חושבים להתקין אינטרנט אקספלורר 8? חישבו שנית

revitalsa

New member
חושבים להתקין אינטרנט אקספלורר 8? חישבו שנית

למי שהעלה בדעתו להתקין אקספלורר 8 (שעדיין נמצא בתחילת הבטא) - חישבו שנית, כי יכול להיות שבכלל לא תוכלו להסיר אותו. פרטים נוספים בקישור הזה.

evgenic

New member
פיירפוקס

לדעתי אין על פיירפוקס, הדפדפן בין המהירים, הקלים, והיעילים כרגע ברשת

revitalsa

New member
מסכימה

אבל מה לעשות ויש עוד לא מעט אתרים שלא תומכים בפיירפוקס (במיוחד בישראל). לצערי, עדיין צריך להחזיק אקספלורר במחשב. נקווה שמתישהו נוכל להיפטר ממנו לחלוטין.

evgenic

New member
במיוחד בשביל זה המציאו את IE TAB

הבעיה שעדיין אתרים מסויימים(במיוחד אתרים ישנים ולא מעודכנים) לא תומכים בפיירפוקס קיימת ואני מסכים איתך בהחלט, לכן במיוחד לזה בנו את התוסף לפיירפוקס שבזמן הגלישה לפיירפוקס את לוחצת על התוסף המיוחד הזה והפיירפוקס משתמש במנוע של EXPLORE כדי להציג דפים בפיירפוקס. ובזמן שהתוסף מופעל האתאים חושבים שאת גולשת דרך EXPLORE ולא דרף פיירפוקס, אבל אצלך באצם שום דבר לא משנה. התוסף הזה מאוד נוח לשימוש ע"י לחיצה אחת בצדו הימני התחתון של הפיירפוקס. הזה הקישור לתוסף: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1419 מקווה שעזרתי, ושהבנת את ההסבר "הקצר" שלי חח :)

revitalsa

New member
מכירה :)

ודאי שאני מכירה ולצערי גם משתמשת בתוסף, אבל נתקלתי בלא מעט מקרים בהם צריך לפתוח ממש את האקספלורר, כי גם ה-IETAB, משום מה, לא מצליח לגרום לאתר לתפקד.

evgenic

New member
זה די מוזר :\

די מוזר שהתוסף הזה לא עוזר, כי הוא הרי משתמש במנוע של אקספלורר

uzi2

Active member
יש גם תוסף שנקרא

ieview שמאפשר לפתוח אתר או קישור ב- IE. (לא לשונית עם מנוע רינדור של IE, אלא חלון IE רגיל). ויש את התוסף הלא פחות חשוב: firefoxview שעובד בכיוון ההפוך, ושמאפשר לחזור לפיירפוקס מאינטרנט אקספלורר, לאחר שגלשת מאתר שלא נראה טוב בפיירפוקס לאתרים אחרים. שניהם עובדים היטב בפיירפוקס 3.

../images/Emo51.gif רבה לך מאוד על שני החידושים ../images/Emo140.gif

ו
גם אני אוהבת את פיירפוקס יותר מהאקספלורר
אך גם אני נתקלתי לעיתים בבג של כרטיסיית אקספלורר בפיירפוקס

למעלה