"חוזרים הביתה״ - הסינגל הראשון שוחרר היום!!!

"חוזרים הביתה״ - הסינגל הראשון שוחרר היום!!!

היום קמנו ללא עוד סתם בוקר אלא לבוקר עם בשורה חדשה, סינגל ראשון מתוך "אושר אקספרס״ שיבוא עלינו לטובה.. ״חוזרים הביתה״ מבוצע יחד עם אריק איינשטיין, ואפילו יש כבר קליפ בבימויו של ירון שילון. אז מה אתם חושבים עליו???

מדהים ומרגש. אהבתי את הטקסט והלחן.

איזה שילוב נפלא של שניהם. הדבר היחיד שהטריד זה שיש בזה מן אווירת סיכום. וסליחה אבל בימינו גיל 60 עוד לא מתחילים לסכם.... גם לא אריק איינשטיין בגיל 70 שאנשים שמחים להקשיב לו גם אם הוא כבר לא מופיע

אז שלמה כתב והלחין, הלחן קצת מפתיע..

לא חשבתי שהוא הלחין אותו.. פשוט מה שעשיתי זה להקשיב לשיר כמה פעמים בלי הקליפ, ואחכ הקשבתי עם הקליפ, ומשום מה החבילה הכוללת יחד עם הקליפ יותר מצאה חן בעיניי.. דווקא אהבתי את האנשים האקראיים שמקשיבים לשיר באוזניות ולא רוצים להפרד מהם, קורה לי הרבה...

ZWZWZW2

New member
הקשבתי , ראיתי , ושוב הקשבתי וראיתי.....

נחמד , חביב , מתקתק ,מרגש ( בגלל אריק ) אבל לא עשה לי כלום . " לא לילד הזה פיללתי " אחרי אין ספור צפיות והאזנות הדיסק יצא בעוד חודש וקצת נקווה שהשאר יהיה יותר טוב .

מחשבות לאחר מספר האזנות

אולי השיר היה יותר טוב אם רק שלמה היה שר אותו או רק אריק היה שר אותו? נראה לי שהשילוב ביניהם לא עושה טוב לשיר, הם לא כ"כ משתלבים. בכלל, אני לא אוהבת את שלמה בדואטים.

lilon1

New member
כצפוי, ממשיך את הקו של האלבומים הקודמים.

שיר שלא ממריא, משעמם להחריד וללא שום התפתחות.. מקווה שזה לא מעיד על האלבום כולו. למרות שאני סקפטי, סינגל ראשון בדרך כלל צריך להיות מפוצץ...

גלידה2

New member
טוב, חבר'ס, רק הפנייה קטנה-על חלומות וחתונות

הנכם מוזמנים לקרוא את הקטע שכתבתי בבמה חדשה: "על חלומות וחתונות"... "ו...החגיגה מסתיימת... חוזרים הביתה, לבית שלי..." אריק איינשטיין תמיד הקסים אותי, כזמר...

ZWZWZW2

New member
גלידה רק שתהיי בריאה ...ותכתבי עוד המון שירים

שיהיה לו ממי לקחת ולהעתיק ( רק בקשה תכתבי מעט יותר , קשה להמתין כל פעם 5 שנים ) בטוחה שלמה ? ולא עופר ? דווקא מתאים ליבראש שהשיר הזה נלקח מראשך הפורה http://www.youtube.com/watch?v=b_nlGQR1es8 " דעי לך שניסחפתי כשראיתי אותך "

חן אדיב

New member
ערב טוב לילית, הפנייה קטנה למקורות, עבורך

"החגיגה מסתיימת", ביטוי ישראלי הקיים מאז קום המדינה. "חוזרים הביתה", "בוא הביתה", על כל ההטיות - ביטוי ישראלי מוכר ואהוב המופיע באינספור שירים וסיפורים עוד מלפני קום המדינה. "הבית שלי" - לכולם יש בית, עוד מאז קום כדור הארץ. חוץ מאלה שאין להם. צירוף מילים גנרי שאין טעם להתמקד עליו. קראתי לפני זמן מה חלק מהחומרים שלך באתר במה חדשה. לא התרשמתי. הקטעים פשוט לא ממריאים. ככל הנראה לא אקרא את הקטע שלך על חתונות, כי אם לשפוט לפי שאר החומרים שלך, גם הוא לבטח לא ממריא; ואני לא סובל חתונות; ולא צריך להרוס קשר טוב עם חתונה; וכבר כתבו מספיק שירים על חתונה, ואין צורך בעוד שיר משוכפל על חתונות. אם אני רוצה שיר חתונות אני מקשיב ל"רוב הזמן את אשתי".

גלידה2

New member
אוי חן, כל-כך נעלבתי, הכתיבה שלי לא "ממריאה"-

רק בגללך, אני אפסיק לכתוב....
למזלי, יש לי כל יום בין 10-12 מבקרים, ובסה"כ - למעלה מ-9,100 מבקרים עד היום באתר של במה חדשה. ובאתר my.co.il הישן, היו לי כ-5,700 מבקרים. ובנוסף, יש לי אי אלו קוראים מחו"ל, המתרגמים את כתיבתי מעברית לאנגלית באמצעות גוגל, ואף קיבלתי תגובות יפות. בנוסף, אם הכתיבה שלי לא "ממריאה", אולי, כהשלכה מכך, גם יצירתו של שלמה ארצי לא ממריאה בעקבות זאת. זאת מין שרשרת כזאת... ולכן, אני אסתפק באלו שכן קוראים ומתעניינים בכתיבתי, למרות שאי אפשר תמיד לקלוע לטעם כולם. תמיד יהיה אחוז מסויים שלא ירד לעמקם של דברים
ולזאב: הרעיון הבא שלי הוא דווקא לשיר נחמד, שיוקדש לאריק איינשטיין המקסים הזה(יש לך רעיון?), שהוא בעצם פסקול נעוריי. ביי...

חבל לפול לנסיון לקחת את הבמה משלמה

ולנצל את השרשור לדבר על שטויות.. וכהערת אזהרה מקדימה: מה שלא יהיה מתאים לשרשור - יימחק!

קשה לעכל את זה איך שלמה ארצי יכול להפוך

להיות כל כך משעמם. אני מניח שמבוגרים יותר ממני כבר שמו לב לתחילת התהליך הזה כבר באהבתיהם או צימאון אבל בשבילי הדיסקים הללו היו כמעט הראשונים שהקשבתי לשלמה באופן קבוע ולכן אהבתי אותם. בשפויים זה היכה בי ועכשיו זה ממשיך (99% שהסינגל משקף את הדיסק). אבל הלוואי שאלו יהיו הצרות שלנו בחיים...

האמיתי2

New member
שיר יפה, איחוד מרגש!!

אהבתי את הקליפ, שמשתתפים בו גם הילדים של שלמה... נחכה לאלבום המלא, ובינתיים נחרוש את השיר החדש...

מצטערת, אבל שיר סתמי להחריד וחבל

יש גם שני קולות מדהימים, ושלמה שלמה אבדת את זה איפה המילים של האלבומים הישנים שלך זה לא זה

היכן נעלמה הכנות המופלאה שהיתה לשלמה

אני כל כך רוצה לזכות לקרוא מילים של שיר חדש המתקרבות בעוצמתן, בכנותן וברגישותן למילים שהיה כותב פעם... השיר ״נקי״ נורא, נעים כזה (אך לא במובן החיובי). אני לא דורשת שימריא, רק שיגע, שיביא איתו עוצמות ומערבולת של תחושות. השיר נחמד, לא מעבר לזה. אני ממש מקווה שיש שירים טובים יותר באלבום. אני רוצה את שלמה של פעם....
(כנראה שזה הרבה לבקש... באמת. אבל קיוויתי שבכל זאת הוא יצליח)

למעלה