חזרתי עכשיו מרכיבה מה זה מעצבנת

פרסה

New member
חזרתי עכשיו מרכיבה מה זה מעצבנת

בגלל שלא נשארו סוסים (יצאנו 15 איש) אני לקחתי סוס קצת מופרע בראש לא היה ביננו כימיה אז אחד הרוכבים הציע לי את הסוס שלו. (גם מופרע) הם התחילו לרוץ אני מנסה להוריד לו ווליום (רצים לכיוון החווה) בסוף הוא התחיל לפתוח צעקתי להם שיתכוננו לעצור אותי כי הסוס הזה עד שהוא מת הוא לא עוצר והם נעמדו כמו טמבלים ורצו שאני אכנס בהם. ראיתי שזה מסוכן דפקתי קפיצה מעל צינור והוא המשיך לרוץ. לא יכולתי לעצור אותו. אני צועק להם שיעקפו אותי. הם רצו אחרי 100 מטר והתיאשו. ראיתי שגם אם אני אמשוך לו הכי חזק שבעולם הוא לא יעצור אז אמרתי לעצמי שיש לי עוד 4 קילומטרים לחווה. עד אז כבר יגמר לו הכוח והוא יעצור ואם אני אראה שיש מכשול או שאני מתקרב לחווה אז אני אקפןץ.בנתים כבר הספיקה להיפתח לי הארכובה בסוף אחרי משהוא כמו 3 קילומטר הוא עצר אני חזרתי אליהם בהליכה וחצי שעה אחרי זה הוא עוד התנשף אח"כ הם התחילו ליצחוק עלי (אפילו עכשיו בא סי קיו יש אחד שיורד עלי)שצעקתי תעצרו אותי תעצרו אותי ואני אמרתי להם שאם הם לא הצליחו לעקוף אותי או לעצור אותי אז הם האפסים שבחבורה פיו איזו מגילה

פחחח מסכן!

הייתה לנו סוסה כזאת בחווה שלא משנה כמה היינו מושכים לה בפה היא הייתה עדין בגאלופ, לסוסים כאלה יש שני דברים לעשות-
כול בוקר עשר\עשרים דקות בלונג´ קצת לשחרר אותם ולהוציא מהם מרץ.
ויש סוסים שעושים את זה כי הם ניבהלים ואז לא מפסיקים למשוך להם בפה מה שיוצר עליהם עוד לחץ וכיון שאנו מושכים את המתג לאחור- הם מנסים לברוח יותר ומכאיבים לעצמם אבל הם פשוט לא מבינים את זה.

../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

זה ניצלוש...אבל לא נורא
עברתי לחוות ווסטרן.. כפי ששמעתם
והסוסים שם פשוט מההההמממהההממיייםםם!!!!! רק נוגעים על המושכה בצוואר שלהם והם פונים הצידה! מדהים לרכב עליהם! זה כאילו...וואוו!! הם הסוסים הכי שפויים שאי פעם רכבתי עליהם! וא...ווסטרן זה מוזזרררר

אאווין שלי, כנסי....../images/Emo3.gif

טוב- חבל שאת עברת אבל אני מקווה שכיף לך! אני במשבר!!! אני רוצה ווסטרן ואני רוצה אינגליש... אני רוצה ווסטרן אבל גם אינגליש...!!!!!!!!

AlOnA FoR EvEr

New member
איזה כיף לך../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo15.gif

סוסים שפויים
אחד החלומות שלי
אצלנו- חווה- אוהבת לרוץ... הלנה- בדיוק ההפך מחווה,והיא עוד בהריוןף אבל אני חולע עליה(לא שמעתם מחלת ההלנה-"אני הלנה, בואו הנה..."
) גורג´- אממ, בעיקרון אידיוט. לא יודע לקחת ראש, לא יודע כמעט כלום. לפחות יודע ללכת... ג´ונסי- אממ, לא רכבתי עליה, אבל היא נראת נחמדה~מפחדת עוד יותר~ שמפניה- הסוסה אולי הכי מופרעת. העיפה בעיטה לקיר(איזה סוסה חכמה), והיא צלעה לפחות חודש. את עכשיו מבינה אותי

למעלה