חוות דעת על האתר שהקמנו חם על האש

examiz

New member
חוות דעת על האתר שהקמנו חם על האש

בשנה האחרונה היינו עסוקים מאוד בפיתוח של האתר הנ"ל נעזרתי הרבה בכל מיני הודעות בפורום בנושא תפעול החברה בתחומים שונים. הייתי רוצה לדעת מה אתם חושבים , מדובר על פרוייקט גדול ומאוד מורכב ומעורבים בו מספר חברה צערים שעזבו משרות בתחום ההיטק לאחר שאזרו אומץ ופיתחו את הטכנולוגיה. אז אחרי שנה של פיתוח אני מראה לכם בפעם הראשונה את הביבי שלי אשמח לשמוע מה אתם חושבים. הלינק חם מהתנור

examiz

New member
שנה עבודה ואין כאן תגובה

טוב נו נחכה למחר בבוקר

amthaifa

New member
מרשים

האמת, מאוד מרשים. אם אני מבין נכון, זה משלב גם את דירוג המוצר וגם את המחיר. האם אתם נדרשים לאישור מאתרי הדרוג, דוגמת PCMag ? אשמח לדעת. כל הכבוד.

examiz

New member
הייתי ממליץ לך לקרוא את ABOUT US

מה שאנחנו עושים במשפט אחד (וזה לא קל) פתחנו מערכת של בינה מלאכותית שמתרגמת מאמרים מיקצועיים (REVIEW) לציון מתמטי מ 0-100 ,המערכת תתרגם כל מאמר אפשרי באינטרנט לציון ותשייך אותו למוצר המתאים ואז בעצם יהיה דרוג (כמו מצעד פיזמונים) של מוצרים בקטגוריות שונות. המטרה שלנו היא אחת - לעזור למשתמש האינטרנט להחליט מה לקנות את ההשואת המחירים אנחנו נשאיר למנועי השוואת המחירים. בקשר לשאלה שלך - אין צורך באישור כי זה בסה"כ deep link ותודה על המחמאה

examiz

New member
קרמר - פרסומת סמויה?

תעביר חיפוש על היוזר שלי ותראה שבאמת הפורום עזר לי בהרבה מקרים חשבתי לשתף את כולם בפרות של העבודה שלנו והעזרה שלכם השרות לא ממש מיועד לשוק הישראלי אלה יותר לשוק האמרקאי ולכן אין כאן ממש פרסום.... חשבתי שיהיה נחמד להראות לכם איך מתוך הפורום צומח סטארטאפ.

שאלה

איפו הכסף? כלומר: האתר יפה ואני מניח שהדירוגים חכמים אבל איך תעשה ממנו כסף?

examiz

New member
המודל העסקי הוא פשוט ומוכח בעולם

זה נקרה באנגלית PPC - pay per click ברגע שמשתמש נמצא אצלנו באתר ואנחנו עוזרים לו להחליט על המוצר הכי מתאים לו, השלב הטבעי הבא הוא קניה של המוצר. עבור ההפניה של אותו משתמש לחנות או למנוע השוואת מחירים רגיל (כמו זאפ) אנחנו נגזור קופון (היום בארה"ב המחיר הממוצא עבור PPC הוא 31 סנט) זה הבסיס העקרוני וכמובן שיש לנו תוכנית עיסקית מסודרת עמי

אני מבקש להבין

אתם מקבלים תשלום מהחנות אליה תשלחו את המשתמש האם זה לא יוצר חשש / מראית עין שתעדיפו חנות אחת או מוצר מסויים על פני האחרים?

examiz

New member
המודל העסקי העיקרי מדבר על

הפניה למנועי השוואת מחירים כללים כדוגמת זאפ בארץ או שופינג\יאהו בארה"ב. אנחנו מדרגים את המוצרים, לנו לא משנה מי מוכר אותם או למה אני מצרף "סקרין שוט" של הממשק בשלב הקניה \ השוואת המחירים כמו שאתה רואה לא ממש מדובר על חנות אלה על מנועי השוואות מחירים למרות שאני לא רואה בעיה בהפניה של משתמשים גם לחנות רגילה. לא יהיה קשר בין החנות לבין תוצאות הדירוג באתר

ירון88

New member
איך זה עובד ?

היי אתר יפה מאוד ושימושי מאוד רק רציתי לדעת איך עובדת השיטה של ppc מבחינת התשלום איך הכסף עובר אליך מי משלם , האם אתה צריך להתקשר עם החנויות כדי לקבל את הכסף . תודה רבה

prizman

New member
שמח בתעוזה שלכם

ומאחל המון הצלחה בהמשך הדרך. אני אישית לפני שקונה מצלמה דיגיטלית, לוח אם מדפסת וכו' בד"כ מחפש באתרים המתמחים בנושא הספציפי, כולל חוו"ד של מומחים בתחום הנ"ל. מבלי לפגוע, היכן היתרון היחסי שלכם?

examiz

New member
אני אסביר לך איפה היתרון

אני עבדתי בדיוק כמוך, לפני שנה שהייתי רוצה לרכוש מוצר מסויים הייתי הולך למנוע חיפוש גנרי (נגיד גוגל) ומחפש מאמרים בקטגוריה המתאימה. זה תהליך מיגע שלא כל משתמש פשוט יודע לעשות. הפתרון שלנו - 1) מאגר כולל של כל המאמרים הנגישים באינטרנט (לחסוך לך חיפוש בגוגל) 2) לינק ישיר לכל מאמר כולל דרוג של המאמרים לפי דעת קהל אבל החלק החשוב ביותר- כל מאמר יתורגם בצורה ממוחשבת לציון מ 1-100 ובעצם יחסוך למשתמש הרגיל את הצורך בקריאה מעמיקה של מאמרים ארוכים וקשים טכנית. בעצם אנחנו מגישים לך את המסקנות של מה שאתה עושה היום בעצמך אבל כמובן בצורה אוביקטיבית וממוחשבת. בשורה התחתונה אתה תכנס לקטגוריה של מצלמות דיגיטליות לדוגמא ותגדיר למערכת שאתה רוצה מצלמה קומפקטית עד סכום של 500 דולר והמערכת תחזיר לך את הרשימה בסדר יורד מהמצלמה שסטטיסטית קיבלה את הציונים הכי גבוהים. עמי

ShayAmar

New member
לא כל כך מבין את הטכנולוגיה

על פניו נראה אתר שמרכז את חוות הדעת שנאספו באתרים אחרים - כאלה שכבר נותנים ציונים. לדעתי, קצת יומרני לומר שמדובר במערכת עם בינה מלאכותית המנתחת טקסט ומוציאה ממנו ציון למוצר. האם יש לכם "מילון: הממיר "רגשות" כתובים למספר מתמתי? אם כך, עדיף לכם בהרבה להפנות את המערכת לקבוצות דיון. שם תמצאו לא מעט חוות דעת על מוצרים. כמי שמתעסק בתחום כריית המידע מהאינטרנט לא מעט שנים, אני מציע לכם למצוא דרך יותר אלגנטית להציג את הטכנולוגיה שלכם. בין אם מדובר בכאלה שמבינים ובין אם מדובר בגופים מקצועיים, תשתדלו לספר לכולם סיפור אחד אחיד ואמין. מתי שהוא זה יחזור אליכם כבומרנג. ראו הערתי כהערה בונה לתחום בו עוסק הפורום - יזמות וניהול. זו היא החלטה ניהולית חשובה.

examiz

New member
לשי=====>

הרבה טעויות במה שכתבת (האמת תגובה קצת מעליבה אבל מאוד ישראלית) "כאלה שכבר נותנים ציון" - ממש לא נכון ,רוב המאמרים באינטרנט אין להם ציון אבל אנחנו כן מתרגמים אותם לציון בניגוד למה שכתבת. "יומרני"- איך קבעת את זה ? בדקת את הדוחות הסטטיסטיים שעשינו שמוכיחים שהמערכת מדוייקת ב 95% מהמקרים כמובן שהיא מעולם לא תהיה מושלמת ואני יכול גם להצביע על מקומות שיהיו לה קשיים אבל עם כל הכבוד לך בתור משתמש בממשק הסופי, אין כלים לקבוע את מה שקבעת. "דרך יותר אלגנטית" "סיפור אחד ואמין" "יחזור אלכם כבומרנג" אני לא מבין מאיפה זה הגיע? ספרתי לך כל פעם סיפור אחר ? אני בכלל לא מכיר אותך וחוץ ממה שכתוב בפורום לא דברתי על המערכת עם אף אחד חיצוני... אתה מוזמן לשאול את מנהלי הקטגוריות אצלנו (היחידים שרואים את ממשק הניהול הפנימי) באתר האם הבינה המלאכותית עובדת או לא....הם משתמשים בה על בסיס יום יומי. עמי.

gur42

New member
א"ב של שיווק: הלקוח תמיד צודק.

זה בכלל לא משנה עד כמה ה-AI שלכם מוצלחת באמת או לא. אם מי שבא לאתר יוצא עם תחושה כמו של שי, אז יש לכם בעיה שיווקית רצינית. עסק כמו שלכם יקום ויפול על נושא האמון. בסופו של דבר, את הגולשים לא ממש מעניינת טכנולוגיה כזו או אחרת - הם רוצים אתר שאפשר לסמוך עליו ועל הדירוגים שלו. אם האתר שלכם לא ישדר אמינות, לא תיראו שום כסף גם אם יש לכם הטכנולוגיה הכי מתקדמת בעולם. אני, למשל, פריק של טכנולוגיה. אני חושב שהרעיון הזה שלכם, של הפיכת מלל לציון מספרי, הוא ממש COOL. אבל בת'כלס, כשאני ארצה לבחור מצלמה או מדפסת, אני אעדיף אתר שאני יודע שאפשר לסמוך עליו, מאשר אתר הפועל על גימיק טכנולוגי אפוף מיסתורין. ואני יכול לומר לך, שגם למשקיעים הפוטנציאלים שלך יש העדפות דומות. גם אם תספר להם על הטכנולוגיה בפירוט, והם נורא יתלהבו, הם עדיין לא ישקיעו בך סנט עד שתסביר להם איך תמכור את הרעיון הנועז שלכם בהצלחה לציבור הגולשים.

ShayAmar

New member
תגובתי....

לא אכנס כאן לויכוח בעניין. סה"כ היתה לי כוונה טובה. אני חושב ש"ה"התנהגות (עם ה הידעה) הישראלית הטיפוסית היא לא לדעת לקבל ביקורת. תמיד מעלים אצבע מאשימה בדמות של חוסר פירגון. המלצתי אליך פשוטה. התגובות הנוספות אכן מעידות שיש משהו בדבריי, ולו קטן. תלמדו להתייחס אליהם בכובד ראש, אחרת כל המאמץ שלכם ילך לפח. אל תחפש כאלה שמפרגנים לך, תחפש את אלה שיודעים "להרביץ" לך (מלשון הרביץ בו תורה). שתגמור עם המרביצים, תשאר עם המזומנים :) אני חי ונושם טכנולגיות שכאלה כבר יותר מעשור. לא הארכתי בדבריי בהודעתי הראשונה, כי יש לא מעט מה לומר. ניסיתי להיות תמציתי. כרגע זו לא נראה אמין, מושך, או עם יתרון יחסי על האחרים. סתם נקודה למחשבה, איך אתם מונעים מצב בו כל העולם מבקר באתר שלכם על מנת לקבל חוות דעת, אבל את מקום המכירה הוא מחפש באתרים המשווים לפי מחיר. שמת לב כי למרות שדלגתי על שלב קשה בתהליך - בו אתם חודרים למודעות של הגולשים, אתם עדיין נשארים עם בעיה בסיסית. תסגרו היטב את הפינות של התוכנית העסקית שלכם. פירצה אחת כבר מצאתי, וזאת מבלי שהשקעתי בכך יותר מ 5 דקות של מחשבה. ושוב, יכול שיש לכם טכנולוגיה מאוד מתקדמת, על כך אשמח לפרגן. בהצלחה בהמשך הדרך....

examiz

New member
ביקורת בונה תמיד אשמח לשמוע

והרי בשביל זה יש תוכנית עיסקית שעונה על רוב השאלות שהצגתם אני לא אנסה להעביר כל שלב וכל תשובה בתוכנית העסקית דרך הודעות הפורום...... אין ספק שיש מקום לשיפור ולשינויים, מנסיוני הדל כבר למדתי שזה תחום כל כך דינמי ומשתנה שאין כזה דבר מוצר מושלם ותמיד יש מקום לשיפור. ע.

gur42

New member
אכן, יהיה מיותר לגמרי לענות בפורום

שי ואני נתנו לך כמה נקודות למחשבה, לא כדי להתחיל ויכוח. אתה לא צריך לספק את התשובות דווקא לנו. אתה צריך לשכנע את מיליוני האנשים שיבואו לאתר שלכם. אתה צריך לשכנע את המשקיעים הפוטנציאלים שלכם. שכנוע חברי הפורום הצנוע שלנו לא ממש צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלך... בסך הכל ביקשת פיד-בק, וקיבלת. מה שאתה רוצה לעשות עם זה, זה כבר עניין שלך.

למעלה