חברים יקרים למענכם נקודה למחשבה!!

gilly33

New member
חברים יקרים למענכם נקודה למחשבה!!

אני בהחלט לא רוצה לקלקל לאף אחד את השמחה (כי גם אני בין החוגגים בחודשים האחרונים) ובטח לא מתיימר להיות נביא זעם אבל אני כן מתחיל להיות מודאג (ולכן אני משתף אותכם בתחושותיי) לגבי כל מה שקורה בזמן האחרון בשוק ההון. הייתי מגדיר את הלך הרוח בשוק כשוורית אגריסיבית עד שלא אטעה אם אגדיר אותה כגובלת בחזירות!!! מספיק רק להביט כאן בפורום שלנו (שלא לדבר על פורומים אחרים וכל תגובה שקיימת לכתבה על ביצועי השוק באתרים הכלכליים השונים ביום האחרון)ולהתרשם מהאפשרויות ה"בלתי מוגבלות" של מספר מניות, רשימות קניות למחר בבוקר... כאילו אין מחר! טיפים, שמועות, וכיו"ב.. אני בטוח שיש כאן בפורום הזה כאלו שהיו כבר בסרט הזה.. איך אמר רונן באחת הציטטות החכמות שלו (מיני רבות לזכותו יאמר) "אף פעם אל תשקיע כסף שאינך יכול להרשות לעצמך להפסיד..." ולכן אני פונה במיוחד לצעירים שבינינו שרצים עכשיו להשקיע כל שקל פנוי לחשוב פעמיים ולא להשתולל. בכוונה אני לא מציין שמות של מניות שאיבדו מזמן כל קשר לבסיס כלכלי ומונעות אך ורק ע"י המלצות אנונימיות וציפיות גרנדיוזיות. זה הכל חברים. תמשיכו להשקיע בתבונה והיו זהירים אך לא חזירים!!

Yazam

New member
גם תקופת ירידות ניתן לנצל ל SHORT

או לשבת בצד ולהמתין בסבלנות (וזו לא מילה גסה) לקניה טכנית טובה.

RonenM62

New member
מחזק את דברי גילי ומוסיף

לא לגעת ולא לבצע שום השקעה מבלי שאת/ה בטוח/ה שאתם יודעים בדיוק מה אתם עושים ולמה ולאחר שהגדרתם לעצמכם בדיוק באילו תנאים אתם פורשים מפוזיציה (בהפסד של .... אני יוצא/ת, ברווח של .... אני מממש X... וכו'. מקצועיות, שיטה ומשמעת הם ההבדל העיקרי בין משקיע לבין מהמר.

igalmistel

New member
|gilly ידידי..מילים כדורבנות.......

די בחכימא...ורמיזא....ברוך בואך לפורום ידידי.......

למעלה