חברים יקרים, אני יודע זה לא שייך

חברים יקרים, אני יודע זה לא שייך

לפולין או לפולנים (למרות שמסתבר שיותר ויותר פולנים עוברים לגידול חתולים) אבל אני בכל זאת רוצה לנצל את המקום ויכול המנהל למחוק אם רואה זאת לנכון - לא אעלב . חתולה חמודה בת 4 חודשים מחפשת בית. פיצה ניצלה וחולצה בחול המועד פסח לאחר שננעלה שם שערב החג ובכתה במשך 3 ימים בלי הפסקה עד שסיפרו לי ויצאתי לחלץ. מאז היא אצלי בבית, יחד עם 2 חתולים בוגרים שסובלים ממנה ומההצקות שלה כי הם כבר מזמן לא בגיל של השטויות והמשחקים. מה שחשוב עוד יותר - אני סובל מההצקות של אשתי (פולניה עם חינוך יקי קשה), שדורשת ממני למצוא לה בית ולסלק אותה. אז אשמח מאד אם ימצא בית לגורה טריקולורית מחוסנת, נקיה ויודעת איך גרים בדירה ( לעשות מה שצריך רק היכן שצריך ). הטלפון שלה 7657983 - 09 (למה טלפון שלה? כי לחתול אין בעלים, רק צוות)

שרה16

New member
הלוואי ויכולתי לקחת אותה../images/Emo108.gif

יש לי בחצר 7 חתולים וכלבת לברדור קשישה שמתיחסת אליהם כמו אל משפחתה. אני מאוד מקווה שימצא לה בית חם. ומנפלאות החתול.
יום אחד אני שומעת יללות חנוקות ליד דלת המטבח,אני מציצה החוצה ורואה מחזה מדהים! החתולה שלי על המדרגות עם נחש צפע בין שינייה. הוא עוד היה חי,וכל פעם שראשו הזדקף,ננעצו שיניה בבשרו..עד שנדם. או אז, הניחה אותו על מפתן הבית והביטה בי בספוק מרקדת את זנבה. ניגשתי אל המקרר והבאתי לה עוף מבושל שלם. ושמרתי שאף חתול לא יגזול ממנה את הפרס. מאז (עברו כבר 7 שנים והיא הלכה לעולמה,אבל צאצאיה אצלי..)אני מוצאת פגרי עקרבים במרפסת ונוצות של בעלי כנף,אבל מעולם לא נחש צפע..

שרה16

New member
נזכרתי בעוד ספור../images/Emo54.gif

מכירים את הספור של "ג'ימס הריוט"-"מישה החתלתול",על חתולון שחור שנמצא קפוא בין העשבים בחוץ...אז אני מצאתי לפני 4 שנים בערך,חתולה קטנה ושחורה ליד מקום העבודה שלי, היא יללה מרעב ופחד וכולה היתה בגודל כף יד. לקחתי אותה למשרד ושמתי אותה באחת המגרות בתוך קופסאת נעליים. מים רתוחים מהולים בחלב קר וכמה סמרטוטים,והיא ישבה בשקט עד שסיימתי את העבודה. כרגע היא על מעקה המרפסת מסתכלת בעיניה השחורות, מהפנטת איזה חתול..

יוהו איך ידעת שיש לי חתולה../images/Emo108.gif../images/Emo35.gif

באמת לפולנים יש יותר נטיה לחתולים? שלכם חנה גונן

לדעתי הנטיה היא לכלבים, בעובדה כי

לפולין יש גזעים של כלבי רועים (טטריים). אני לא בטוח כי חתולים אוהבים קור וגשם כמו בפולין, אבל אני לא חתול

כאן יש קישור רלוונטי של כתבה

מהשבועון "פוליטיקה" http://polityka.onet.pl/artykul.asp?DB=162&ITEM=1116915 אמנם לא חדש, אבל רלוונטי.

ornan

New member
מצטערת-אבל יש לי 2 בבית והמון בחצר

זו הגדולה, שמעדיפה לשתות מהוואזה.

למעלה