חברת אורנג

mazl1234

New member
חברת אורנג

זה כמה חודשים שחברת אורנג' מחייבת את חשבון הטלפון שלי בסכומים לא מבוטלים , אני התקשרתי לספק שרשום בחשבון הטלפון אלוהים יודע מאיפה הם צצו לי אין לי מושג ולא שמעתי את שמם מעולם ספק אחד הוא unical והשני הוא calact בקשתי משני הספקים לא לחייב אותי בחשבון הטלפון כי אני לא מעונינת בשרותיהם , הם אמרו לי שיותר אני לא אקבל חשבון מהם וכעת קיבלתי חשבון טלפון ושוב חייבו אותי שתי הספקיות הנ"ל התקשרתי שוב והבחור שענה לי אמר אני צד שלישי אני מעביר להם את שיחתנו והם יתקשרו אליך, אמרתי לו גם חודש שעבר אמרו לי אותו הדבר וממשיכים לגבות ממני סכומים שאני לא חייבת לשלם.

היי

סתם נתקלתי בפורום במקרה ובהודעה... אני עובדת בסלקום אז לא אוכל להגיד איך אורנג` מתנהלים אבל אסביר לך איך זה אצלנו. ספקי תוכן צד ג` זה ספקים שנותנים שירותים כמו תחזיות אסטרולוגיה, מזג אוויר, מודיעין אגד, סמסים מאוניברסיטאות, מהבנק, הצבעות לתוכניות טלוויזיה וכו`. ברגע שמקבלים מהם שירות כלשהו, נשארים פתוחים לאופציה לקבל מהם שירותים נוספים שעולים כסף ללקוח (גם אם הוא לא מודע ממש לכך). החיוב נוצר בחשבונית של חברת הסלולר שמעבירה את הכסף לספק. אצלנו, לקוח שפונה, יכול להחסם לספקים ומרגע שהוא מבקש לוקח עד 7 ימים לחסימה מלאה (יצירת קשר בין המערכות שלנו לאלה של הספק). אם לקוח רוצה זיכוי או חסימה מיידית מפנים אותו לספק. ולא פעם אני שומעת שהספק לא באמת מתייחס ראוי ללקוחות, אבל לנו אין הרבה מה לעשות- הספק הוא שגובה כסף, לכן גם הוא זה שמזכה...

למעלה