חייב עזרה דחוף- עבודה שלי לבגרות...

m1311

New member
חייב עזרה דחוף- עבודה שלי לבגרות...

אוקי.. אני לומד קולנוע ובשבוע הבא ב"ה אנחנו מתחילים לצלם את הסרט שלנו... הסרט הוא מדע בדיוני, יש לי את כל המכשור המתאים ואת כל היכולות ככה שזה לא הבעיה... הבעיה היא שיש בסרט דמות שהיא כביכול גיבורת קומיקס ואין לנו עדיין דרך להלביש אותה כמו גיבורה אמיתית... אני חייב דחוף רעיונות איך אפשר להלביש את השחקנית בבגדים שיזהו אותו כגיבורת קומיקס.. אני חושב על גווני אדום (בגלל שהרקע בצילומים הוא ירוק, ותכלת.. ככה שבגד אדום ישתלב טוב..) אני חייב שתהיה לה מסכה שמכסה רק את העיניים..גם באדום (היא לא יכולה להיות סגורה על כל הפנים, רק על העיניים.. זה חלק מהתסריט) ועכשיו, אני צריך השראה! בבקשה תנו לי רעיונות איך לעצב אותה, איך לבנות את הלבוש.. מאיזה בגדים להשתמש איזה בד מתאים והכל... תודה!!!!!!

m1311

New member
אהה ועוד משהו...

חשבתי לקנות לה בגד גוף אלסטי כזה..קצת בוהק..בצבע אדום.. ועלוי לתת לחייט לתפור איזה סמל מתאים... נעלי מגף ארוכות בצבע תואם... נשמע יותר טוב?

petpatrol2

New member
כן

אני די משוכנע שזו הדרך הכי טובה. מקסימום אם אי אפשר, פשוט תן לה תלבושת כמה שיותר צמודה וצעקנית, ותוסיף איזו גלימה מאולתרת.

העכביש2

New member
וגם עותק מהסרט הגמור ../images/Emo6.gif

וברצינות: הרעיונות שהעלתה נשמעים לי מספיק טובים

sherban

New member
אני סתם רציתי לראות תמונות של

תיכוניסטית בטייץ

m1311

New member
תודה... ועוד שאלה על מידע...

אממ לא זכור לי אף גיבור קומיקס עם הכח הזה, ולגיבורה שלי יש את הכח הזה- טלפורטינג... שהיא לא רצה מהר, או עפה..היא פשוט יוצאת ככה מהסצנות.. זה נוגד את חוקי הקומיקס או משהו? כי אם כן אז אני חייב לשנות את זה מראש... יש גיבורים שיכולים להעלם ולהופיע בכל מיני מקומות אחרים?

ailag

New member
אין ממש חוקים שזה ילך נגדם

אבל טלפורטינג נראה לי קצת כמו god-mode, זה נותן יותר מדי יכולות אז זה עלול לקחת עניין מהעלילה. כל פעם שהיא תהיה בבעיה, פוף - והיא נמלטה. זאת אחת התלונות שיש לאנשים על הדמות של סופרמן, צריך להתאמץ כדי שיהיו לו בעיות אמיתיות להתמודד איתן. אבל לא ראיתי את התסריט שלך אז לא ראיתי אם כבר התמודדת עם זה..

אמיר0

New member
כאילו...

...כמה פעמים כבר ראינו את הסצנה המעאפנית הזו שהדמות משנה מסתובבת לאחור ומוצאת שהיא פתאום לבד?

ailag

New member
ניטפוק ברשותך

רק רציתי לנטפק שאתה לא מדבר על גיבורת קומיקס אלא על גיבורת על. יש כאלו בקומיקס, אבל יש גם גיבורי קומיקס שלא נראים שונים מגיבורי מדיות אחרות.. בקשר לעיצובי גיבורי על, אחרים פה יבינו בזה יותר ממני.

m1311

New member
צודק, אבל הכוונה שלי הייתה ש..

הכוונה שלי הייתה שהיא גיבורת-על, אבל מתוך קומיקס..יש גם גיבורי על מסתם סדרות טלוויזיה וכאלה..אבל אני צריך שהגיבורה שלי תראה כמו בקומיקס וזה יהיה מובן שמדובר בקומיקס... בכל אופן..תודה

spidey 82

New member
אם אתה רוצה שהיא תיראה כמו

שקומיקס נראה היום... היא צריכה להרוג, עדיף בשידור חי מול כל העולם. היא צריכה להתמודד עם סוף העולם (כנראה) המתקרב וגיבורי על אחרים שמתים כמו זבובים. היא צריכה להתמודד עם יקומים חלופיים וממשל שרודף אחריה ואחרי שכמותה. היא צריכה להתמודד עם מוות או פגיעה של הקרובים אליה בידי יריביה. היא צריכה לסבול. הרבה. וטלפורטציה יש בקומיקס. נייטקרולר מאקס-מן, לדוגמה. ו-aliag צודקת, לא צודק...

the runaway

New member
כן, אמרת וונדר-וומן

להרוג בשידור חי מול העולם ולהתמודד עם גיבורי על שמתחים כמו זבובים זה וונדר-וומן ב-IC.

spidey 82

New member
יקומים חלופיים וממשל רודף וגו',

זה מעבר לכביש. קרובים בסכנה, אני לא חושב שיש היום גיבור על שזה לא קרה לו.

Hubert Hubert

New member
בסדר, אבל לפעמים צריך לשים לב

עם מה אתה מדבר. וגם לכתוב משפט "היא צריכה להתמודד עם יקומים חלופיים וממשל שרודף אחריה ואחרי שכמותה" כאילו זה איזה משהו חדש ומהפכני... טוב, נו, שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה, מי אני שאשפוט.

למעלה