חדשה....

חדשה....

שלום אני חדשה בפורום!!! אני מתה על סוסים אבל גם מתה מפחד לרכב עליהם כי אבא שלי עבר תאונה מאוד קשה עם הסוס בגיל צעיר..... מקווה שנסתדר......

../images/Emo13.gifחחחחחח....שכחתי להציג את עצמי../images/Emo3.gif

אני שיר רוכבת גם אינגליש וגם ווסטרן....
גרה ליד חיפה.... בת 14 רוכבת 5 וחצי שנים.... תציגי את עצמך..........

היי....אני עדי

בת 17 רוכבת ווסטרן.... זה טבעי לפחד....אחרי מה שקרה...אבל תתגברי על זה...

../images/Emo39.gif שלווום ../images/Emo13.gif

אני אלה.. רוכבת שנה רביעית בחוות צח
- אינגליש קפיצות.. חסרת סוס/ה
ובת 15
תהני פה!

AnDaLuSiAn

New member
היי../images/Emo95.gif../images/Emo140.gif

אני נדב בן 11 מחרתיים!!! רוכב שנה וכמה חודשים בחוות הפארק ואין לי סוס
מקווה שתהני בפורום

קצת רקע

אני קראתי כמה הודעות מעניינות בפורום וחשבתי אל זה שאין בכלל תיאור של החברה בחווה יש רק תיאור של סוסים בחוות שונות מה עשיתי בשיעור האחרון וכו' אבל אין קצת מידע על החבר'ה בחוות בארץ.... מי שרוצה שישתף קצת מה קורה בחבר'ה של החווה וכו'...

chompi2

New member
היי לך!

אני ליאור בת 13 רוכבת באייל לפעמים נפגעים קשה מנפילות מסוסים אבל זה עדין שווה את זה!!!:/ לא משפט הכי מתוחכם

S H I L G I

New member
שלום ../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif

אני נייטע בת 14 מחיפה רוכבת קצת פחות מ4 שנים בחוות הפסגה תהני! ואל תפחדי..תתחילי לאט לאט ותצליחי להתגבר

MorH

New member
ברוכה הבאה

היי , שמי מור חיון ואני רוכבת למעלה מ - 4 שנים ומתחרה , תיהני בפורום ותיזכרי ר"צ שולטים...

charliebr

New member
היייייייייי ../images/Emo24.gif

ברוכה הבאההה אני הילה בת 15
זה טבעי לפחד אבל דוגרי אם תתחילי לאט לאט ותשמרי על חוקים של זהירות הסבירות שיקרה לך משהו נמוכה
תהני פה זה אחלה פורום

ניצקוש

New member
היי...ברוכה הבאה!../images/Emo6.gif../images/Emo24.gif

היי...אני ניצן ואני בת 14! אני רוכבת 6 וחצי שנים (גיליתי את זה אתמול...חייחי) במרכז רכיבה ויצו נהלל...יש לי שני סוסים... אה..וזהו..! תהני בפורום!
אה...והאייסי שלי זה 327680087....את מוזמנת...

ברוכה הבאה

שלום קוראים לי שיר ואני רוכבת ווסטרן אני בת 16 וחצי וזה מאד טבעי לרכב כשהייתי קטנה אז גם אני נפלתי והיתה לי טראומה של איזה 4 שנים ובגלל זה לא רכבתי אבל חזרתי לזה וזה הדבר הכי הכי הכי כיף בעולם. אז זה בסדר לפחד אבל אל תתני לזה למנוע ממך לרכב ביי ביי

ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

אני צאלה רוכבת 4 שנים ווסטרן. וותקשיבי, אפילו אם הוא עבר תאונה... לא כל הסוסים מפילים אנשים... או שקוראים אנשים כל הזמן תאונות כאלו! זה דבר שכיח. אז כדאי לך בכל מקרה לנסות לרכב.

היי../images/Emo70.gif

אני בטוחה שתיהני
הפורום הזה פשוט
שמי עמית ואני רוכבת מגיל 7 וחצי 8 אבל אם הרבה הפסקות. משוגעת על סוסים!

למעלה