חייבת לומר משהו --- תקראו

חייבת לומר משהו --- תקראו

שלום , אני לעיתים קרובות משתתפת סמויה בפורום זה כמעט ולא פירסמתי פה מאומה . שמתי ליבי לתופעה מסויימת כאן בפורום וארצה לעלות אותה בפניכם . בפורום זה כותבים רבים מהם חדשים ומהם ותיקים כאשר הותיקים יותר מפרסמים דבר מה באשר הוא ( לא תמיד הוא משהו מיוחד ולמטה מזה ) זוכה הוא לתגובות רבות מאוד ורק בזכות הפופולריות של הכותב בפורום מצד שני ... כאשר כותב חדש מפרסם יצירה באתר הוא זוכה לתגובות מעטות אם בכלל זאת למרות שלטעמי לרוב הן טובות יותר מאלו של הותיקים הדבר מעורר את חמתי ואת זעמי וזאת משום שאין פה באמת במה ליוצרים חדשים . מקווה שתקחו את ענין זה לתשומת ליבכם .

קסנדרה*

New member
פנינה אדומה שלום לך ../images/Emo13.gif

קראתי את הודעתך כבר אתמול בלילה וחשבתי על מה שכתבת, תשובתי תתחלק לכמה חלקים. ** בשעה שאת פרסמת את הודעתך, אנחנו היינו לקראת סופו של דיון ארוך שנערך בין חברי הפורום הדן בין היתר בבעייה שאת העלית. אנחנו כן מבקרים את עצמנו ומפעם לפעם מנהלים דיונים, מסיקים מסקנות ומחליטים כיצד לנהוג הלאה. הבעיה שהעלית, היא מתן תשומת לב והתייחסות לכותבים חדשים. ** וכאן ישנה הסתייגות, הכותבים החדשים אינם מוכרים וגם לכותבים הותיקים יש איזה חשש ממתן תגובה כנה ומייעצת לשיפור, אולי הכותב החדש לא מעוניין ? ממתינים להתנהלותו של החדש בפורום כדי להכיר אותו. עד כאן בעניין - אני נוטה להסכים איתך. * לטענתך איכות היצירה בקרב הכותבים החדשים והנה ציטוט מדברייך: "למרות שלטעמי לרוב הן טובות יותר מאלו של הותיקים" אם קבעת כך, אז מראש איני מבינה למה את רוצה להוריד את הרמה שלך ולכתוב בקרב כותבים גרועים ??? ונניח שאני משייכת את מילותייך שנכתבו מתוך פגיעה או עלבון שיצירתך נותרה ללא תגובות רבות כציפייתך, אז גם אני יכולה לבחור להעלב כי את פירסמת כאן לראשונה ב-2 לאוקטובר ואני היחידה שהגבתי לך ועוד הוספתי "ברוכה הבאה" והשקעתי בתגובה ומענה לא קיבלתי. שוב פירסמת לפני כמה ימים, אני ואיציק הגבנו ליצירתך וקיבלת שוב "ברוכה הבאה" ולא השבת לנו אפילו תודה מנומסת, אבל אני בוחרת שלא להיעלב. ** לגבי כמות התגובות הרבות לו זוכה פלוני או אחר, תבדקי גם לכמה הפלוני הזה הגיב, יש הדדיות במתן תגובה - זה כלל בכל פורום לא רק כאן. ועוד דבר, תראי כמה התגובות מעירות ומייעצות לשיפור ואת מהתגובה הראשונה ומהתגובות שלי ושל איציק ליצירה השנייה התעלמת, אז תחשבי איזה רושם זה מותיר ? אולי אינך מעוניינת בסוג זה של תגובות ? אני חיפשתי עכשיו ולא מצאתי שהגבת למישהו ולפי דברייך, את כבר ותיקה בקריאה בפורום
לסכום הדברים: פופלריות בפורום זה בהחלט קשור לפז"מ ואין זה צריך להפליא אותך או לאכזב אותך, כך זה בכל מסגרת, אם חברתית, במקום עבודה, או אחר. אדם שרוצה להתערות לא מחכה שמקבלי הפנים ילכו את כל הדרך עד שיגיעו אליו הצעידה היא משני הכיוונים, בואי את לקראתנו ואנחנו לקראתך. הביטוי "מעורר את חמתי" זה ביטוי קצת חריף, את יכולה להתאכזב אבל איני חושבת שאת מכירה אותנו מספיק, את הרגישות שלנו, את האכפתיות שלנו, את התרומה שלנו לפורום כדי שגם ליוצרים החדשים יהיה מקום נעים להשתלב בו, עד כדי כך שנצליח לעורר חמתו של מישהו עלינו. פנינה. אם ברצונך להשתלב, ברוכה הבאה, בברכת ברוכה הבאה כבר התקבלת, תגובות כבר התחלנו להגיב, ועכשיו תורך לעשות את הצעדים הקטנים הראשונים לקראתנו. התייחסתי בכובד ראש למה שכתבת, ידוע לי שגם אחרים קראו. ולמרות שכרגע אני מגיבה בשמי בלבד ועל דעתי, אני מאמינה שדבריי מייצגים חלק מבאי פורום זה. * הערת אגב: אם את כבר נמצאת איתנו זמן מה כקוראת, את וודאי יודעת שיש לנו פורום חברתי ואת צריכה כבר לדעת שמקומה של הודעה זו הוא רק בפורום החברתי ועפ"י התקנון הודעה צריכה להימחק כי אינה יצירה. ברוכה הבאה
קסנדרה

למעלה