חברים נדפקתם

Yaron d

New member
חברים נדפקתם

לפני שלושה ימים עשיתי צילום CT בקרסול והיום הגיעו התשובות שאומרות כך : שני שברים בקרסול, שבר תלישה בטאלוס ושבר תוך מפרקי ובנוסף קרע מלא ברצועה שמחוברת לעצם מימין ועוד שני קרעים חלקיים ברצועות אחרות. חוץ מזה עוד כל מיני דברים רעים שאין לי מושג מה הם אומרים. אבל אתם נדפקתם כי עכשיו לצערי הרב יש לי יותר זמן ממה שרציתי. וגם רק בזכותכם אני מצליח להיות מחובר לעולם שאני הכי אוהב. ירון

Cowan Boy

New member
דנינו המלך ! !!!!

דנינוו המלךךךךך!!!!!!!! (אני לא מבין למה אחרי כל תגובה שלו כולם כותבים את זה אבל סבבה גם אני רוצה להישתתף במישחק המטופש)

Yaron d

New member
COWAN BOY

בטעות רשמתי הודעה שמופנית אליך בשירשור אחר אז אתה מוזמן לקרוא. הכותרת של השירשור "יום השנה לדימה". ירון

ROTEM SHRAGA 1

New member
זאת הפעם האשונה שאני נידפק ואני שלם

אם עצמי אךךך איזה הרגשה טובה חחח אחי שיהיה לך החלמה מהירה ושתחזור לירכב מהר עזוב אותך רופאים תעבור לאחיות יודעות יותר ופחות מבלבלות ת'מוח ובסוף עוד תיתרגל לפורום כל כך שגם שתיהיה בריא לא תיצא לירכב... אז אחי תרגיש טוב יא מלך

וביגלל שהחלמה מהירה אי אפשר לאחל לך

אז שתיהיה לך החלמה מעניין חסרת רגעים משועממים ולך תיקנה לך איזה סטם מגניב ותלך לישון איתו אתה תירדם הרבה יותר מהר

eizen16

New member
אז לא צריך מגבית כרגע

נאספו כבר 33 שח + 12א"ג + VP FREE של דרור. אז אני אשמור אותם לעצמי.... בכל מיקרה החלמה מהירה ותחזור מהר !!!

Yaron d

New member
תודה לכולם../images/Emo189.gif../images/Emo189.gif../images/Emo151.gif

לא הייתי יכול לבקש לעצמי קהל קוראים יותר טוב מכם, כל אחד עם הסריטה שלו, מחברים ביחד ויוצא סינגל ארוך ותלול
. ירון

birano

New member
The forum has never been that funny

I read your highness's threads at work and the co-workers around me don't know why I'm laughing to myself... Good work. BTW, can us Americans borrow Ylurie, king of the jungle?

Yaron d

New member
You can always borrow the man

as long as he wants,and about your laughs at work I'm not sure it's because of my messages,more likely it's because lack of riding on your behalf ,anyway that's the way it works in my case I find myself laugh at the stupidest of messages I miss you and hope riding with you sometime soon Yaron

Yaron d

New member
בעצם למה כתבתי באנגלית ?

אתה אומר שאתה קורא את ההודעות שלי אז אתה יכול לקרוא עברית ואתה סתם מתקמצן על מקלדת עם עברית. ירון

birano

New member
I could hook up 10 Hebrew keyboards

but still not be able to write Hebrew. The Windows OS on my laptop does not support writing right to left. My company has specifically directed me not to have any hebrew on my computer, I am trying to convince Yishai to come to a summit in Whistler with Ophir and Gozlan.

למעלה