חייבת לשתף

chuch1

New member
חייבת לשתף

אתמול באימון- עשינו תחנה שדי הרבה זמן לא הייתה: מזרוני גבינה וקפצית. בלי לחשוב פעמיים- נעמדתי בסוף התור וכשהגיע תורי- רצתי ,עשיתי סלטה ונחתתי על הרגליים עם ידיים למעלה!!! הלב שלי פעם בחוזקה, הרגשתי התרגשות מטורפת, כזאת שלא הרגשתי כבר תקופה... הבנות מחאו כפיים ולא האמינו שאני באמת עשיתי את מה שעשיתי ושגם הצלחתי- לא התעמלתי 6 שנים, חוץ מגלגלון ועמידת ידיים אני לא מדגימה להן יותר מדי כי אני ממש לא בכושר, אבל הסלטה המושלמת שלי שהזכירה לי שהתעמלות לא שוכחים אף פעם (כמו רכיבה על אופניים) גורמת לי יותר ויותר לרצות לחזור להתעמל... לא יודעת עד כמה זה פרקטי אבל מיום חמישי- זה הדבר שהכי מעסיק אותי- בא לי יומיים רצוף לרוץ לקפצית ולעשות סלטות!!! מי יודע? אולי אמצא את עצמי באימון "מבוגרים" בוינגייט איזה יום :) (רק שהחוליות שלי לא יתפזרו להן לכל עבר) איזה כיף :):):):):)

איזה יופי

כמה נחמד לשמוע ולגלות שהגוף לא שוכח, למרות השינויים שחלו בו לאורך השנים. אימון מבוגרים זה דבר שעובד- מעל ומעבר לכל הציפיות- את זה אני אומרת מניסיון. אני באימוני מבוגרים התקדמתי לרמות שלא הגעתי אליהן בתור מתעמלת! למרות לא הייתי בכושר כפי שהייתי כשהייתי מתעמלת, לא גמישה, לא נראית ולא מרגישה כמו נערה- על אף ולמרות הכל (ואולי בזכות...) נהניתי המון בזמנו מאימוני מבוגרים.

אמא לה3

New member
מדהים!!!!

היתה לי השבוע כזו חוויה, כשאני עשיתי פליק פלאקים..... פשוט כייף גדול!

למעלה