חייבת לשתף...

קשתונה

New member
חייבת לשתף...

אני מזהירה מראש זה הולך להיות ארוך... יום חמישי 29.4.2004 כל היום אני אומרת לעצמי אם הם מנצחים אני נוסעת לגמר ושיתהפך העולם..הם ניצחו!!! מכאן לנסיעה הדרך הקשה היתה עם ההורים...שאפילו זה כבר היה פשוט מתמיד... שבת 1.5.2004 אני עולה על האוטובוס היחידי מהגולן לתל אביב...ההתרגשות מתחילה להתעורר בי... הגשם מתחיל לרדת...אני מגיעה לת"א ומתחילה לראות ברחובות אנשים בצהוב... יורדת בת"א הולכת לדירה של אח שלי מחליפה את כולי לחולצה צעיף דגל הכללללללללללל צהוב ויוצאת היישר למעוז חפצי היקר-גני יהושע! פגשתי שם חברים שלי ו...התיישבנו במדרון... מדקה לדקה התחלתי לספור את הנקודות שכל פעם עלו לשיא חדש...וכל פעם היינו המומים מחדש...באיזשהו שלב כבר לא ישבתי...30...32....35...הפרש!!!!!!!!!!! דאנקים מדהימים!!!! גגות מעולם אחר!!!! שלשות מטורפות!!!! מכבי הרבה זמן לא שימחה אותי ככה!!!!לא היה מתח...אבל למה להתלונן??? קיבלנו כזה משחק מדהים מהקבוצה הזאת שלפעמים אני תוהה אם היא יורדת או עולה ברמה...הקבוצה הזאת שתמיד היתה בדם שלי...הפתיעה אותי...ונתנה אפילו לי בראש...בשניה שנגמר המשחק ירדנו למטה...מסביבי המוני אנשים!!! דגלים צעיפים כפיים מוזיקה צעקות!!! היה מדהים!!!!!! לאט לאט הפארק התחיל להתמלא מאחורי....ואם בהתחלה חשבתי שאני עומדת מאחורה...התחלתי להבין שאני טועה...מסתבר שעמדתי דיי מקדימה...עמדתי? אולי רקדתי...אולי בעצם קפצתי מאושר...כולי מלאה מספריי שלג ובכל מני קצפים שלמי בכלל איכפת...האווירה המדהימה...המרגשת...הדגלים באוויר הידיים באאוויר הכל באוויר החיים בשמים!!! ההתרגשות... הסתובבתי לרגע אחורה ופשוט נדהמתי...כן...היינו שם...יותר מ-100,000 איש קופצים וצוקעים "מי שלא קופץ אדום" אי אפשר לתאר את ההרגשה למי שלא היה שם! אין כמו הופעה של ברי סחרוף...ההופעה של משינה היתה עילוי...אבל אין!!! אין!!!!! כמו מה שהלך אתמול בפארק...כלום לא ישתווה לזה בחיים!!!! אוסף של אנשים לא קשורים שבבת אחת נהיו משפחה...לעמוד בין כל כך הרבה אנשים עם אנשים שאתה לא מכיר ולרקוד ולשמוח איתם כי....כי מכבי אלופת אירופה. כן! מכבי אלופת אירופה! ואני הייתי בפארק לחגוג את זה! תודה רבה למכבי! תודה לרבה לעוד מאה ומשהו אלף איש שהיו שם חוץ ממני... עשיתם אותי שמחה ומאושרת והצלחתם לגרום לי לעבור את הסופשנה הזאת את הבגרויות והכל בכיף וחיוך! ב3 ומשהו חתכנו החוצה.... עד שיצאנו ועד שמצאנו מונית...כבר היה 4.30. הלכנו לאכול משהו ואז ב-5.50 כבר הייתי בתחנת אוטובוס מחכה לאוטובוס שלי לצפון...חזרה...לבי"ס...מה לעשות...היה לי יום מרוכז!:) בחיים לא חשבתי שאלך ב-5.30 בבוקר בת"א ואראה אנשים לבושים צהוב...עם דגלים...ולא רק בפארק הירקון. תודה תודה תודה! אני אוהבת אותכם! בזמן שאני כותבת את כל זה...בטלויזיה משדרים את התמונות מיד אליהו...מהפארק...ואני כולי מתרגשת, כן קרובה ללבכות. היינו מדהימים אתמול בפארק....מכבי היו מדהימים אתמול על הפרקט.... וביחד עשינו את האירוע הזה לכל כך מדהים! להתראות בשנה הבאה! אני אהיה שם!

tuty fruty

New member
קשת איזה כייף לך!!!

רוצה לשמוע משהו מבאס אני בשיא ההתלהבות באה לביצפר ומה מגלה שחברה שלי הייתה במשחק וראתה את פרקר החמוד שלי מקרוב כל כך קרוב!!! אבל לא נורא אני כםן הזלתי דמעה שזכינו מרוב אושר היה מעולה!!!

למעלה