חלום מוזר מאוד, סטייל סרט שכזה...

miss.understood

New member
חלום מוזר מאוד, סטייל סרט שכזה...

כל החלום הזה בא בצורת צפייה, לא הייתי פעילה, אלא רק צפיתי במה שקורה מסביבי, כמו בסרט. אז חלמתי שהמקום הוא ביה"ס (כבר אימה) וכל התלמידים הלכו הביתה מלבד איזה 2-3 בנות, 2-3 בנים ו.. אדוארד נורטון (!!). כל הביה"ס שקט, קצת חשוך, התלמידים שנשארו מתכוננים ללכת ולפתע הם שומעים מתוך מקור חושך "אוכל, תלכו, מהר". הם מסתכלים סביב כדי לראות מי מדבר ואז הם מבחינים בבחורה שיושבת מקווצת בתוך עצמה בחשכה (תמיד ידעתי ששוכנים יצורים בביה"ס הזה). אדוארד חש מן רצון עז ללכת ולראות במה העניין בעוד שהאחרים רצו ללכת, יכול להיות מפחד מהלא-ידוע. אדוארד המשיך לתחקר אותה, לשאול אותה מה הבעיה, וכל מה שהיא אמרה היו חצאי משפטים. אח"כ האחרים הלכו אבל אדוארד לא הסכים לוותר על הבחורה ורצה לדעת עוד. לאט לאט היא יצאה מתוך החושך וקפצה על אדוארד. היא התחילה לנשק אותו, ואמרה לו שיבדוק מה יש לה למטה (כן למטה..), שבעלה עשה לה. אדוארד הכניס את היד שלו לתוך המכנס שלה והרגיש מן מחסום כזה, כמו ב"רובין הוד וגברים בגטקעס", ואז הוא אמר: "עכשיו אני יודע איך נשואים מרגישים" (באנגלית כמובן). ואז הוא קם כדי ללכת, כי הוא נבהל ממנה, אבל היא לא הרפתה ממנו, היא רצתה שהוא יכנס לתוך התסריט (!) של הסרט שלה וינצח את בעלה, כך שהמחסום יוכל להיות מוסר ממנה סוף סוף, אחרי שנים של ציפיה (עכשיו זה היפיפיה הנרדמת..). אדוארד כמובן לא הסכים לשטות הזו, והוא הרי גם די חלשלוש, איך הוא ינצח את בעלה גדול המימדים? אבל היא התעקשה ללא הרף, ולבסוף הוא נכנס לתסריט. היא הרימה את התסריט ושם היה רשום: "נחתי בכוכב הסודי, ויקטוריה". וזהו, התעוררתי. מוזר קצת, לא? מה לדעתכם החלום הזה אומר?

גריני

New member
סליחה על הבורות -

אבל מי זה אדוארד נורטון???? כמובן שללא הכרת דמות מפתח זו, אין לי אפשרות לפרש החלום, למרות זאת, המפתח נמצא כנראה במשפט הזה: אדוארד הכניס את היד שלו לתוך המכנס שלה והרגיש מן מחסום כזה. בענין זה עוסק החלום (חסימה מינית כלשהי).

Aimee

New member
הממ...

אדוארד נורטון הוא שחקן הוא שיחק ב: מועדון קרב לשמור אמונים (שהוא גם ביים) אמריקה X פחד ראשוני לארי פלינט ההימור האחרון טוב...אלה היחידים שקופצים לי לראש מקווה שעזרתי.

miss.understood

New member
כן גם אני חשבתי על זה...

ואדוארד נורטון, בלי קשר לאיפה הוא שיחק, הוא שחקן אהוב עליי מאוד, אבל הוא מציג בעיניי חלשלושיות כזו, כי ככה הגוף שלו ניראה, וככה גם מציגים אותו ברוב סרטיו.. ויכול להיות שיש לי תסכול מיני?.. אבל מה זה הקטע עם ה"לך תציל אותי מבעלי?" אני מחפשת גיבור או משהו? ולמה היא נמצאת בחשכה ככה?

brit den

New member
את רואה יותר מדי טלוויזיה

החלום שלך הוא חלום של ניקוי בית התת מודע לך מנקה את עצמו מכל הדברים הפחות חשובים זהו חלום בו החולם לא משתתף בחלום אלה כצופה יכול להיות שלחלק מהחלום שלך יש משמעות אבל הרב שטויות אז תקחי את עצמך בידים ותעשי משהו אחר חוץ מלראות טלוויזיה סתם חמודה תהני

למעלה