חדשה וישנה

שירי246

New member
חדשה וישנה

אני קוראת כאן מזה שנה עוד מתקופת לינאר. קראתי חברות וחברים שכתבו פה ועם רובם הזדהיתי בתחושות. אני מאובחנת כפיברו שנה וחצי ומטופלת אך ורק בהומיהופטיה שעזרה לי לצאת מזה בינתיים. כרגע מה שנשאר לי זה הפחד לצאת מהבית. אני בת 29 נשואה 2 ילדים הקושי.

שירי246

New member
ממשיכה ותודה לקוראים

הקושי התחיל אחרי הניתוח קיסרי ומאז לא ממש התאוששתי. תמיד הרגשתי משהו מוזר כאבים בעורף במיוחד עיפות חולשה וזה התחיל בגיל 16 כשהיה לי מונו שנתים ושלושת הסוגים ומאז ימים טובים יותר או פחות.כמובן סבב רופאים ותשובות מעצבנות. ואז פניתי להומופטית והיא גילתה תפיברו. תודה על ההקשבה שירי

ברוכה הבאה שירי ../images/Emo140.gif

מה שאת מתארת הוא מהלך די קלאסי שלפיברו'- המונו, הניתוח שהוא טראומתי לגוף, הפחד הזה, הכל מאוד מוכר. אני מציעה לך ללכת לראומטולוג רק כדי לקבל חותמת רישמית, לא שאני לא מאמינה בהומאופטים, אבל אם תרצי בעתיד לתבוע את בט"לא כדאי שתהיה לך ניירת. האם את עושה התעמלות, או לוקחת תוספי מזון כלשהם? ומה עם טיפול או שיחות? זה יכול לעזור לך הרבה בעניין היציאה מהבית והפחדים. אני הייתי במקום הזה וכעת אני הרבה פחות פוחדת... בכל מקרה, אנחנו כאן תמיד, נשמח לשמוע ולעזור, וגם להעזר בך, כי לכל אחד יש מה לתת. לילה טוב חיה

למעלה