חברים יקרים

חברים יקרים

אולי אני נאיבית...לא יודעת אך מאז חודש וחצי שאני חברה בפורום החם, המשפחתי , התומך , והמעודד, וקריאת התשובות העניניות, התומכות ,הייתי אומרת על גבול המקצועיות, של קובי מנהל הפורם ,אני רוצה להגיד שאם להשתמש בלשון המעטה... צורם מאוד המשך ההתנגחיות בין חברי הפורום.....חלאס חברים ! כולנו עברנו דברים גדולים יותר ,כואבים יותר, בואו נשאיר את הפורום הזה כחממה תומכת, מפרגנת,יועצת,מתבדחת , ומבדחת,כך על כל פנים התרשמתי עד היומיים האחרונים,,,,יש מספיק גיפה ולכלוך בחברה הישראלית בואו לא נכניס אותה למשפחת מקוצרי הקיבה....שיהיה לכולנו שבוע טוב...נעים... שיהיה לנו הכוח להתמודד עם הטבעות, שרוולים,סיכות, הקאות, כאבים, שנרד במשקל [לפני פסח]כמה שיותר אמן אמן והכי חשוב שנרגיש טוב בלב ובגוף,,,,שבוע קסום לכככככולם....

ערדניקיתתתתתתתתתת כנסי מהר

מה עם האוזני המן שהבטחת לי במישלוחה איזה מזל שאני לא בהריון אחרת היתי מפילה מיזמן סתםםםםםםםם צוחקת איתך דש חם וחיבוקים
ונישוקים
לכוללללללללל הגמלים בערד, לנמרים , לאריות , לאילות(
ו) אלה רק החיות שהיו פניות היום בתפוז ולא אלה שרציתי לכול התושבים מה כפת לי לא מכירה אותם מתה עלייךךךךךךךךךך שבוע טוב מותק אז אולי בפורים הבא יגיע מישלוחה שלך

חמודה מה עם עוגיות בוטנים של פסחחחח

ס..ת..ם פינטזתי להיות במסיבה של פורים שהיתה אצל קובי ואז להביא משלוחה.....אבל מבטיחה פגישה ראשונה שלנו.....עוגות...עלי.....שבוע טוב יקירה...

למעלה