חלום חוזר ומזעזע

Sunset Night

New member
חלום חוזר ומזעזע

את פרטי החלום החוזר אני לא זוכר, אך את העיקר כן. החלום תמיד באוירה מאוד חשוכה וקודרת. תמיד יש מישהו או משהו שבא לפגוע בי, בין אם זה אדם עם סכין, או קיר שמתקרב למעוך אותי כנגד קיר אחר, או חניתות חדות שמתקרבות לבטני מבלי שיש לי לאיפה לברוח, וכו. תמיד אלו הם דברי זוועה שכאלו שמתקרבים אלי לאט לאט, וממש שניה לפני שהם מנקבים ופורסים את דרכם אל תוך גופי, אני מתכרבל מתוך אימה לתנוחת כדור הגנתית שכזו, בה אני מסית את מבטי, מגן על ראשי עם ידי ועוצם את עיני חזק חזק חזק, כאשר שבריר הזמן שעובר בין הרגע בו החוד נוגע בעורי לבין הרגע בו הוא מנקב אותו, נמתח במוחי עוד ועוד. באותו שבריר נוראי של זמן אני נעשה מודע לכך שאני בתוך חלום, ומנסה בכל כוחי להתעורר ממנו שכן אין לי את היכולת הנפשית לעמוד בכל הסבל הזה. ואז, או שאני מתעורר או שאני פשוט עובר לחלום אחר. אחרי כמה שבועות של אותו חלום חוזר, החלטתי, משום שתמיד ישנה נקודה בחלום בו אני מקבל מודעות לעובדה שאני חולם, לנסות ולהילחם בחלום בחזרה. בפעם האחרונה שחלמתי את החלום אני זוכר שהדפתי את הלהב שהתקרב אלי עם ידי, ובדיוק כשהתכוננתי להתנפל על האדם שמחזיק אותו, החלום נגמר. אבל אינני חש כאילו "ניצחתי" את החלום. אני חש כאילו פשוט בחרתי להפסיק להקשיב למה שהוא ניסה להסביר לי ע"י זה שנילחמתי בו, וכעת הוא "ויתר" עלי, למרות שהבעיה שהוא ניסה להביא לתשומת ליבי, נשארה.

סידהרתה

New member
כיוון לחלום

ראשית, ברור שמדובר בפחדים פנימיים, כל הכבוד על הצעד החכם שעשית בזה שהתייצבת מול החלום, זו הדרך לנצח פחדים פשוט להתייצב מולם, ואז הם נמוגים. המשך בדרך זו ידידי היקר, אתה בדרך הנכונה. בכבוד סידהרתה

למעלה