חדשות!! סופסוף קניתי מחשב נייח D:

Kibiniloch

New member
חדשות!! סופסוף קניתי מחשב נייח D:

מחנות זיגזג 2000 בנווה מונוסון שמאוד הרשימו אותי במקצועיות שלהם (בנוסף להמון תגובות חיוביות ברחבי הרשת) אני יודעת שזה לא שייך לפורום...אבל אני כן. אז ככה! מעבד AMD Athlon 64 (5600) Dual Core 2MB Cache AM2 לוח אם ASUS M2N-E (Nforce 570 Ultra) - ATX זכרון 2X 1GB TWINMOS DDR II - 800Mhz כרטיס מסך LEADTEK Geforce 7300 GS 256MB (256-512) DDR (64 bit) TV OUT/DVI-b הארדיסק Western Digital 250GB-16MB AAKS - 7200rpm SATA II צורב DVD כמובן...PIONEER X18 ומארז חתיך שהוא בערך שיא ההתלהבות שלי מהמחשב: Thermaltake Bach VX עם חלון + ספק נפרד 420W שלוש שנים אחריות התלבטויות: להשקיע בעכבר-חללית מגניב או שזה לא שווה את הכסף ולקנות סתם פשוט ? להשקיע במקלדת-חללית ארגונומית מגניבה חושששילינג (צריך לראות אותה לייב, האמת) אבל גם יקרה טילים...או לקנות סתם מקלדת רגילה או מקסימום מקלדת מולטימדיה רגילה? וההתלבטות המשמעותית ביותר: לקנות LCD 19" רגיל של LG או 22" רחב? כמובן ש-22" נשמע יותר טוב, אבל המחירים אסטרונומיים ובינתיים לא ראיתי אחד שהתמונה בו נראית טוב ובאמת חדה כמו של ה-19" LG. לצערי אין 22" רחב של LG וגם סמסונג לא ראיתי עדיין. אם מישהו שם עינו/ידיו על 22" רחב של MAG - תודיעו לי בהקדם האפשרי :) מעניין אותי לדעת איך האיכות.

haim_o

New member
מאד פשוט אם יש לך כסף לזרוק

אז תקני אם לא יש מוצרים מצויינים גם במחירים שפויים יותר.

Kibiniloch

New member
באמת אני לא יודעת אם זה נחשב 'לזרוק' כסף..

תראה, מין הסתם כל דבר שאני אקנה יעבוד וישרת אותי ברמת הפונקציונאליות. השאלה היא מבחינת הנוחות. והבריאות גם, בסופו של דבר...

לגבי המסך

הייתי מוותרת על 22" בעיקר בגלל שהוא מגיע עם פאנל TN שהוא באיכות נמוכה יותר מאשר הפאנלים ב 19/20" ואיכות הצבעים וזווית הצפיה מוגבלים יותר. למה לא לקחת מסך 20"? המחירים לא אסטרונומיים (LG וסמסונג עולים באיזור 1600 ש"ח) והם איכותיים עד מאוד (במיוחד LG).

Kibiniloch

New member
האמת שחיפשתי

אבל בתצוגה לא ראיתי 20" בכלל (גם בזיגזג, גם בבאג וגם בשקם אלקטריק) ומה שהיה להם באתר של זיגזג של 20" היה בעל זמן תגובה של 8ms, זה בפאזה אחרת לגמרי מ-5ms או 2ms. אבל בכל מקרה, אחרי מה שראיתי, אין סיכוי שאני קונה מסך על בליינד...כך שאם אני לא רואה בתצוגה, אני לא קונה.. בכל מקרה כנראה שאמשיך לחפש..

חובב1

New member
הבדלים בזמן תגובה לפעמים זה קישקוש

היות ואין תקן אחיד בתחום, כל יצרן מודד ומציג את זמני התגובה איך שבא לו. לכן, בהחלט יכול להיות שמסך עם זמן תגובה 8ms יראה לא פחות טוב ואפילו טוב יותר ממסך שמצהיר על 5ms. אסור לפסול מסך איכותי בגלל זמן תגובה גבוה יותר תאורטית, חייבים לראות בעיניים.

Kibiniloch

New member
חייבת לחלוק עליך

לא נראה לי הגיוני שכל אחד ימדוד איך שבא לו, אני דיי בטוחה שיש איזשהו תקן לזה. אבל המדידה היא בעצם ל"תגובת הזמן האופטמלית", כלומר, בצבעים הכי פשוטים. בכל אופן לפי מה שהסבירו לי, ל-5ms ו-2ms אפשר להתייחס אותו דבר, אבל 8ms יכול להגיע לזמן תגובה הרבה יותר ארוך מאלו, ומדברים פה כבר על חצאי שניות, זה מטורף.

חובב1

New member
טעות

יש כאלו שמודדים זמן תגובה משחור ללבן, אחרים מודדים מאפור לאפור. בכל מקרה, אף אחד לא ממש בודק האם הצהרות היצרנים נכונות. ומסך עם פאנל TN זול בעל מהירות 2ms ברוב המקרים לא עדיף על מסך עם פאנל איכותי 16ms. זה אני אומר מבדיקות מקצועיות של לא מעט מסכי LCD.

Kibiniloch

New member
חחח..מעאפן יחסית רק לעוד שנה-שנתיים והלאה

אל תשכח שבניגוד למחשב נייד, בנייח אני יכולה להחליף כרטיסים מתי שאני רוצה. אז כשאתה תיתקע עם שלך בעוד 3-4 שנים לי כבר אולי יהיה 8900GTX או אללה יודע מה תומך DX 13 :)

למעלה