית

ראיתם את הסדרה בויוהה....שזה

לא רואה את זהה אבל ראיתי תפרסומתת של זהה שכאילו מחפשים הומו לתוכנית ריאליטי ואיזה סטרייט מתקבל לשם בלי שכולם יודעים והוא כל הזמן מנסה להסתיר את זה שהוא סטרייטט אז נוו אתם יודעיםם זה נתן לי תקוההה שאולי הוא כן(שמסתיר את זה ממש טוףף חחח)

למעלה