חזרתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• פותח הנושא S.tal
  • פורסם בתאריך

S.tal

New member
חזרתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ../images/Emo6.gif

חזרתי מאיטליה! (לפנות בוקר...) חזרתי כל כך מהר כי שינינו טיסה, והייתי רק שמונה ימים, או משהו כזה... אבל בכל מקרה ממש התגעגעתי אל כולכם!!!!!!!!!!!!!! וכל הזמן חשבתי ותהיתי איך הפורום מתקדם לו בלעדי...., ואם יש ילדים חדשים (אני משערת שיש...) אז ברוכה הבאה! מאוד נהנתי באיטליה, לפחות רוב הזמן..., האנשים במילנו היו קצת מפחידים..., כולם שם ממש קריפים כאלה..., וגם הלכתי לאופרה!!!!! ולא הייתה לי ברירה! באמת! כל כך סבלתי שם..., זה היה כל כך ארוך, וזה נמשך ונמשך ונמשך... אבל אני מעדיפה לא לדבר על זה... הבושה!!! הבושה!!! ובקושי היו שם דברים של הארי..., זה היה כל כך עצוב..., ולא קניתי כלום! טוב..., עכשיו אני צריכה להשלים את כל העמודים שכתבתם פה... זה הרבה?! אז בינתיים ביי!!!! טל, t@l

S.tal

New member
תודה!!!

אוקיי, דפדפתי לאחור בערך למקום שממנו הפסקתי..., לא קראתי את כל ההודעות, רק קצת ריפרפתי בין הדפים..., ואיזה פחד, העברתם משהו כמו 9 דפים בשבוע!!!! וכל הפאנפיקים שכתבתם מאוד יפים! אני כבר לא זוכרת מי כתב מה, אבל לא חשוב..., ואני כבר מחכה לכל ההמשכים! ולכל הילדים שלקחו "חופשה" קצרה מהפורום, אני מקווה שישובו במהרה לכתוב פה...! וגם ברוכים הבאים לכל החדשים שהצטרפו אלינו. ולכן אתן עדכון קצר, אני טל בת 13 וכמעט וחצי מירושלים! (או שאני כבר יותר מחצי..., לא חשוב...) וברוכה השבה לכל מי שחזר לפורום! טל, t@l

einzuc

New member
טל!!!

ברוכה השבה!!! חבל שלא קנית שופ דבר של הארי פוטר... לא נורא... -עינת-

ברוכה השבה.

לא כתבת את זה בהודעה שלך אז אני לא יודע אם קראת אבל-שרה עזבה אותנו! וזה לא חופשה זה לא תמיד! *פורץ בבכי מר* s@me @ne

היי...!

וברוכה השבה...! ונראה לי שגם בארץ אפשר להשיג מוצרי ה"פ...במחי כפול, אבל בכל זאת, אם את מאד רוצה- - - אני לא מעודדת, מה...? אני החלטתי להוריד לחץ כי זה באמת עושה רע לפורום (ונזכרתי לקלוט...^_^) סיונרה! -ליאת-

LuNaTiC

New member
וולקאם באק!!!

הייתכן שעבר כל כך מעט זמן? זה נראה כמו הרבה יותר!!

למעלה