חזרה למז"י ממוד"ש - אפשרי?

J e s p e r

New member
חזרה למז"י ממוד"ש - אפשרי?

אז ככה: התפניתי ביום ראשון האחרון מהבקו"ם למוד"ש. אני סובל מעקמת. אמנם לא הורידו לי על זה פרופיל, אבל אני מפחד שהמשקלים של מוד"ש יעשו לי בעיות (פריצת דיסק )... דיברתי על זה עם המ"מ שלי והוא אמר שבאמת יש מקום לבדוק את העניין, ושאני אדבר על זה עם הרופא. קודם כל, מה הסיכויים שהרופא בכלל יאשר שהמסלול עלול להזיק לי במחינה בריאותית? מהיכרותכם עם רופאים בצבא סביר שרופא ימהר לקבוע דבר כזה אם יש באמת בעיה או שלא? אם הרופא באמת מאשר שמבחינה בריאותית המסלול לא הכי מתאים לי, מה הולך להיות? הם ישאירו אותי בכל מקרה ואולי יתנו לי הקלות? מה הסיכויים שהם יסכימו לשלוח אותי למז"י במצב כזה? מה צריך לעשות כדי להוציא חייל מהיחידה ולשלוח למז"י? האם זה דבר מסובך שמצריך אישור של הרבה גורמים או שאם מתקבלת החלטה אפשר לעשות זאת במהירות? אם אני אומר להם שאני רוצה לשרת בקרבי אחר יש סיכוי שהם יעשו את זה כבר בשבוע הקרוב? אם לא יוציאו אותי על העניין הזה, יש אפשרות אחרת לצאת למז"י בלי לעשות המוווווון בלגן ושזה יקח הרבה מאוד זמן?

infected mind

New member
אוי יוי יוי

א םהרופא שיש כרגע בבהל"צ הוא אותו רופא שהיה לי בטירונות שם אז אתה תאכל הרבה זין לפני שתגיע למנוחה.. בכל מקרה אתה תצטרך להוציא ממנו הפנייה לרופא ממוחה שיבדוק אותך והוא כבר יחליט מה עושים איתך ואם זה נגרר להורדת פרופיל. ולהגיע למז"י זאת לא כל כך ברכה....גם מז"י זה מקום מגעיל. אין ממש הקצאות שם למוד"ש (למרות שאיחדו את מדור מוד"ש טוטחנים והנדסקה קרבית נראה לי). כל מקרה יותר נוח לצאת משם באימון המתקדם שכבר יהיה בבסלמ"ש ולא בבהל"צ (לפחות ככה זה היה אצלי)

J e s p e r

New member
אני לא רוצה להוריד פרופיל

אני רוצה להגיע למז"י כדי להגיע ליחידה קרבית אחרת. אפש לעשות דבר כזה? גם עם זה יעשו לי בעיות?

bijooo

New member
למה אתה חושב שיוציאו אותך מיחידה

קרבית אחת על בעיה רפואית ויעבירו אות ליחידה קרבית אחרת? ביחידה קרבית אחרת כבר אין עקמת?

למעלה