חופשה במסטריכט והסביבה

Gek Geworden

New member
חופשה במסטריכט והסביבה

טוב אז את ה 1 קרסט דח נעשה אצל ההורים לשלו ובשני החלטנו שחייבים לברוח. עשינו בוקניג למלון בולקנבורח לשלושה לילות וננסה לחרוש את מסטריכט והסביבה. יש למשהוא המלצות למקומות,אירועים,דברים שלא כדאי להחמיץ באיזור?

מלפפiן

New member
יש משהו פתוח? אני זוכרת שתמיד כל החנויות

רהיטים היו פתוחות ביום השני של החג. יכול להיות שגם מוזיאונים יהיו פתוחים. במסטריכט עוד לא הייתי (בושה וחרפה) אז קשה לי להמליץ, אבל שמעתי שהיא יפהפיה!

alma fa

New member
הכנסיות מן הסתם יהיו פתוחות,והן יפהפיות../images/Emo140.gif

במיוחד onze lieve vrouwekerk

Gek Geworden

New member
התכוונתי

התכוונתי לימים שאחרי הקרסט. אנחנו נגיע לשם בערב קרסט השני ולמחרת הכל צריך להיות פתוח כרגיל נכון?

עמנואל21

New member
אך מסטריכט העיר הכי עתיקה בהולנד כך אומרים...

אם את חובבת היסטוריה כמוני אז אופציה לא רעה זה להכנס למשרד ה-VVV בעיר ולקנות את אחד המדריכים לסיור רגלי עצמאי, העיר הזאת מהמהמת ופשוט שווה להסובב ברגל עם הסברים קצרים על הדברים שרואים עוד בהיסטוריה, יש עיירה קטנה וחמודה ליד שקוראים לה Valkenburg ושם ניתן למצוא מבצר מידיוואלי הרוס אבל בכל זאת מרשים שתחתיו מנהרות שנצרו כתוצאה מחציבת אבן באותם ימים, הקירות שם מספרים סיפורים מימיה הראשונים של הולנד ועד ימי מלחמת העולם השניה. כמו כן יש בעיירה הזאת את מגדל יולינה(Juliana Toren) ולרגליו פארק אתגרים כזה כמו בצוק מנרה. ויש גם את Drielandenpunt מקום חביב למדי שבו נפגשים שלושת הגבולת של בלגיה הולנד וגרמניה יש שם מגדל תצפית מרשים ומבוך משעשע די מתאים לילדים אבל בכל זאת. זה מה שיש לי להציע, אבל אני לא בטוח מה תיהיה הזמינות של המקומות האלו במזג האוויר הנוכחי. תעשו חיים. ודרך אגב גם אנחנו טסים ביום חמישי לשבוע ונשאר כל הזמן הזה עם ההורים של זוגתי בברבונט ככה שאם למישהו/י יש המלצות חמות על האזור אשמח לשמוע.

למעלה