חיפוש רפש על חברה בשם "ארבה/ל לייף"

wohloren

New member
חיפוש רפש על חברה בשם "ארבה/ל לייף"

אני צריך את עזרתכם בנושא.מצטער על אורך ההודעה. קודם כל אני בטח לא כותב נכון את השם של החברה. מדובר על חברה מאוד ותיקה וידועה אשר עוסקת במכירת תוספי מזון ודיאטות למניהן. אני מאמין שהנושא בטח דובר בפורום כבר לפני הרבה שנים אבל אני לא מצליח למצוא שום זכר לזה ב"חיפוש". יש לי ידידה שחזרה מהודו לפני חודש אחרי שהות של שנה במזרח הרחוק. היא חזרה במצב טוב, אבל כשהגיעה הבייתה היו לה קשיי הסתגלות קשים יותר מאנשים אחרים שחוזרים מתקופות ארוכות במזרח. היא לא חזרה לשיגרה שלה ונוצר לה חור מאוד גדול בחיים. בשלב הזה היא הזדמנה לשמוע הרצאה של 5 שעות (היא מעידה שזה נשמע כמו סוג של שטיפת מוח) בחברה "ארבה לייף" בנושאי תוספי מזון ודיאטות. החברה עוסקת במכירה בשיטת הפרמידה כשההשקעה הראשונית היא 8000 ש"ח על מנת להתחיל לשווק את מוצריה. כמו שזה נראה היא מצליחה בכשרון רב להגיע לאנשים מאוד מסוימים במצבים בלתי יציבים בחיהם ו"לרתום" אותם לשורותיה. תוך שבועיים הם הצליחו לשכנע אותה לפתוח לראשונה בחייה עסק עצמאי ולשווק את מוצריהם תוך כדי התנערות מוחלטת מכל אחריות ע"י צעד זה. היא לא עובדת החברה. היא מעידה על עצמה שעכשיו יש לה סיבה לקום מהמיטה בבוקר ושיש לה מהות ומטרה בחיים. היא בטוחה שהיא תמצא אנשים רבים שהיא תוכל למכור להם את המוצרים ולגייס סוכנים רבים שיהיו תחתיה בסולם. פשוט קשה לי לראות אותה נופלת לבור הכל כך בנאלי והכל כך עמוק הזה. אני מחפש כמה שיותר חומר על הנושא כדי לשכנע אותה לוותר על כל העניין לפני שהיא תבזבז את כל כספה על חבורת הנצלנים הזאת. מה לעשות? אשמח לכל עזרה בנושא. בתודה מראש, אורן

daari

New member
לי נראה שלאחותך יש חיים עכשיו

אחי, טוב לה, היא קמה בבוקר... עזוב , תן לה ללמוד על בשרה

wohloren

New member
היא לא אחותי ואני מקווה שלא כולם-

חושבים כמוך. אבל תודה

isaacf

New member
חברת הרבלייף

כמו שכתבת חברת הרבלייף מוכרת תוכניות דיאטה בצורה תוספים בכ- 6000 ש"ח ותוכניות. מי שמצטרף לחברה הוא במעמד של מפיץ עצמאי של הרבלייף , כאשר יש שטיפת מוח שמי שמצטרף לחברה יקנה סחורה בסכום של 8000 ש"ח מקבלים תואר " מפקח" - עמלות יותר גבוהות לא רק חברה שלך הצטרפה אלא הרבה מאוד אנשים, במדורי דרושים בימי ששי תוכל לבדוק ש 40% לפחות של משרות בנושא הדרכה, ניהול, עבודה מהבית, עבודה באינטרנט, סקרים בכל שם שלא חשבת מסתתר סוכן של הרבלייף שרוצה לצרף עוד חברים למכירה. אני לשמחתי הלכתי ליום עיון בהיתי אחד מהיחידים שלא חתם, אבל אם היו יושבים עוד קצת היתי חותם להלן לינק החברה , במידה שחברה שלך קנתה את המוצרים לפחות תנסה למכור אותם שלא תפסיד הרבה כסף.

MLM - עניין שנוי במחלוקת

חפש בגוגל MLM או שיווק רב שכבתי או הרבלייף, חפש גם דיונים שבהם אנשים מספרים על חוויותיהם. למשל חפש MLM בחיפוש המתקדם של תפוז. ההתרשמות שלי היא שהאנשים שעוסקים בזה מפגינים התלהבות, וכל האחרים מאוד ביקורתיים.

למעלה