חדשה....

חדשה....

אני חדשה, קוראים לי ניצן ואני בת 10 וקצת מערד. אני מקווה להנות פה, וזאת היצירה הראשונה שלי: ללא שם שקט. דממה, רק את הרעידות שומעים. היא רועדת, מכווצת על הרצפה, מקווה שלא תבוא עוד מכה. אבא הלך לחדר, לקרוא עיתון. היא רוצה להיכנס לחדר שלה, לנעול את הדלת לבכות לשתוק, להיות לבד. אבל היא לא יכולה. אבא שבר את הדלת אתמול. היא נכנסת לחדר, נשכבת בוכה, בלי קול, רק דמעות. היא מחליטה, מתלבשת, לוקחת תיק, קצת אוכל, היומן, תמונה, וסכין. לשם היא לא תשוב. יוצאת מהבית ורצה, רצה , ולא מפסיקה בדרך יש שביל של דמעות. היא עייפה, אבל היא לא מפסיקה. היא נפלה, אבל קמה והמשיכה. היא לא תעצור לעולם, לעולם, היא לא תשוב הביתה, לא, היא לעולם לא תשמע עוד צעקות, לעולם היא לא תבוא לבית הספר עם סימנים כחולים, היא לעולם לא תצטרך לצלוע שוב, או לעטוף פצע בתחבושת. היא מסתובבת אחורה, מתנשמת, לפתע רואה. אבא שם, אבא, עם מקל גדול זה שאיתו הוא מרביץ לה. היא רצה, רצה בשיא המהירות, רצה ורצה 'הוא לעולם לא ישיג אותי' היא חושב 'לעולם לא, לעולם'. היא רואה מקום מסתור, פונה ומתחבאת. היא כותבת, כותבת הכל, כל מה שקרה, הכל, על כל הסימנים, כל הדם, הצעקות והבכי. היא שומעת דפיקות,היא פוחדת. למחרת בבוקר מצאו את הילדה באותו מקום. ההלוויה נקבעה למחרת, בבוקר. השוטרים חיפשו ראיות, אבל ביומן, ביומן לא מציצים, אסור, גם אם זה יכול להציל חיים.

the other yodi

New member
שלללום לך:)

ברוכה הבאה אממ אהבתי את הקטע בייחוד את המשפט "שביל של דמעות" לא ידועת הכי נגע בי אבל לא הבנתי את הסוף מה קשור לא מציצים? כל מקרה מקווה שתהני כאן

הממפ... קצת קוטל.. סליחה

זה נחמד, די זורם, אהבתי, אבל זה קצת חוזר על עצמו והמשפט "עם מקל גדול זה שאיתו הוא מרביץ לה" משהו בו נורא נורא מפריע, זה תוקע זה פשוט... פשוט לא ואני חושבת שכדי לשנות את "מציצים" אפשר לכתוב מסתכלים, או בודקים צ זו אות שורקת שלא נעים לקרוא אז בסיפורים קצרים כאלה שנקראים מהר עדיף להשתמש בה כמה שפחות

avivs

New member
יפה מאוד!

כן, יש קצת יותר מדי חזרות. אבל בשביל ילדה בת עשר, ואפילו לכל גיל... זה מאוד מרשים. כל הכבוד.

Shusho

New member
די כואב לקרוא...

משהו שם נוגע בי מדי. רק מה, ביומן הם קוראים, זה לא משנה להם. ואומרים לויה או הלויה?

תודה!

ואני רוצה תגובות אמיתיות, כדי שאני אשפר את עצמי! ולמי שאמרה על ה-צ עכשיו כשאני חושבת על זה את דיי צודקת....! תודה!

e v e n

New member
מעולה

פה ושם יש קצת חזרות מיותרות ושינוי בקצב הקריאה אבל באמת קטע טוב.. כתיבה נפלאה, שימוש מצויין בפיסוק וסוף נהדר. ובכלל לגיל 10 וקצת?, כל הכבוד :)

ברוכה הבאה!!

שלום, אני טניה, ברוכה הבאה ותהני איתנו :) בקשר לסיפור: אהבתי מאוד, בעיקר בגלל שאני כל כך יכולה להתחבר לקטע של היומן, עוד חודש וחצי אני בת 17 ואני כותבת יומן מגיל 9, והפחד הכי גדול הוא תמיד שמישהו יציץ לי ביומן. תיארת את זה ממש יפה. אבל נראה לי שיש קצת יותר מדי פעלים, היא עושה יותר מדי דברים, תנסי להוריד את כמות הפעלים ואני חושבת שזה ישמע יותר טוב. וכן, יש קצת חזרה.

למעלה