חייבת לשתף אתכם

• פותח הנושא ode
  • פורסם בתאריך

ode

New member
חייבת לשתף אתכם../images/Emo7.gif

בן דודה של בעלי, ילד בן 10, נמצא היום חסר רוח חיים בסופו של יום קייטנה בבריכה. לא ברור איך ולמה הוא טבע. הגופה נשלחה לבדיקה במכון הפתולוגי. שלא נדע מאסונות כאלו
צריך לשמור בשבע עיניים על הקטנים שלנו.

../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gifאויש אויש

אני תמיד מתה מפחד בימים האלה בבריכה .... אפילו כשהוא איתנו אני לא מרשה לו לצאת מהמים הרדודים! תנחומי הכנים למשפחה .... אויש איזה צער! איפה היו המצילים??? כ"כ כואב כ"כ מיותר!

ode

New member
לא יודעים עדיין

איך הוא טבע. מדובר בילד בריא לחלוטין! בסוף היום ספרו את הילדים כדי לראות שכולם נמצאים והוא היה חסר. מצאו אותו בבריכה ללא רוח חיים. כבר אי אפשר היה לעשות דבר! כמה נורא

שרון9

New member
אלוהים שישמור...

לא היה מציל בבריכה? לא היו משגיחים? איך דבר כזה קורה??

אתיש

New member
../images/Emo7.gif איזה אסון

שלא תדעו עוד צער. תנחומיי למשפחה.

../images/Emo2.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo7.gifאלוהים! תנחומי!!!

שלא נידע מכאלה אסונות!!!

mishelli

New member
ממש נורא!

ורק היום בבוקר ראיתי את התוכנית בחדר של חני, היא אירחה ילדה שאחותה הגדולה טבעה למוות לפני שנה. כל היום הייתי בלי מצב רוח בגלל זה, ועכשיו אני קוראת את ההודעה הזאת. ממש עצוב ועושה צמרמורת. שלא תדעו עוד צער
איפה היו המדריכים? בטח היו הרבה ילדים ומעט מדריכים. ככה לא שמים לב שילד נעלם!!!

רותי ע

New member
../images/Emo10.gif נורא..... ובמיוחד קשה לי לקרוא

את זה כשאני שולחת את הילד לקיטנה עם בריכה. מפחיד..... אז מה לעשות ? שלא יכנס למים ?

תנחומיי זה נורא

מה זאת אומרת: "נמצא בסופו של יום" לא חיפשו אותו. זה פשוט נורא אני קוראת את זה עם דמעות. פשוט מזעזע. שלא תדעו עוד צער

../images/Emo7.gif נורא,מה קורה בזמן האחרון ????

כמה אסונות.... כל יום משהו אחר,די מספיק , כמה סבל יכול להיות בעולם !!!! ועוד ילדים קטנים ותמימים שלא הספיקו לחיות,בלי שום סיבה.... כואב ומפחיד. שלא נדע עוד צער !!!

למעלה