חובה לקרוא שיעור מספר 1

• פותח הנושא zeus.
  • פורסם בתאריך

zeus.

New member
חובה לקרוא שיעור מספר 1

שלום אנשים אני חושב שאנשים בארץ לא כל כך מבינים בראפ לועזי ולא מקירים כל כך ואני מוכן לתת לכם פעם בכמה זמן כמה שירים שכדאי לכם לשמוע אני שומע פעם בכמה זמן את התוכנית של קוומי ולירון ואני לא שומע את השירים הגאוניים והחדשים ביותר רק דברים עתיקים ורק שירי ראפ שהגיעו לאם טי וי עקב זה בואו אני אלמד גם אותכם טוב אז בוא נתחיל ב-5 שירים להיום ומחר תקבלו עוד 5 אז ככה: 1. MOP FEAT BUSTA RHYMES - ANTE UP REMIX 2. BLACK ROB - WHOA 3. P DIDDY BLACK ROB AND G-DEP - BAD BOYS FOR LIFE 4. ERIC SERMON - MUSIC 5. MISSY NELLY FURTADO - GET UR FREAK ON REMIX מקווה שלמדם משהו היום מחר יופיעו עוד 5 שיעור מספר 1 ניגמר

zeus.

New member
דרך אגב

דרך אגב אי יודע שמכירים זה עם כ ולא עם ק

ADARrl

New member
מורה יקר...

אין עוררין על כך שמרבית השירים שציינת נחמדים ללא ספק, אבל אתה מודע לכך שלפחות שלושה מהם לא חדשים?? המטרה היתה לבוא ולחדש אם אינני טועה?

BIGO-G

New member
כולם לפנות את הדרך, מבין מס´ 1

במוזיקה שחורה בארץ... רוב השירים שפירסמת הם נחמדים אין ספק וזכו ממזמן לזמן אוויר במוזיקה שחורה היום! עם מומי לוי(ימי שישי ב88 אף אם בין 23:00-1:00) ובעסק שחור עם קוואמי ולירון(גלגל"צ ימי חמישי 12:00-2:00) והם אינם שירים מאוד מפורסמים בארה"ב ובהחלט אינם חדשים. זאוס, רד מהאולימפוס. ביגו חסיד הצניעות שלא תזיק לאף אחד

goldi san

New member
מה אתה רוצה?

אני מכירה את כל השירים האלה, ואגב את כולם (נראה לי) מומי לוי שם. אוח, אתה לא מעניין, יאללה סתום כבר.

למעלה