חיבור מצלמת הוידיאו למחשב

חיבור מצלמת הוידיאו למחשב

האם חייבים כרטיס וידיאו כדי לחבר את מצלמת הוידיאו
כמה עולה כרטיס וידיאו
איך אני יכול לדעת אם כבר יש לי כרטיס וידיאו בלי להתחיל לפרק את המחשב
האם כל מצלמת וידיאו יכולה להתחבר למחשב

elan4

New member
תשובה!

אני לא יגד לך הכל אבל משו נחמד! בכרטסי המסך יש יצא של וידיאו תסתקל! יש את אפשרת הזות בכרטסי מסך גיפורס ועד חברת בקשר לקנות אני לא טוב במחרים אז אין לי תשובה

elan4

New member
עד משו

תמיד הדף המצלמת usb אחי בתח שיתחבר למחשב או מצלמה עם כרטיס scandisk היקר שהיה אפשרת ליתחבר למחשב עם usb !ב usb לא צרך לפרק את המחשב בכלל! רק לחבר ולהתקן את הדריבר עם יש לך XP לא צרך דריבר לפעמים

kingkung2002

New member
כדי להעביר מידע ממצלמת

הוידאו למחשב בצורה טובה עדיף שיהיה לך כרטיס FIREWIRE זה הכל.

umbo

New member
תלוי בסוג המצלמה.....

אם זו מצלמה דיגיטלית אתה צריך כמו שכתב kingkung2002, כרטיס FIREWIRE. אם זו מצלמה אנלוגית - אתה צריך כרטיס לכידה. שהוא הרבה יותר יקר.

היי

אם בלוח אם שלך יש התקני IEEE1394 זהלו התקני וידיאו ומולטימדיה, ניתן לחבר שם מצלמות וידאו DV, וגם ב USB, אין צורך בכרטיס וידאו.

../images/Emo26.gif

יש לי מצלמת וידיאו CANON V520. איך אני יודע אם כבר יל לי את הכרטיסים האלה שכתבתם פה
האם מצלמת הוידיאו יכול להתחבר למחשב בכלל

קודם כל יש לך מצלמת וידאו נחמדה...

חבל שהיא לא עובדת על קלטות DV וזה Hi8 הפורמטים של קלטות. אין להם חיבור למחשב ויש להם חיבור A/V לטלויזיה, אז עליך לקנות כרטיס וידאו ופיירוול.

אם אין חיבור למחשב

אז אני יחבר את זה
(למה לקנות כרטיס וידיאו אם אין חיבור למחשב
) כמה הכרטיס וידיאו והפירוול עולים בערך (משהו פשוט)

JohnDoe5

New member
אני אנסה לסכם מה שהיה כאן

המצלמה שלך אינה עובדת על קלטות DV ולכין לא מאפשר התחברות לכרטיס firewire (שזה מעין בקר מהיר שמשמש לרוב לחבר מצלמות דיגיטליות למחשב). האופציה היחידה לחבר היא באמצעות כבל RCA של וידאו וכבל RCA של אודיו. השקעים לחיבור אמורים להמצא על המצלמה עצמה (אם אתה לא מוצא, תיוועץ בחוברת ההוראות שקיבלת עם המצלמה, אולי זה מאחורי פנל כלשהו). במחשב אתה זקוק לשקע כניסה של RCA לוידאו, ואת ה-RCA של האודיו אתה יכול לחבר לכרטיס הקול, באמצעות מעביר RCA ל-PL (ראש RCA זה הראש בננה שמחברים למצלמה, לוידאו ולשאר מכשירים, ראש PL זה הראש הסטריאופוני הדק הכסוף - זה שמשמש לחיבור מקרופונים ושיש עליו שני פסים שחורים). אתה יכול לדעת אם יש לך כרטיס לכידת וידאו ע"י הסתכלות על החלק האחורי של המארז - אם יש לך שקע RCA שאינו חלק מכרטיס המסך, אז יש לך כרטיס וידאו (אם אתה לא יודע אם יש לך, סביר להניח שאין לך). דרך אגב, שקע ה-RCA בכרטיס המסך מיועד להוציא את תמונת המסך לטלוויזיה ואינו נועד לקבלת תמונה ממכשירים חיצוניים (למעט בכרטיסי מסך מסוג VIVO שאני לא מאמין שיש לך כי הם עולים הרבה והיית יודע אם היית קונה כזה). לגבי מחיר של כרטיס וידאו - אתה יכול להסתכל באתר של זאפ. המחיר נע בין 300 וקצת לכרטיס פשוט ועד 3000 לכרטיס יקר ומתוחכם (עם שלט). למעשה, אם יש לך כרטיס וידאו, אתה יכול לחבר כל מצלמת וידאו שנוצרה מאז שנות ה-80 (ואולי אפילו ה-70). מצלמות חדשות (דיגיטליות, כאלו המשתמשות בקלטות DV), ניתן לחבר גם באמצעות כרטיס firewire המספק איכות תמונה יותר טובה (מאחר והחיבור הוא דיגיטלי לעומת RCA שהוא אנלוגי) מספיק מפורט בשבילך ?

למעלה