חידה - עקבתי היום אחר רכבת מתחנת

מצב
הנושא נעול.

urielp

New member

הרצליה לתחנת האוניברסיטה. מהי לדעתכם המהירות המקסימלית שאליה הגיע הרכבת?

אין לך מזל היום.......

אין לך מזל היום.......
במקרה, באמת שבמקרה, גם היום נסעתי עם אבא (באוטו החדש, עם מחשב מהירות). ובמקרה, זה היה על קו אוני' - הרצליה. הרכבת הורכבה מקטר BoBo ומארבעה קרונות נוסעים עמוסים מאוד (שעות הערב). אבא נעל את המחשב בדיוק על 100, ובוא נגיד, שהרכבת לא עברה את ה95....)

urielp

New member
הרכבת שיצאה בשעה 17:30 בערך

אין לך מזל היום.......
במקרה, באמת שבמקרה, גם היום נסעתי עם אבא (באוטו החדש, עם מחשב מהירות). ובמקרה, זה היה על קו אוני' - הרצליה. הרכבת הורכבה מקטר BoBo ומארבעה קרונות נוסעים עמוסים מאוד (שעות הערב). אבא נעל את המחשב בדיוק על 100, ובוא נגיד, שהרכבת לא עברה את ה95....)
מהרצליה לכיוון תחנת האוניברסיטה טסה במהירות של 140 קמ"ש - גם אני לא האמנתי אבל נסעתי צמוד אליה ובמהירות שלה. לשיא מהירות זו הגיעה הרכבת לאחר צומת גלילות - התאוצה לא משהו...

גדדו

New member
../images/Emo18.gif../images/Emo150.gif

מהרצליה לכיוון תחנת האוניברסיטה טסה במהירות של 140 קמ"ש - גם אני לא האמנתי אבל נסעתי צמוד אליה ובמהירות שלה. לשיא מהירות זו הגיעה הרכבת לאחר צומת גלילות - התאוצה לא משהו...

תזהר כשאתה
ב 50 קמ"ש מעל המותר לקטע דרך זה.

אני מעביר את המידע הזה למחלקת

הבטיחות ברכבת. אסור לה לנסוע בקטע זה במהירות כזו. הנהג יטופל ויזומן לשימוע אצל המנכ"ל. עבירות מהירות מועברות על-ידי מיד לגורם המתאים ברכבת.

ה דרומי

New member
שניה לפני שמשהו רץ למנכ"ל

הבטיחות ברכבת. אסור לה לנסוע בקטע זה במהירות כזו. הנהג יטופל ויזומן לשימוע אצל המנכ"ל. עבירות מהירות מועברות על-ידי מיד לגורם המתאים ברכבת.
האם
אין טכוגרף
לרכבת אם אכן יש לה שווה לבדוק את הטכוגרף +שעה והיום? האם בכלל יש לרכבת טכוגרף.

יש טכוגרף. המידע + השרשור במלואו

האם
אין טכוגרף
לרכבת אם אכן יש לה שווה לבדוק את הטכוגרף +שעה והיום? האם בכלל יש לרכבת טכוגרף.
יש טכוגרף. המידע + השרשור במלואו
כבר במחשב של המנכ"ל. תודה על כל השרשור. פה מדובר על סכנת חיים לנוסעים והנהג יטופל בטיפול של המנכ"ל. אני דוגל בבטיחות ובביטחון. כאשר אני מזהה עבירות תחבורתיות שמדובר עליהן בפורום, אני מעביר את אותו שרשור במלואו לגורם המטפל. פה מדובר על חיי אדם ואין חשוב מהם !

KatarBoBo

New member
כמה

כמה
מותר לנסוע בקטע ת"א אוניברסיטה----הרצליה בקו ה מערבי???

david80

Member
האם אתה בטוח שמד המהירות שלך מדויק?

האם אתה בטוח שמד המהירות שלך מדויק?
רוב מדי מהירויות במכוניות מצביעות 5-10 קמ"ש יותר מהמציאות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה