חדשות הרכבת פופולרי? אני מתפלא..

מצב
הנושא נעול.

האתר מתעדכן אחת למספר שבועות. בימים היפים היה מתעדכן קצת כל שבת. אז מה יש לעשות שם כ"כ הרבה?

חדשות הרכבת

האתר מתעדכן אחת למספר שבועות. בימים היפים היה מתעדכן קצת כל שבת. אז מה יש לעשות שם כ"כ הרבה?
חדשות הרכבת
זהו האתר הטוב ביותר בישראל. זה אתר למקצוענים של ממש. העורך המקצוען מר איתי בירגר לקח חופש. מותר לו??? דרך אגב. אין לנו מתחרים בידע והברירה היחידה של המתחרים הינה להתאחד איתנו ולחסות בצילנו. יום טוב ד"ר אביתר רייטר - ירושלים.

akira

New member
מה העצבים על הבוקר?../images/Emo96.gif

חדשות הרכבת
זהו האתר הטוב ביותר בישראל. זה אתר למקצוענים של ממש. העורך המקצוען מר איתי בירגר לקח חופש. מותר לו??? דרך אגב. אין לנו מתחרים בידע והברירה היחידה של המתחרים הינה להתאחד איתנו ולחסות בצילנו. יום טוב ד"ר אביתר רייטר - ירושלים.
מה העצבים על הבוקר?

אני מאוד מקווה שההודעה שלך נכתבה בבדיחות הדעת.

בדיחות הדעת ?!

מה העצבים על הבוקר?

אני מאוד מקווה שההודעה שלך נכתבה בבדיחות הדעת.
בדיחות הדעת ?!
ההודעה נכתבה תוך התענגות על כוס קפה "טסטר-צ´וייס" בטעם אגוזים עם חלב תנובה לקפה - 10% !! אם האתר לא מתעדכן בזמן זה רק באשמתי ! ולמה? כי אני ספק ידיעות מהתנור אודות כל "פיפס" קטן שמתרחש בנוגע לציוד נייד. תן לאיתי להתרגל חזרה לארץ הפיגועים. טענות? אני אשם (בבדיחות הדעת). טוב. הסטייק הלבן מתקרר לי.... ביי וצהריים טובים. אביתר

יהוושע

New member
סטייק לבן??גוועלד ,אתה ממש אפיקוירס

בדיחות הדעת ?!
ההודעה נכתבה תוך התענגות על כוס קפה "טסטר-צ´וייס" בטעם אגוזים עם חלב תנובה לקפה - 10% !! אם האתר לא מתעדכן בזמן זה רק באשמתי ! ולמה? כי אני ספק ידיעות מהתנור אודות כל "פיפס" קטן שמתרחש בנוגע לציוד נייד. תן לאיתי להתרגל חזרה לארץ הפיגועים. טענות? אני אשם (בבדיחות הדעת). טוב. הסטייק הלבן מתקרר לי.... ביי וצהריים טובים. אביתר

סטייק לבן ותחבורה ציבורית!

סטייק לבן ותחבורה ציבורית!
לא צריכים לשמור כשרות בכדי לאהוב קטרים ואוטובוסים !!! השאלה היא האם כלי הרכב הפרטיים כשרים בפורום שלנו ? הם בטח שלא מעניינים כאן! תהיה לי בריא ושים לב לעשן הלבן ! (של הדיזלים כמובן!!!!)

oren*

New member
../images/Emo6.gif בתאבון

בדיחות הדעת ?!
בתאבון

מצב
הנושא נעול.
למעלה