חברים שפוגעים בנו ומה עושים עם זה

חברים שפוגעים בנו ומה עושים עם זה

אז המקרה שלי הוא כזה; לפני חודשיים הייתי במצב לא מה יודע מי, מי שבקיא בענינים יודע ומי שלא - אז היה לי רע ברמות על מהריטלין ועוד כל מיני דברים שלקחתי. אניווי, עברתי אז גם תהליך אישי מאוד מכאיב של בירור איזה סוגיה אישית עם עצמי והחברה שאני מדברת עליה היתה שם איתי כשזה קרה וגם לפני זה. עד לאותו רגע היא היתה נורא תומכת ומפרגנת ואני ממש אהבתי אותה בגלל ההבנה והאמפתיה ובגלל האישיות שלה, אבל כשהיתה לי את הנפילה הפרטית שלי, אמרתי לה כמה דברים שגרמו לכזה ניכור מצידה, שאשכרה יכולתי להרגיש את הקרח שנושב ממנה אלי. אני לא יודעת מה עבר לה בראש כשהיא ככה 'נכנסה' בי, אבל מאז זה לא עוזב אותי. מאז כבר השלמנו אבל זה לא חזר להיות מה שזה היה לפני - מיוחד וכנה. אני חושבת שאני צריכה לספר לה כמה היא הכאיבה לי ושמהמקום שאני רואה את זה אניממש לא מבינה על מה ולמה זכיתי ליחס כזה (למרות שיש לי השערה טובה למה.) אני כבר לא מרוכזת היום. עדיף שאלך לישון ואקום מוקדם מחר ללמוד. לילה טוב

קודם כל בטח לשתף אותה!!!

אני חושבת שמילות המפתח בסיפור הזה הן "מהמקום שאני רואה את זה". תראי זה יכול להיות כמה דברים: אולי זה סתם קצר תקשורתי? הרי אנחנו ידועים בבעיות התקשורת שלנו... וגם אם זה לא, לדעתי כדאי להשקיע ולדבר איתה ולנסות להבין מאיזה מקום היא התנהגה, כמו שאני ואת דיברנו אחרי התקרית ההיא, וכל אחת הצליחה להבין מאיזה מקום השנייה התנהגה, ויותר מזה הצלחנו לקבל אחת את השנייה בעקבות השיחה!! תשמעי, אחד הדברים שלמדתי לעשות בשנים האחרונות זה להמשיך הלאה. מה הכוונה? אם חברה הייתה פוגעת בי, במודע או שלא במודע, הייתי די מהר שוללת אותה ובאיזה מקום מוותרת עליה אפילו. עם הזמן התגמשתי, למדתי להבין ולקבל שלכל אחד הפאקים שלו, ואני לא יכולה לקבל את הצדדים התומכים והנעימים והמעשירים של האנשים שמסביבי מבלי איכשהו לספוג ממנו גם את הקטעים הלא נעימים. קשר עם אנשים זה פשוט עסקת חבילה! שבי עם עצמך ותנסי לחשוב האם העסקה הזאת משתלמת לך (ואני מצטערת על השימו שבמונחים האלו, אין לי דרך אחרת להמחיש)? האם הטוב עולה על הרע? אם כן אני בטוחה שתמצאי בתוכך כבר את התשובה איך ממשיכים מכאן!

ועוד משהו קטן ששכחתי

למעלה