חייבת להמליץ - קניות

חייבת להמליץ - קניות

אז אחרי סקר מקיף ביותר בשטח הקניות ללידה אני חייבת לציין שביצענו את ההזמנה במקום הכי לא צפוי מבחינתי - בירכא בחנות שנקראת מיי ביבי. זה אחרי שבחנו את מוצצים, פיפו, רבקט , שילב ועוד רבים פרטיים ועשינו השוואת מחירים מעמיקה... מעבר למחירים בירכא - שפשוט אין עליהם (כ2000 ש"ח פחות מכולם!!!!!) השירות היה מדרגה ראשונה וכלל כוס קפה, יחס לבבי, מוכרות אדיבות ומקצועיות שידעו לענות על כל שאלה נודניקית שלי ומתנות. קנינו הכל (כפול 2 כמובן למה שצריך..)עגלת תאומים, 2 מיטות, שידה גדולה, 2 סלקלים , עריסות מזרנים סטים וכל מה שרק אפשר כולל בקבוקים, סינרים הכל!!!!! עם תקו תקן ובצבעים וסוגים שונים כ"כ ויצאנו בכמה ? 6300 ש"ח - אתם מאמינות ? אני מדברת איתכן על סיכום קנייה. אני לא יודעת מה איתכן אבל הייתי חייבת להיכנס לכאן ולשתף אותכן בקניהי הזו כי היא הרבה מעבר לציפיות שלנו מבחינת ההוצאות ואני ממליצה בחום רב לכולן להיכנס לשם לפחות לראות במה מדובר... בהצלחה לכולן ומקווה שזה יעזור למישהי

רומי^^

New member
מצטרפת להמלצה. גם אנחנו קנינו שם

את רוב הדברים שלנו. חוץ מהיחס שלהם (
- והמבין יבין), המחירים באמת נמוכים, יחסית לשוק. אגב - אמרו לי שבהמשך למאי בייבי, כשעולים עוד קצת למעלה (עדיין בירכא, ממשיכים עם הכביש), ליד חנות האופנה הגדולה, יש עוד חנות לתינוקות וילדים - לא זוכרת כרגע את שמה, שגם מתהדרת במחירים טובים. בהזדמנות הראשונה נקפוץ לראות במה מדובר.

סאני2

New member
אורית

נחמד מצידך לשתף, אני מניחה שהאינפורמציה שלך תועיל למשתתפות ההריוניות שלנו. תתחדשו, ושיהיה לך המשך הריון קל.

למעלה