חברת "לופיטל" בחולון!

suravivor

New member
חברת "לופיטל" בחולון!

אני מציע באמת לעשות תוכנית עליהם... כי אני ועוד רבים וטובים נפלו בפח שהטמינה החברה. היא אומרת שהיא חברת בת של סלקום. קיצר ה"מבצע" שלהם הבטיח שבדמי מנוי חודשיים של 95 ש"ח לא כולל מע"מ, נקבל 6 מספרים בתוך רשת סלקום חופשי חודשי, השמחה הייתה רבה ורצתי לעשות את המבצע... חודש ראשון באמת המחיר תאם את המבצע... אבל לאחר מכן למרות שהמשכתי לעשות שיחות מעטות בנוסף ל-=6 מספרים חינם החשבון תפך ותפך... 420, ולאחר מכן 945 ש"ח!!!! ביקשנו פרוט ואומנם ל-6 יעדים היה "כאילו" חינם... אך הם הכניסו לחשבון כל מיני דברים שאפילו הם לא הצליחו להסביר.... כעבור כמה ימים של תלונות לעובדים זוטרים יצר קשר איתנו המנכ"ל שביקל לתת זיכוי של 132 בכדי שנשתוק כביכול... הוא אמר שהייתה טעות והוא רוצה לזכות אותנו... נו באמת... יש עוד קרוב ל-400 שקל נוספים בחשבון שאינם מוסברים... ואל נא לנו לשכוח שבסכומים כאלה המע"מ הוא קרוב ל-200 ש"ח..!!!! ישנם עוד אנשים שקיבלו במפתיע את אותם סכומים פחות או יותר בכל אחד מהחודשים!!! ישנם אחדים שהשתמשו בפלאפון רק! ליעדים ובכל זאת קיבלו חשבונות של מאות שקלים שלחברה לא היה הסבר עליהם!! אני דורש לחקור את העיניין! בכד שחברת "לופיטל" תפצה את לקוחותיה התמימים...

ginat

New member
לופיטל

אני אשמח אם תוכל לתת לנו עוד פרטים על החברה ועל אנשים נוספים שנפגעו ממנה, אתה יכול להשאיר פרטים גם בפורום או להתקשר אלינו למערכת 09-9566666 .

למעלה