חדשה +ושאלה בקשר לעגיל בטבור.

blondbitch1

New member
חדשה +ושאלה בקשר לעגיל בטבור.

אז,היי :) אני חדשה פה..[לע..]. קוראים לי מריהD: עוד כמה ימים 16. נכנס לי החיידק הזה של הפירסינגים והקעקועים לראש לפני כמה זמן. אבל הגיל מונע ממני להתפרע XD. אניווי.. יש לי עגיל בטבור,בעוד 5 ימים יש לו שנתיים[חוחו לפני היום הולדת]. קיצר לפני כמה ימים.. הוא ניהיה אדמדם,כואב,החור כאילו התכווץ כזה,וחח נראה כאילו יש לו מין גולה קטנה.. ממש קטנה מוזרה.. תכלס,אחרי שעשיתי אותו[במקום טוב..] הוא לא עשה בעיות בכלל. מצטערת על האיכות,מהמצלמה של הפלא.

LostSoul1

New member
תחזרי על הטיפול הראשוני

וכשייזדמן לך תלכי לפירסר שלך שייבדוק

dsol

New member
../images/Emo207.gif הקעקוע יבש... מה עושים ?_../images/Emo189.gif

היי
אתמול סיימתי להשתמש בביפנטן + (אחרי שבועיים של שימוש) והיום המקום פשוט... יבש ! זה דיי מציק
זה אמור להיות ככה ? זה אומר שאני צריך להמשיך עוד זמן עם הביפנטן+ ? או פשוט... מה עושים ?

אני זוכר

שגם לי היה את זה עם הקעקוע וזה טיבעי לגמריי. שלי אפילו לא סיים להתקלף בשבועיים. בעיקרון הביפנטן אמור לשמור על הקעקוע מזיהומים אחרי שבועיים (לרוב) זה כבר לא הכרחי.

וואי גם אצלי הוא עוד לא התקלף

ועברו בדיוק שבועיים ואני ממשיכה אותו בעוד כמה ימים... מוזר שאר הקעקועים שלי התקלפו תוך שבוע וחצי מקסימום אני מקווה שאני יוכל להמשיך אותו בלי שהוא התקלף עד הסוף.. זה גם בינתיים רק ליין אז אני גם לא רואה ממש איפה נשאר עוד

אממ...

אני עושה שרוול וכבר יש לי שם קעקוע שהוא התקלף תוך שבוע וחצי.. והחדש בינתיים רק חצי, נרה לי שזה בגלל שזה רק קוים בינתיים... טוב נראה חחח

למעלה