= = = = חזרתי ...! = = = =

AFRICA

New member
= = = = חזרתי ...! = = = =

אנשושים , מה המצב כאן ?.... שמעתי שהגיעו חדשים , יותר נכון חדשות ????.. אפריקה סקרן סקרן להכיר את החדשות שבאו ץ זוהר המלך , אחי ברוך הבא לביתי הקט , מקווה שנעביר כאן את הזמן כמו בפורום השכן . פצ´נגה , מה מצב השפתיים היפות בתפוז ? מלכת הקרח ... אני מקווה שחזרת בך ואת עדיין איתנו כאן , כי את אחת ממרכיבי המקום . איש החטאים ... אחי ... יש מצב להיינקן בתל אביב היום ? שבלולי ... חיכינו לך שבוע שעבר בדרים דאנס , אבל כנראה שלא היית שם , תבואי השבוע . ואתם כולכם .............. אני כאן , סליחה על ההעדרות של הכמה ימים האלו .. לא כועסים עלי נכון ... ? . יאללה בואו נעשה בלגאן בפורום של פצ´נגה !!!!!!!!!!!!!!!!! אז אם יש כאן מישהו עכשיו , שיפגין נוכחות עד שאני אלך להשלים שעות שינה . FRICA@ כאן ובגדול !!!

pachanga

New member
אחרי שבוע שהוא נעלם.....

הילד חזר! ראיתם??? מכות בתוסיק מגיע לו או לא???? טוב נו נסלח לו.... כי היום הוא בא למפגש
יש לך באמת מזל יא מכוער

AFRICA

New member
הלו הלו את ...!

מכות בתוסיק ?.. גם את תקבלי .. מה את חושבת ?.. הכל הדדי , מה שנותנים גם מקבלים . ככה זה עובד בדרך כלל לא ?

pachanga

New member
ומה אני עשיתי../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif

אתה לא היית כאן כל השבוע ומה אני באמת עשיתי
אהה אההההה??? נו??? אההה אתה רואה? אין לך סיבה מוצדקת! *פאצ´נגה תפסה את אפריקה על חם*

AFRICA

New member
אז מה ...!

מי שנותן לי ... מקבל !!!!!!! לא חשוב איפה זה ... עצם ההחזרה היא הפואנטה . יש מבינה ?

pachanga

New member
אין בעיה....

אז שנינו חוזרים עם תוסיק אדום? *פאצ´נגה מתחילה לדאוג
*

AFRICA

New member
הממממ ...!

לא , אין צורך לדאוד ... זה בסדר , הכל תחת שליטה .

יופי לך שחזרת...

למי בדיוק קראת מלכת הקרח...שובב
חכה שאני אתפוס אותך תראה מה אני יעשה ממך.....קציצה
קיסי מוסרת ד"ש

למעלה