חייבת לדבר עם מישהו

Voodo Doll

New member
חייבת לדבר עם מישהו

אני כולי רועדת.. מישהו נמצא פה? אני מפחדת..

Voodo Doll

New member
אני מאבדת מישהי יקרה לי.

לא דיברתי איתה הרבה זמן. כל הזמן ברחתי מעימותים כי אני בדיכאון והיא כתבה "אני לא ארדוף אחרייך יותר." אני לא יודעת אם זה היה מכוון אלי אבל יש לי הרגשה שזה בהחלט אלי. אני לגמרי רועדת.. זו אשמתי? במידה מסוימת ניסיתי לברוח ממנה כי מנסיון עם אחרים, אנשים לא מסוגלים לסבול אנשים דיכאוניים להרבה זמן. פחדתי לאבד קשר עם עוד בנאדם יקר.. עכשיו זה קורה.

תגובה

אם היא לא רוצה לרדוף אחריך, רק סימן בשבילך, שתתחילי להתאמץ ליצור קשר אתה מצדך. צרי אתה קשר ונסי להתקרב אליה. אולי יצא קשר טוב.

Voodo Doll

New member
היא התחילה להראות סימנים שהיא רודפת אחריי

לאחרונה ואני הלכתי מאוד נאטרלי עם זה, והיא הבינה את זה כיאלו אני מנסה לדרבן אותה לרדוף אחרי עוד קצת. וזה לא. והייתה תקופה שמאוד ניסיתי להתקרב אליה, כל דרך להכיר אותה בתור בנאדם ולא כסתם תחום עניין משותף, וזה לא עבד והיא פשוט הייתה קרה אלי ולכן הפסקתי. זה ממש כמו מעגל

תגובה

נסי ליצור אתה קשר ולהביע אהבה. אם היא מנוכרת אליך, סימן, שלא אוהבת אותך ולא רוצה אתך קשר. לא תמיד יש מה לעשות במקרה כזה. ככל שתיטיבי לה, ירבה הסכוי, שתאהב ותרצה אותך יותר.

Voodo Doll

New member
ניסיתי בעבר מאוד להתקרב אליה

כי רציתי שתפתח בפני ולא רק אני בפניה. הרגשתי שיש לה שליטה עלי וזה לא מצא חן בעיני. היא הייתה קרה אלי באותה תקופה ולקחה את הקירוב הזה כמובן מעליו. דבר שאני לא מבינה, שהיא לוקחת אותי כמובן מעליו, ומצד שני מצפה ממני להיות תמיד שמחה איתה ולהיות שם כל הזמן למקרה שתצתרך..?

תגובה

אם היא נחמדה, נעימה וטובה אליך באופן כללי, היא כנראה אוהבת אותך, וכדאי להמשיך בקשר. אם היא מנוכרת ולא נעימה אליך, כנראה אינה אוהבת. במקרה כזה אם הקשר לא חשוב לך, עזבי; ואם חשוב, הלחמי ונסי לשכנעה במעשים טובים ובדבורים טובים.

Voodo Doll

New member
היא לא אוהבת אותי.. לא בצורה הזאת בכל אופן.

אני מפחדת לשאול אם אני באמת בעלת חשיבות לה. כי היא נוגדת את עצמה במעשים כל הזמן, כיאלו לחפות או להכחיש מה שהיא באמת מנסה לעשות. אני כל הזמן מנסה להבין אותה ומתקשה. ואולי זה נותן לי איזשהו אתגר, אבל זה בעייתי. אני לא יכולה להמשיך ככה להרבה זמן. היא נחמדה אלי, לעיתים מסוימות היא לא, אבל בדרכ. ונוטה לדבר על מכרים וחברה קרובה שלה אלי, מה שמאוד מעצבן אותי וגורם לי לרצות להפסיק את השיחה איתה. זה כאלו היא מנסה לרמוז שהיא אדם עסוק מאוד באנשים, ואם ככה, היא לא צריכה אותי.

תגובה

לספר ולשאול על חברים ועל מכרים זה טוב ויפה. קשרים חלק בלתי נפרד מחיינו הרגשיים, וכמתענינים בחיים הרגשיים של חבר, נשתתף גם בחויותיו הנובעות מקשרים. אם היא משקיעה בך, נחמדה וטובה אליך בדבורים ובמעשים, משוחחת אתך על דברים אישיים, אומרת לך מלים טובות וכולי, היא כנראה אוהבת, וכדאי להשאר.

Voodo Doll

New member
אבל זה העניין. היא לא.

היא בקושי מדברת על עצמה, רק על חברים שלה ואם בכלל. זה נותן לי הרגשה של חוסר ערך ושאני לא נחוצה לה ולפעמים גם היחס שלה מביע את זה. אני מבינה שהיא לא סומכת עלי בבעיות שלה אבל מצפה שאני אספר לה על הבעיות שלי וזה מתסכל. לא מעניין אותי מה הולך איתה ועם החברה הזאת שלה, אני שונאת לשמוע עליה ושהיא מספרת לי עליה.

Voodo Doll

New member
אני לא מנסה להשיג אותה.

אני לא מעוניינת בשום קשר רומנטי איתה. האמת שבגלל זה התחלתי להתרחק ממנה, אבל זה רק עשה גרוע יותר.. =/ אני כבר לא יודעת מה לעשות. אני צריכה הפסקה ממנה אבל לא רוצה שתנתק קשר לתמיד.

Voodo Doll

New member
למה שלא תרצה אותי כידידה..?

זה לא שהיא דוחה אותי, הבעיה היא אחרת.

אמרתי לך

אם היא לא עושה לך שום דבר טוב ונחמד בהתנהגותה, אולי היא לא אוהבת אותך. ככל שהיא עושה לך דברים טובים ונחמדים, היא כנראה אוהבת אותך. מה אתן עושות ביחד?

אם נושאי השיחה לא נראים לך

נסי לשנותם ולהביא נושאים אחרים. שאלי אותה הרבה על דברים חשובים לה בחייה הרגשיים וספרי מעט מהחשובים לך.

Long Gone Day

New member
אני גם פה

מקווה שבדקות שעברו הרעידות הפסיקו ואולי את יכולה לכתוב מה קורה? ... אני פה ... מחכה

Voodo Doll

New member
אני לא יודעת מה לעשות..

זה בטוח אלי.. היא פתאום ממש קרה אלי. אני מפחדת לשאול כי אני אפילו לא אמורה לראות את זה. אמרתי לה שאני לא יכולה להיות מחוברת. אני מאבדת קשר עם כל אדם לאט לאט. בסוף נשארת לבד..

Voodo Doll

New member
למה זה קורה לי?

מה עשיתי שמגיע לי את זה? כולה ידידת אינטרנט, דיי.. למה היא עושה את זה כל כך רציני? היא לא יכולה לקבל את הריחוק הזה ולהבין למה זה בלי להסביר? לעזאזל לא צריך להיות לי אכפת.

למעלה