חחח רק אכשיו שמתי לב

imdark

New member
חחח רק אכשיו שמתי לב

אני בפרק 20 ומשהו ורק אכשיו שמתי לב NKDONLAD LOL אני ממש אוהב את ההומור של היקרו נו גו וסאי כל כך מפתיע אותי כלומר אדם מבוגר עם ניסיון של יותר מ1000 שנה בגו אחד מהשחקים הטובים בעולם ייתכן שהוא אפילו מסוגל לנצח את הטוב בעולם והוא מתנהג כמו ילד קטן כשלא נותנים לו לשחק גו אני פשוט מתפוצץ מצחוק אה ומתי שהוא מישהו פה אמר שסאי הוא אישה שזה דבר לא נכון לחלוטין יש מספיק קטעים בסדרה כדי להראות שהוא לא אישה

star_female

New member
NcDonald's זה בשביל לא להפר

זכויות יוצרים או משהו כזה, יש את זה בהרבה אנימות (ז"א עיוותים שונים של שמות של חנויות ידועות) ^^; סאי
באחד הווליומים במנגה היוצרת מתלוננת שכל הזמן שואלים אותה אם סאי גבר או אישה ואין לה כוח לענות יותר XD

NuShiCieNta

New member
זה לא ממש נכון ../images/Emo142.gif

מה שקורה הוא שלאנימות יש מלא ספונסרים... למי שלא יודע מה זה ספונסרים- חברות שממנות את הסדרה- כמו למשל מקדונלדס- שבטח מוכרת ביפן דברים של היקאגו ומפרסמת את זה... זה היה גם באינויאשה ^-^ הבעיה היא שיש איסור על פרסומות סמויות בטלוויזיה, לכן אסור להם להראות שהם אוכלים במקדונלדס, אז הם יאכלו בנקדולנדס, ובאינויאשה זה היה בווקדונלדס XD ואני עדיין לא יודעת בכלל מי זה\זו סאי O.O אמממ סימני ספוילרים?

imdark

New member
ואני כבר ראיתי 50%

מהסידרה (חברים שלי בחו"ל קנו את הפרקים) בכל מקרה אחלה סידרה עם מישהו יצתרך עזרה להבין משחקים או משהו כזה שיבקש למרות שגם אני לא מבין חצי מהמלהכים בסדרה אבל בסופו של דבר זה לא כל כך מסובך

imdark

New member
--ספוילר--

יש פרק שבו סאי מסביר את זה שבזמנו היו הרבה נשים ששיחקו גו כאשר היקרו אומר שאיקרי היא בת ובגלל זה אי אפשר ללמד אותה גו עם סאי היה אישה הוא היה מתעצבן ואומר שהוא אישה ושהוא אחד הטובי בעולם ולימד ואיקו איך לשחק אבל הוא אומר ש"היו נשים" כלומר מובן שהוא אצמו לא אישה אבל היי זה רק מה שאני חושב יכול להיות שהוא בנבת כמו שיש בהרבה אנימות דמיות שניראות כמו בן וכמו בת (למרות שבדרך כלל אותם דמויות הן בנים אבל לא משנה)

star_female

New member
XD ../images/Emo58.gif

אני זוכרת את הקטע הזה, ואני זוכרת שחשבתי שהוא נראה הרבה יותר בת מרוב הבנות שם XDD בכל מקרה, גם מדברים עליו בסגנון זכר, והלבוש שלו הוא של גברים (חוץ מהעגילים והאיפור, עגילים בכלל לא היו באותה תקופה אם אני זוכרת נכון ^^; ).

imdark

New member
מראה זה לא הכל

ובקשר ללבוש שלו הבגד שהוא לובש הוא מאוד מסורתי קשה לשייך אותו למין

star_female

New member
אבל יש הבדל בין בגדים מסורתיים

של גברים ושל נשים באותה תקופה. אני זוכרת שקראתי על זה איפשהו, אבל אני כבר לא זוכרת איפה. ^^;

imdark

New member
כן נכון

אבל נחשי מה בתקופה שלו לא היה דבר כזה גם הומו סקסואל אדם יכול היה ללכת בבגדי אישה ואישה בבגדי גבר למרות שאנשים היו שמים לב להבדל ביפן העתיקה סטיות מיניות לא היו בכלל סטיות יותר מזה כמה מהויקו הגדולים היו מפורסמים על זה שהם אהבו נערים היתלבשו כמו נשים ולמדו אומנויות נשיות וכן היו גם סמוראיות ונשים שהיום הייתם קוראים להם לסביות אחת מהסיבות שבגלל יפן היא היום המדינה באלת האוכלוסיוה הגדולה בעולם היא בגלל שתרבות יפן היתה בודהיסטית במשך שנים רבות והבודהיזם תומך במין ויכסי מין מסוגים שונים וכך גם היתהגויות שונות שביניהם לבישת בגדי נשים

Navidshi

New member
../images/Emo182.gif סמוראיות? לא בבית ספרנו

הסמוראים היו מעמד חברתי, ולפיכך היו מן הסתם נשים שהיו בנות המעמד - דהיינו, בנותיהם של סמוראים - אבל הן לא אומנו או שרתו בתור לוחמות, ולכן אני לא בטוח שמה שהתכוונת לומר מדויק. גם לא ברור לי מה הקשר בין בנות מעמד הסמוראים דווקא לבין לסביות. לבישת בגדים של בן המין השני היא לא ביטוי של הומוסקסואליות (למרות שביפן, יש נטיה פופולארית לקשר בין השניים). למרות שלא היה טאבו משמעותי ביפן הקדומה לגבי משכב זכר, אני מפקפק ברעיון שגברים היו לובשים ביומיום בגדים שהוגדרו מבחינה חברתית בתור "בגדי נשים" - זה נראה כמו תחום ששמור לשחקנים בלבד. מצד שני סוגים שונים של איפור, תכשיטים ולבוש, שעשויים להיות מוגדרים "נשיים" בימינו, בהחלט היו בשימוש אצל גברים, ביחוד בקרב האצולה שהושפעה מאד מהמנהגים הסיניים.

star_female

New member
אני לא הייתי קוראת לאף אחת לסבית

בלי לדעת את הנטיות המיניות שלה (לחימה ולבישת בגדי גברים זה לא נטייה מינית). אותו דבר לגבי הומואים, יש הבדל בין נטיה מינית להימשך לגברים לבין ללבוש בגדי נשים. יפן היא המדינה בעלת האוכלוסיה הגדולה ביותר בעולם? טוב לדעת, חשבתי שזאת סין.

Navidshi

New member
../images/Emo182.gif הודו, אני חושב

ואם לא כרגע, אז תוך כמה שנים, בפירוש.

imdark

New member
ואז הם יתחילו

במה שאנכנו קוראים לו הרפורמה בחיי אדם בדיוק כמו יפן וסין

star_female

New member
כן, כנראה שאת צודקת ^^;

לא זכרתי בדיוק מה היה הקטע... בכל מקרה, זה לא רק בהיקאגו. אבל זה עדיין משעשע XD וסאי הוא לא ספוילר, הוא מופיע ב-5 דקות הראשונות של הפרק הראשון וגם כתוב עליו בתקציר

למעלה